Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 43

Θέμα: Ένδυση στη θάλασσα «Απορίας ¶ξιον Νο 2»

  1. #21
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    4.177

    Προεπιλογή

    Να συμπληρώσω και τα βαρύδια νομίζω ότι η στολή αυτή σε ανεβάζει επάνω και χρειάζονται για να μπορείς να καταδυθείς... νομίζω :roll:

  2. #22

    Προεπιλογή

    αυτό δεν το ξέρω, αλλά νομίζω ότι αυτό εξαρτάται απο το βάθος που θα πας , πώς και ρωτάς ενδιαφέρεσαι για κάτι τέτοιο?

  3. #23
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    4.177

    Προεπιλογή

    Στο παρελθόν με ενδιέφερε πολύ τώρα που γεράσαμε δεν ξέρω αν υπάρχει δυνατότητα... ops:

  4. #24

    Προεπιλογή

    ασε μας μωρε, δεν υπάρχει ηλικία σε αυτό και στο κάτω κατω μεγάλη αποκλείεται να είσαι :lol:

  5. #25
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    4.177

    Προεπιλογή

    Υποθέτω ότι θέλει πνευμόνια και καλή φυσική κατάσταση (ας μας διορθώσει κάποιος που γνωρίζει παρακαλώ) και δεν είμαι σε τέτοια κατάσταση :wink:

  6. #26

    Προεπιλογή

    βρε συ ολα γίνονται, αλλά σιγά σιγά, καταρχάς πρέπει πρώτα να μάθεις αναπνοές, αλλιώς δεν μπορείς να βουτήξεις. Και πας σταδιακά, στα 5 μέτρα, και σιγά σιγά κατεβαίνεις

  7. #27
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    4.177

    Προεπιλογή

    μπουρμπουλήθρες στα πόσα μέτρα κάνεις :lol: :?: :!:

  8. #28
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Μηνύματα
    1.055

    Προεπιλογή

    Με κάθε επιφύλαξη εγώ αυτα που ξέρω είναι ότι στις normal σχολές υπάρχει μια συγκεκριμένη μεθόδευση στο τι ΄θα κάνεις, πότε θα το κάνεις, σε πόσα μέτρα κλπ.

    Όσοι έχουν παιδιά και ενδιαφέρονται να ρίξουν στην κατάδυση, αυτά που γνωρίζω από στόματος ειδικού είναι ότι κάνουν μέχρι, τα 18 τους καταδύσεις με μάσκα και αναπνευστήρα. Από το πέρας των 18 ετών μπαίνουν στη διαδικασία των καταδύσεων με μπουκάλες κλπ.

    Μάλιστα εάν θυμάμαι καλά υπάρχουν και είδη κατάδυσης.
    ...για να φέρουμε, εμείς οι νέοι, το κόσμο στα μέτρα μας, πρίν μας φέρει αυτός στα δίκα του...

  9. #29

    Προεπιλογή

    βεβαίως και απο αυτό έχει ο μπαξές, εε όσο κατεβαίνεις και αναπνεέις με αναπνευστήρα εεεε κάνεις και μπουρμπουλήθρες

  10. #30

    Προεπιλογή

    Παιδιά ξεχάσαμε μπλούζάκι μακρυμάνικο lycra. Ότι πρέπει για να μην μας κάψει ο ήλιος από την μέση και πάνω. Ενώ βρέχεσαι, προσφέρει ζέστη τους χειμερινούς μήνες και δροσιά το καλοκαίρι. Τα πιτσιρίκια στις μικρές ιστιοπλοϊκές κλάσεις φοράνε πάντα τέτοια.

    Νίκος
    ___________
    Nikos

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας