Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 7 από 7

Θέμα: Συνάντηση nautilia.gr 14/05/2005 (5η)

  1. #1
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Μηνύματα
    1.055

    Προεπιλογή Συνάντηση nautilia.gr 14/05/2005 (5η)

    To 1o Σύστημα Ναυτοπροσκόπων Κηφισιάς, με ιδιαίτερη να χαρά,
    προσκαλεί όλα τα μέλη του NAUTILIA.GR στο ανοιξιάτικο πανηγύρι, που θα
    λάβει χώρα το Σάββατο 14 Μαΐου και ώρα 19:00 στο κτήμα της Τοπικής Εφορείας Προσκόπων Κηφισιάς Χαρ. Τρικούπη 73 στο Κεφαλάρι Κηφισιάς. Το έντονο ναυτικό στοιχείο, το αρκετό και νόστιμο φαγητό, η μπυρίτσα, το κρασάκι και η καλή μουσική, είναι κάποιοι από τους λόγους που προσκαλούμε τους φίλους του NAUTILIA.GR στο ανοιξιάτικο πανηγύρι μας. Επίσης θα έχουμε ακόμα μια ευκαιρία να γνωριστούμε μεταξύ μας σε ένα αρκετά φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον, ναυτικά στολισμένο!


    ΓΕΝΙΚΗ ΤΙΜΗ ΕΙΣΟΔΟΥ: 15 €

    Σας περιμένουμε όλους με ιδιαίτερη ανυπομονησία και εγγυόμαστε για το άρτιο του αποτελέσματος.


    Επιπλέον πληροφορίες στον Asteria με π. μ.
    ...για να φέρουμε, εμείς οι νέοι, το κόσμο στα μέτρα μας, πρίν μας φέρει αυτός στα δίκα του...

  2. #2
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Εγώ θα είμαι εκεί :wink:

  3. #3
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Μηνύματα
    1.055

    Προεπιλογή

    Κ εγώ... !!!!

    Πέρα από το επίσημο της πρόσκλησης, να αναφέρω ότι το ανοιξιάτικο πανηγύρι μας είναι μια βραδυά με φαγητό, μπυρίτσες κρασάκια, ελληνική-θαλασσινή μουσική σε έναν μεγάλο υπαίθριο χώρο στη Κηφισιά, όπου ο στολισμός και το πνεύμα του πανηγυριού είναι ιδιαίτερα ναυτικό. (πχ θα υπάρχει στολισμένο το παραδοσιακό σκάφος του συστήματος και πολλές άλλες εκπλήξεις...) Όλα τα παραπάνω συμπεριλαμβάνονται στην τιμή χωρίς καμία άλλη οικονομική επιβάρυνση!
    ...για να φέρουμε, εμείς οι νέοι, το κόσμο στα μέτρα μας, πρίν μας φέρει αυτός στα δίκα του...

  4. #4
    Εγγραφή
    Apr 2005
    Περιοχή
    Πατήσια
    Μηνύματα
    1.834

    Προεπιλογή

    Πρέπει να περάσατε πολύ καλά. Εφτασα γύρω στις 10.45' απο Χαλκίδα, είδα ωραία κατάσταση με ζωντανή μουσική, όμως στο δρόμο γινότανε ένας χαμός, δεν έβρισκα να παρκάρω, είχανε αρχίσει να την ψιλοκάνουνε μερικοί, απ' ότι είδα κι ετσι έφυγα. :cry:

  5. #5
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Μηνύματα
    1.055

    Προεπιλογή

    Γεια σου xara!!

    Αντικειμενικά είχαμε προκαλέσει ένα γενικό μποτιλιάρισμα στο δρόμο, αυτό βέβαια ήταν καλό για εμάς διότι είχαμε αρκετό κόσμο και ευχαριστήθηκαν όλοι!!!

    Ευχαριστούμε έστω και που πέρασες, πάντως έαν ερχόσουν έστω και στις 11 θα προλάβαινες να πάρεις μια μεγάλη μυροδιά για το γινόταν. Περιμένω να σηκώσω και φωτογραφίες για να ζηλέψουν και οι υπόλοιποι....!!!!!
    ...για να φέρουμε, εμείς οι νέοι, το κόσμο στα μέτρα μας, πρίν μας φέρει αυτός στα δίκα του...

  6. #6
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    136

    Προεπιλογή

    ναι για να δούμε φωτό!!!!!!!
    μια γοργόνα στ\'ακρογιάλι.............

  7. #7
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Μηνύματα
    1.055

    Προεπιλογή

    Γειά σου milla,

    please, δώσε μου λίγο χρόνο περιμένω ένα φίλο να μου τις στείλει δυστυχώς δεν είχα φωτογραφική μαζί μου, :cry: :cry: λογικά θα τις βάλω τη Πέμπτη το βράδυ!!!

    Ελπίζω μέχρι τότε να έχετε ετοιμαστεί, να στεναχωρηθείτε που δεν ήσασταν χε χε!!!
    ...για να φέρουμε, εμείς οι νέοι, το κόσμο στα μέτρα μας, πρίν μας φέρει αυτός στα δίκα του...

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας