Σελίδα 3 από 52 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 512

Θέμα: Kalli P. [Panagia Thalassini, NGV Aliso]

  1. #21
    Εγγραφή
    Feb 2005
    Περιοχή
    NAXOS
    Μηνύματα
    1.018

    Προεπιλογή

    Ετσι οπως τα λες ειναι ΝΙΚΟ τα σχεδια της ΝΕΛ. Ομως υπαρχει ενα μεγαλο ερωτηματικο . Που θα διανυκτερευει? Ξερεις οτι το λιμανι εχει περιορισμενες δυνατοτητες. Αν παρη εδεια διανυκτερευσης τερμα οι θαλαμηγοι,τα μικρα κρουαζιεροπλοια,τσιμενταδικα και αλλα.Ειναι σοβαρο προβλημα που θελει λυση.

  2. #22
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.479

    Προεπιλογή

    Δηλαδή πρέπει να μείνει αποκλειστικά στις Κυκλάδες?Υπάρχουν και άλλοι προορισμοί που θα ήταν κατάλληλοι γι'αυτό το πλοίο........

  3. #23
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Να κάνω μία ερώτηση το πλήρωμα που διανυκτερέυει ?
    οι καμπίνες που έχει επαρκούν για όλο το πλήρωμα ?

  4. Προεπιλογή

    Στα Κατάπoλα

    DSC00021.jpg

    DSC00022.jpg

    DSC00023.jpg
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη apollo_express : 16-05-2008 στις 11:26

  5. #25

    Προεπιλογή

    πάει και αυτό την κάνει για την αραπιά μαζί με το RED SEA το καλοκαίρι δεν ξέρω για πόσο

  6. #26

    Προεπιλογή

    Τι εννοείς φίλε Νικόλα;Το πούλησαν και αυτό και ο μεγάλος Κεντέρης τελικά θα επιστρέψει εκεί που ήταν;

  7. #27

    Προεπιλογή

    από όσα μ είπε μέλος του πληρώματος ναι αυτά είναι τα σχέδια για την NEL το READ SEA τρώει 11 τόνους π να τα βρεις εδώ ενώ εκεί κάτω έχουν να φάνε και οι κότες

  8. #28
    Εγγραφή
    May 2006
    Μηνύματα
    611

    Προεπιλογή !

    Δεν θα δρομολογηθει στην Παροναξια φετος?

  9. #29

    Προεπιλογή

    Επίσης μέλος του πληρώματος, φίλος μου, μου είχε πει γύρω στον Φεβρουάριο ότι το πλοίο θα ετοιμαζόταν για Παροναξία.

    Αλλά θα μου πείτε (και με το δίκιο σας δηλαδή), τι Φεβρουάριο κάθεσαι και μας λες ??? Από Φεβρουάριο μέχρι Μάιο ποιός ζει και ποιός πεθαίνει.....

    Εδώ κοτζάμ Αριάδνη, βασίλισσα στον Περαία με όλη την Ακτοπλοία στα πόδια της (ή μάλλον καλύτερα στην ...πλώρη της :mrgreen τον Οκτώβριο, και τον Μάρτιο ψάχνανε να βρούν που θα την δρομολογήσουν ή που θα την ναυλώσουν !!!

    ''Ελληνική Ακτοπλοία''. Ή μάλλον καλύτερα ''Το μεγάλο παζάρι''. Περάστε κόσμε !!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

  10. #30

    Προεπιλογή

    χμ μου δημιουργήσατε απορίες θα ξαναρωτήσω αύριο και θα σας πω αλλά δεν νομίζω να αλλάξει κάτι πάντως για το RED SEA είναι σίγουρο και κατά 90% και για το παναγιά

Σελίδα 3 από 52 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας