Σελίδα 17 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 71516171819 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 161 έως 170 από 190

Θέμα: Εκπαίδευση - Μεταπτυχιακό στα Ναυτιλιακά

  1. #161

    Προεπιλογή

    σχετικα με την εκπαιδευση στο BCA βρηκα και ενα βιντεακι του κολλεγιου http://www.youtube.com/watch?v=opWKvsTZJGk

  2. #162

    Προεπιλογή

    geia sas..edwsa fetos panellinies k 8elw n perasw stous naupigous alla mallon dn t pianw...8elw n sas retisw an gnwrizete kapoia sxoli stn opoia mporw n mpw k meta n kanw metaptuxiako stous naupigous...k episis gnwrizete an mporw n mpw se mia alli sxoli st emp k me katataktiries n mpw stous naupigous??euxaristw...

  3. #163

    Προεπιλογή

    Kali epityhia na eheis kai na peraseis sou efhomai.
    Se opoia sholi tou EMP kai na mpeis meta mporeis na doseis katataktiries gia nafpigous i mihanologous i oti thes. An tora thes apla metaptyhiako stous nafpigous, einai pio efkolo na to kaneis an anikeis se mia sholi pou ehei "anoixei" metaptyhiako mazi me tous nafpigous (des http://www.ntua.gr/postgraduate.html) Pantos genika ta metaptyhiaka tous den ehoun kai kanena trelo antagonismo
    Giati de vazeis himikous mihanikous sto mihanografiko? Einai poly kala katohyromenoi kai kollane pantou.
    Ego teleiosa ti SEMFE pou synergazetai me tous nafpigous alla de xero more... Akoma yparhei kahypospia stin agora. An peseis se douleia me m#@@k#$S vriskoun patima pou einai kainouria kai akatohiroti kai se patane kai sena

  4. #164

    Προεπιλογή ISM CODE

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

    ΕΙΜΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟ ΕΤΟΣ ΣΤΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ ΣΤΟ ΠΑΠΕΙ ΚΑΙ Τ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΜΟΥ!
    ΨΑΧΝΩ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΟΝ ISM CODE.EXETE KATI KAΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕΤΕ???

  5. #165
    Εγγραφή
    Aug 2005
    Περιοχή
    Athens - Tinos
    Μηνύματα
    645

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από NAFT Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

    ΕΙΜΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟ ΕΤΟΣ ΣΤΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ ΣΤΟ ΠΑΠΕΙ ΚΑΙ Τ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΜΟΥ!
    ΨΑΧΝΩ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΟΝ ISM CODE.EXETE KATI KAΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕΤΕ???
    Δεν νομιζω πως θα βρεις μεταπτυχιακο αποκλειστικα για ΙSM. Η κατι πάνω στο shipping θα κάνεις η κανενα σεμιναριο για ISM. Προσωπικη μου γνωμη. Ισως να υπαρχει και κατι που δεν ξερω

  6. #166

    Προεπιλογή

    Όχι δεν υπάρχει σχετικό μεταπτυχιακό που να ασχολείται αποκλειστικά με Ism ή να είναι σχετικό με αυτό. Όπως αναφέρει και ο Natsios μόνο κάποιο σεμινάριο θα μπορούσε να βοηθήσει. . .
    [I]I am the Queen of the Sea [/I]

  7. #167

    Προεπιλογή

    [QUOTE=fotini86;254476]Όχι δεν υπάρχει σχετικό μεταπτυχιακό που να ασχολείται αποκλειστικά με Ism ή να είναι σχετικό με αυτό. Όπως αναφέρει και ο Natsios μόνο κάποιο σεμινάριο θα μπορούσε να βοηθήσει. . .[/QUO

    Μήπως γνωρίζετε αν διέξαγεται κανένα τέτοιο τώρα??

  8. #168
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    12

    Προεπιλογή

    γεια σας παιδια,ξερει κανεις τιποτα για το als e-learning?ειναι καλη επιλογη απο αποψη ποιοτητας? 21-05-09 20:34
    Αυτήν την ερώτηση την είχα κάνει πάρα πάρα πολύ καιρό πριν αλλά δεν είχα πάρει απάντηση....

    Πάντως απ`όσο το έψαξα το θέμα η γνώμη μου είναι οτι αν θέλεις πτυχίο αναγνωρισμένο καλύτερα να ψάξεις αλλού.

  9. #169
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από NAFT Εμφάνιση μηνυμάτων

    Μήπως γνωρίζετε αν διέξαγεται κανένα τέτοιο τώρα??
    Καλό Σεμινάριο για ISM auditor διεξάγει το εκπαιδευτικό κέντρο QMS MTC. Ειναι ακριβούτσικο αλλα το κέντρο ειναι αναγνωρισμένο απο τον DNV.
    Εκει κάποιος μπορεί να πάρει μεγάλη γκάμα γνώσεων και πιστοποιήσεων.

  10. #170

    Προεπιλογή

    Ευχαριστώ πολυ

Σελίδα 17 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 71516171819 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας