Σελίδα 13 από 58 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213141523 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 121 έως 130 από 575

Θέμα: Δημητρούλα [Dimitroula - Verga]

  1. #121

    Προεπιλογή

    το δημητρουλα ηταν 3 χρονια συνεχομενα που ταξιδευα με αυτο σε εντελως διαφορετικες γραμμες.τυχαινε κ το εβρισκα μπροστα μου
    μπορει να μην τα πω με την σειρα αλλα εγιναν 3 συνεχομενα καλοκαιρια

    1ο καλοκαιρι- απο αγ κηρυκο για καλυμνο κ επιστροφη αυθημερον-ειχε παθει κ ενα προβλημα τοτε κ πηγαιναμε απο λερο για καλυμνο με μισανοιχτη την πορτα του γκαραζ
    2ο καλοκαιρι- απο πειραια για χιο
    3ο καλοκαιρι- απο πειραια για αμοργο (κ επιστροφη μαζι της)

    στο τελευταιο ταξιδι ειχα ριξει κ ενα καυγα με καποιους του πληρωματος(συγκεκριμενα 3)

    γενικα μ αρεσε.ειχα φαει κ κατι κυμματακια κατω απο την γεφυρα ωραιοτατα.εχω πολλες φωτο αλλα θα ανεβασω οταν τις μετατρεψω γιατι ειναι σε φιλμ

  2. #122

    Προεπιλογή

    Ναι αυτο το προβλημα με την γκαραζοπορτα το θυμαμαι κι εγω!ομως σε γενικες γραμμες το βαπορι ειναι παρα πολυ καλα.προσωπικη μου γνωμη το καλυτερο απο του Αγουδημου!

  3. #123

    Προεπιλογή

    σε εξωτερικη εμφανιση συμφωνω.τωρα για τα υπολοιπα δεν ξερω .δεν εχω ταξιδεψει με αλλα εκτος του νταλιανα,((αγιος κηρυκος -πειραιας 14 ωρες.ετσι για να γουσταρουμε(ωραια ειχαμε περασει παντως καθως ειμασταν παρεα μεγαλη))που δεν μου φανηκε τοσο χαλια εκτος της ταχυτητας??παντως αυτα τα ταξιδια εγιναν απο 5 εως 9 χρονια πριν οποτε δεν ξερω τι επακολουθησε σε μια 5αετια

  4. #124
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σαντορινη-Ν.Σμυρνη
    Μηνύματα
    1.419

    Προεπιλογή

    Εχω ταξιδεψει πολλες φορες με το βαπορι.Μου εχει μενει πολυ το ταξιδι που εκανα τον περασμενο Οκτωβρη στον γυρισμο μου απο την Κω.Ταξιδεψα με απαγορευτικο και μου εκανε εντυπωση το πολυ καλο του ταξιδεμα.Αψογο!Στα αρνητικα του οι τουαλετες που ηταν στα μαυρα τους τα χαλια και η κατω καμπινα που μου δωσαν εξωτερικη(πρεπει να ηταν διπλα στο πανω γκαραζ)αλλα ηταν απογοητευτικη(θυμιζε καμπινα του 60')και εριξα και εγω ενα καυγα και τελικα μου εδωσαν μια εσωτερικη στο πιο πανω ντεκ και ηταν πολυ καλυτερη(ειχε και τουαλετα).
    [B][I][COLOR=navy] RODANTHI[/COLOR][/I][/B]
    [SIGPIC][/SIGPIC] [COLOR=DarkGreen][/COLOR]

  5. #125
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    East Med
    Μηνύματα
    1.091

    Προεπιλογή Στην Πάρο

    Γεια σου ρε βαπόραρε με την φινέτσα σου... μας αρέσεις για τις Ιταλικές καμπύλες και την σέξι πλωράκλα σου...

    Καλοκαίρι 2006, 06:15, λίγο πριν τη Σπίθα, έτοιμο για μεθόρμηση στην 2 της Πάρου. Το πλωριό και πρυμνιό ρεμέτζο είναι standby, ο καταπέλτης ανοιχτός, και το ακούραστο πλήρωμα του βάπορα ετοιμάζεται για άμεση ανάχωρηση για Νάξο, Δονούσα, και Κατάπολα.

    Dimitroula_01.jpg

    Copyright
    [B][COLOR="RoyalBlue"][I][U][URL="http://img132.imageshack.us/img132/6466/elliios1972sig.jpg"]Κυκλαδίτικο Ξαραθύμιο[/URL][/U][/I][/COLOR][/B]

  6. #126
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.263

    Προεπιλογή

    Ωχ, μην το λες αυτό το τελευταίο, σε παρακαλώ, θα στενοχωρήσεις τον Finnpartner.

  7. #127

    Προεπιλογή

    Πάρτε και από εμένα κάποιες φωτογραφίες απ'το ταξίδι μου.
    Το πλοίο 2:20 ήταν στην Μύκονο και 8:20 έδενε στο Πειραιά.
    Πανέμορφο εξωτερικά, δυστηχώς άθλιο εσωτερικά.
    Και τα 30€ πολλά δείχνουν όταν το Ιθάκη έχει 32€ και το Νήσος Μύκονος 34€.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες

  8. #128

    Προεπιλογή

    Και μερικές ακόμα...
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες

  9. #129

    Προεπιλογή

    ή τελευταια τι ακριβως σημαινει????????????????

  10. #130
    Εγγραφή
    May 2008
    Μηνύματα
    2.270

    Προεπιλογή

    Σημαίνει προσεγμενη μετάφραση της ταμπέλας....

Σελίδα 13 από 58 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213141523 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας