Σελίδα 5 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 50 από 81

Θέμα: nautilia.gr club

  1. #41
    Εγγραφή
    Jun 2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.592

    Προεπιλογή

    Προλαβες τελικα τι εγινε? Την πηρες την κουπα σου?:wink:

    Παρα πολυ ωραια ολα (καπελο, κουπες και mousepad). Ευχαριστουμε παρα πολυ το Γιωργο για την πολυ καλη δουλεια που εκανε και τον κοπο να μας τα φερει ολα εχτες.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Petros : 19-01-2008 στις 21:48

  2. #42
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    ολα μια χαρα.ο espresso venezia τα καταφερε μια χαρα και του αξιζουν συγχαρητηρια

  3. #43
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Thumbs up

    Να ευχαριστήσω των Espresso Venezia για τον χρόνο κόπο που αφιέρωσε ....
    Σήμερα πίνω τον καφέ μου σε κούπα nautilia.gr και το mouse μου ταξιδεύει σε Mouse pad nautilia.gr
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Maroulis Nikos : 20-01-2008 στις 17:54

  4. #44

    Προεπιλογή

    Παιδιά θέλω να σας ευχαριστήσω για τα καλά σας λόγια.

    Προσωπικά για εμένα δεν υπάρχει μεγαλύτερη ικανοποίηση για τον κόπο μου, από το να μείνατε ευχαριστημένοι από αυτά που πήρατε.

    Θέλω εδώ να πω, ότι η αυτή η ιδέα μου ήρθε, όταν ο Νίκος ανακοίνωσε την συνάντηση της 18-1ου. Και όπως μπορείτε να δείτε και στο πρώτο ποστ του Νίκου στο παρόν θέμα, στην αρχή περιελάμβανε μόνο το καπέλο και ένα παζλ, γιατί δεν είχα σκεφτεί ότι θα υπήρχε τόση ανταπόκριση, και απλά ήθελα να υπάρχουν ένα-δυο αναμνηστικά για τα γεννέθλια των τριών χρόνων, και ταυτόχρονα το νέο ξεκίνημα του φόρουμ με το πόρταλ.

    Όλα λοιπόν τα υπόλοιπα σχέδια τα έφτιαξα κυριολεκτικά ''εν μία νυκτί'', γιατί ο χρόνος που απόμενε μέχρι την συνάντηση ήταν λίγος και έπρεπε να προλάβουμε. Αυτό σημαίνει ότι σε περίπτωση που θα υπάρξει ενδιαφέρον από τα μέλη, μπορούμε να φτιάξουμε πολλά περισσότερα δείγματα από αυτά τα είδη, με ακόμα πιο ωραία σχέδια, και με την πρόσθεση και άλλων ειδών όπως π.χ Τ-SHIRTS (καλοκαιράκι γαρ μας έρχεται ) όπως και πολύ όμορφων ΠΑΖΛ. Οψόμεθα λοιπόν !!!

    Θα ήθελα τελειώνοντας να πω κατηγορηματικά ότι όλα αυτά τα είδη που παραγγείλατε, τα πληρώσατε σε απόλυτα ΧΟΝΔΡΙΚΗ τιμή, και όσο και να μην επιθυμώ για εμένα προσωπικά κανένα ''μπράβο'', μιας και έκανα το κέφι μου, δεν μπορώ παρά να αποδώσω τα εύσημα στον κάπτεν του φόρουμ, που ούτε για μια στιγμή δεν μου είπε ''ρε Γιώργο ας βάλουμε κάτι παραπάνω στην τιμή, για να βγάλουμε και εμείς το κατιτίς μας''. Μην γελιόμαστε, στην Ελλάδα ζούμε, και αν ήθελε ο Νίκος θα μπορούσε να κερδίσει ένα αρκετά σεβαστό ποσό, βάζοντας τιμές που και πάλι θα ήταν όλοι ευχαριστημένοι, μιας και πάλι θα ήταν κάτω από τις τιμές που μπορεί να βρεί κάποιος στην αγορά.

  5. #45
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Παντα κοντα στην θαλασσα
    Μηνύματα
    4.510

    Προεπιλογή

    Δεν έχει ανάγκη ο Νίκος από λεφτά , Δυο βαπόρια έχει . Το M/V Nautilia και το M/V Nautilia II .

  6. #46
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    μαστροκωστα δυο καραβια εχει ο νικος αλλα συνεχεια διαμαχες βλεπω να υπαρχει στο πληρωμα.πρεπει να κανει ανακατανομες..

  7. #47
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Μάλλον πρέπει να αλλάξει τον αρχιπλοίαρχο των πληρωμάτων!

  8. #48
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    συμφωνω

  9. #49
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Μηνύματα
    1.055

    Προεπιλογή

    Πολύ όμορφα όλα... Όπου τα έδειξα άρεσαν πολυ.
    ...για να φέρουμε, εμείς οι νέοι, το κόσμο στα μέτρα μας, πρίν μας φέρει αυτός στα δίκα του...

  10. #50
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Σκεφτόμαστε να βγάλουμε μπλουζάκια nautilia.gr πόσοι ενδιαφέρεστε να προχωρήσουμε σε μία τέτοια ενέργεια.

Σελίδα 5 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας