Σελίδα 12 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 111 έως 120 από 168

Θέμα: 3 Χρόνια nautilia.gr

  1. #111
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    any place - any time
    Μηνύματα
    313

    Post ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ!

    Χρόνια πολλά..... να τα χιλιάσουμε....και όσοι τα κατάφεραν και πήγαν στην κοπή της τούρτας και ........οχι μόνο:wink:, ας μας πουν τα νέα τους....για να ζηλέψουμε λιγάκι ακόμα.....
    [I][COLOR=navy]Να 'σουν θάλασσα, να μην σ' άλλαζα, να 'σουν πάντοτε δική μου. Κι εγώ τα 'βαλα με τη θάλασσα, κι εσύ θύμωσες μαζί μου...[/COLOR][/I]

  2. #112
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Πειραιας-Jinhae Κορέα
    Μηνύματα
    622

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ φίλε scoofgian μόλις έκανα τον ...μπιντέ μου, και τώρα βρίσκομαι στο στάδιο του πεντικιούρ.....
    Μήπως ήθελες να πεις...."μόλις έπεσα από τη δεξαμενή και βρίσκομαι στο στάδιο των λεπτομερειών (βάψιμο των plimpsol marks, ονοματος και νηολογίου)" ????

    Πώς τα περάσατε...?

  3. #113

    Προεπιλογή

    Χαλάλι και ο ...μπιντές, χαλάλι και οι ατέλειωτες ώρες του πεντικιούρ.

    Μία εξαιρετική βραδιά, με ωραίους ανθρώπους, με καλή μουσική, υπέροχο φαγητό, και προπάντων με ατέλειωτες θαλασσινές συζητήσεις και ναυτιλιακά ...κουτσομπολιά.

    Το κλου της βραδιάς η φανταστική τούρτα, και από εμφάνιση (!!!) και από γεύση (!!!!!!!!!) :wink:

    Να κλείσω με δυό στίχους του αγαπημένου μου ''Νιόνιου'' :

    ''...Να μας έχει ο θεός γερούς, πάντα ν' ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε...''

  4. #114
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    συγχαρητηρια στους υπευθυνους που διοργανωσαν τη χθεσινοβραδινη βραδια.ολη μια παρεα,παλιοι κι νεοι στο foroum, περασαμε ενα αξεχαστο βραδυ,γεματο κους κους,γνωριμιες και ανταλλαγές απόψεων.περιβαλλον φοβερό και ζεστό ,ότι έπρεπε για τη περίσταση.ελπίζω η συνάντηση να επαναληφθεί και του χρόνου με ακόμα περισσότερα μέλη στη παρέα μας.τέλος για το νίκο τι να πούμε!να τον έχει ο θεός καλά να μας ξαναμαζέψει πάλι όλους μαζί
    Υ.Γ :για ξυπνήστε να ανεβάσετε καμια φωτογραφία απο χτες

  5. #115
    Εγγραφή
    May 2007
    Περιοχή
    Ηλιούπολη, Αθήνα
    Μηνύματα
    109

    Προεπιλογή

    Εύχομαι στους υπέθυνους του nautilia χρόνια πολλά, πολλά συγχαρητήρια τγια αυτό που έχουν καταφέρει. Στη συνάντηση ήταν πάρα πολλά μέλη και φίλοι (πάνω από 30) περάσαμε πολύ καλά. Η τούρτα ήταν........ πολύ ναυτική και το μαγαζί πολύ ζεστό. Μοναδικό προβληματάκι ήταν ότι στην πορεία για την συνάντηση η +1 (σύζυγος) έπεσε σε psycho ταξιντζι.

  6. #116
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Piraeus Port
    Μηνύματα
    1.153

    Προεπιλογή

    Εγω δεν βρεθηκα στην Γιορτη αλλα εχω να ευχηθω χρονια Πολλα, και πολλες ευχαρiστιες για την τελεια κατασταση του Site!!!

  7. #117
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    αναλυσε το περιστατικο με το ταριφα.ενδιαφερον ακουγεται

  8. #118
    Εγγραφή
    May 2007
    Περιοχή
    Ηλιούπολη, Αθήνα
    Μηνύματα
    109

    Προεπιλογή

    Πρώτα από όλα ξεκίνησε από Βύρωνα για Πειραιά χαράσοντας μία απίστευτη ορθοδρομία για σεμινάριο στις Ναυτικές μας ακαδημίες. Βύρωνας - Λ.Βουλιαγμένης- Γλυφάδα Λ.Ποσειδώνος...... Ακτη Κονδύλη. Σε όλη τη διάρκεια της διαδρομής είχε μία αλλοπρόσαλλη συμπεριφορά και η +1 (σύζυγος) είχε σχηματίσει στο κινητό το 100, να είναι stand by. Οταν κάποια στιγμή φτάνει στην Ακτή Κονδύλη του λέει: ¨μήπως κάνεις κάποιο λάθος, εγώ δεν θέλω να μπαρκάρω στην ακτή Θεμιστοκλέους θέλω να πάω." Της απαντάει: "Κοίταξε να δεις μην με πιέζεις εγώ παίρνω ψυχοφάρμακα". Εκεί βέβαια σταματάει η στιχομυθία και μετά από μία ρομαντική διαδρομή από όλες τις συνοικίες του Πειραιά έφτασε!

  9. #119
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    ωραιος ο ταριφας..........δεν τη παλευε σιγουρα.της εκατσε λαχειο

  10. #120
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Μηνύματα
    80

    Προεπιλογή

    Χρονια πολλα και απο μενα. Παντα τετοια. να σκασουνε οι οχτροι μας

Σελίδα 12 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας