Σελίδα 3 από 70 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 695

Θέμα: Φαιστός Παλάς (2) [Mykonos Palace, Europa Palace, Amsicora]

  1. #21
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    ωραιος ο ναυτικος................

  2. #22
    Εγγραφή
    May 2007
    Μηνύματα
    834

    Προεπιλογή

    Πόπο!Τι νερά είναι αυτά;Σαν ούρα μοιάζουν...
    Πιο πράσινα δύσκολα βλέπεις
    · Δυο μάτια. Πράσινο το ΅να, σμαραγδί. ΤΆ άλλο κόκκινο, ρουμπινί. Τα λενε πλευρικά. Φώτα γραμμής. Είναι μάτια. Τα καράβια δεν τα πάμε, μας πάνε

  3. #23
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    531

    Προεπιλογή

    Εικόνα1007.jpgPATRA...........
    [COLOR=red][I][B]SUPERFAST V[/B][/I][/COLOR]

  4. #24
    Εγγραφή
    Jul 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    25

    Προεπιλογή

    Όποιος έχει ταξιδέψει με αυτό το καράβι η με το OLYMPIA ενδιαφέρομαι να μάθω σε ποιό deck έχει την reception.Και αν έχει ένα λιγότερο deck από τα Κρητικά.

  5. #25

    Προεπιλογή

    Έχω ταξιδέψει και με τα 4 ιταλικά της ΜΙΝΟΑΝ και ειδικά με τα KNOSSOS - FESTOS.Όλα έχουν τα ίδια deck και η reception είναι στο deck 5, όπως στα ΚNOSSOS και FESTOS.
    KNOSSOS PALACE - FESTOS PALACE
    τα καλύτερα, τα γρηγορότερα, τα πιο όμορφα, τα πιο μεγάλα στον Πειραιά, τα πολυτελέστερα και φυσικά τα πιο ερυθρόλευκα

  6. #26

    Προεπιλογή

    i mono difora einai oti exi ena deck ligotero kampines pou sto olympia kai europa einai Garage kai diaforetiki diamorfosi ton kinixriston xoron.

    An den kano lathos, i Reception tou Olympia kai europa einai sto idio ipsos ton salonion , eno sto Knossos Festos einai sto ipsos ton kampinon pou den exoune ta didima tis Anconas.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη El Greco : 05-07-2008 στις 11:44
    [SIZE=5][/SIZE]

  7. #27
    Εγγραφή
    May 2007
    Περιοχή
    Ηράκλειο-Κρήτη
    Μηνύματα
    1.282

    Προεπιλογή

    Οπως βλέπω και απο τα σχεδιαγράμματα του site της ΜΙΝΟΑΝ η reception και στα 4 αυτά πλοία είναι στο 2o Deck πάνω απο το γκαράζ.Τώρα φίλε μου αυτό που λές για τη διαφορά στο γκαράζ δε τη δείχνει και δε το γνωρίζω κι'ολλας.
    [URL="http://giannisk88.wordpress.com"]The shiplovers blog[/URL]>>Δρομολόγια 2010 προς/απο Ηράκλειο
    [URL="http://giannis.fotopic.net"]Gianni's gallery[/URL]
    [URL="http://giannisk88.wordpress.com/"] [/URL]

  8. #28

    Προεπιλογή

    Η ουσιαστική διαφορά είναι οτι το άνω γκαράζ της Αδριατικής στα Παλας του Ηρακλείου κατα το ήμιση έχουν χτιστεί με καμπίνες (σε 2 decks) και το υπόλοιπο μισό είναι πάλι γκαράζ για ΙΧ και Van σε δύο επίπεδα πάλι.
    Παράλληλα κι αν θυμάμαι VIP στα ιταλικά δεν υπάρχουν ενώ δεν υπάρχουν και τα αεροπορικά πίσω στο deck 7 .
    Στα Ιταλικά deck 7 καμπίνες παντού και το 6 έχει τους κοινόχρηστους χώρους. Στα κρητικά reception στο 5 όπου είναι και οι καμπίνες. Όπως και ένα deck πιο κάτω. Στο 6 κοινοχρηστοι χώροι. Στο 7 καμπίνες και αεροπορικά και στο 8 πισσινα και αεροπορικά/VIP.
    Για τη reception των Ιταλικών δεν είμαι σίγουρος αλλά αν σκεφτούμε πως στο αντιστοιχο deck 5 της Αδριατικης (δεν είμαι σίγουρος αν έχουν την ίδια αρίθμηση με τα κρητικά) υπάρχει γκαράζ, με κάνει να πιστεύω πως η reception είναι ενα κατάστρωμα πιο πάνω δηλαδή μαζί με τους λοιπούς κοινόχρηστους χώρους, στο 6
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη marioskef : 05-07-2008 στις 12:35

  9. #29

    Προεπιλογή

    Akrivos etsi einai. i reception einai sto 6 eki pou einai ta salonia, 7 einai i cabines, kai 8 eitane i proin erithmimenes Vip, pou otan ta "zoa" epivates dialisane oles i tileorasoules minane aples aeroporikes.

    Ta sxedia tou europa kai olympia sto site tis Minoan, einai tellios lathos dioti dixnoune to sxedio tou knossos-festos.
    [SIZE=5][/SIZE]

  10. #30

    Προεπιλογή

    Χωρίς να είμαι βέβαιος νομίζω πως στα πλοία της Αδριατικής δεν είχαν ποτέ VIP. Ειχαν μόνο απλές αεροπορικές και στις δύο πλευρες του 8 δηλαδή και εκεί που εχουν τα κρητικά της αεροπορικές αλλά και από την άλλη που έχουν τα VIP.

Σελίδα 3 από 70 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας