Σελίδα 11 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 101 έως 110 από 193

Θέμα: Πάτμος [Patmos, Albatross, Izu No.11]

  1. #101
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Κεφαλλονιά
    Μηνύματα
    3.180

    Προεπιλογή

    Προσαραγμένο στην Alang ... :sad:



  2. #102
    Εγγραφή
    Jul 2008
    Περιοχή
    Κολωνός
    Μηνύματα
    804

    Προεπιλογή

    Να αντιστρέψουμε λίγο το κλίμα από την τελευταία φωτογραφία του Appia! Φωτογραφίες που βρήκα στο Internet και τις ανεβάζω για όλους σας (ευχαριστώ captain) από την τελευταία χρονιά? που ταξίδεψε! Προσωπική άποψη: ίσως τα ομορφότερα σινιάλα που υπήρχαν... Πηγή: http://www.massey.zetnet.co.uk/
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #103
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Μηνύματα
    1.558

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nickosps Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να αντιστρέψουμε λίγο το κλίμα από την τελευταία φωτογραφία του Appia! Φωτογραφίες που βρήκα στο Internet και τις ανεβάζω για όλους σας (ευχαριστώ captain) από την τελευταία χρονιά? που ταξίδεψε! Προσωπική άποψη: ίσως τα ομορφότερα σινιάλα που υπήρχαν... Πηγή: http://www.massey.zetnet.co.uk/

    Nickosps πολύ ωραίες φωτο από τον ΒΑΠΟΡΑ!!! Θα συμφωνήσω απολύτως για αυτο που λες για τα σινιάλα! Το μόνο που με στενοχωρει είναι οτι οταν ειχα ταξιδέψει με το πλοίο για Ρόδο ήμουν 2,5 χρονών και δν θυμάμαι τίποτα..... Κρίμα γιατι μ'αρεσει πάρα πολύ αυτό το πλοίο!! Μακάρι να το είχαμε ακόμα εδω.....

  4. #104

    Προεπιλογή

    Καλησπερα σας φιλοι μου.Αν και μελος αρκετο καιρο δεν ειχα ως τωρα ουτε ενα post.Eιπα λοιπον να κανω την αρχη με καποιες φωτο απο το,μικρο ειναι η αληθεια,αρχειο μου.Μια φωτο του Πατμος για αρχη πιστευω οτι ειναι ιδανικη!
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες

  5. #105
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από crow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σας φιλοι μου.Αν και μελος αρκετο καιρο δεν ειχα ως τωρα ουτε ενα post.Eιπα λοιπον να κανω την αρχη με καποιες φωτο απο το,μικρο ειναι η αληθεια,αρχειο μου.Μια φωτο του Πατμος για αρχη πιστευω οτι ειναι ιδανικη!
    Όχι μόνο ιδανική... Αλλά και μοναδική!!! Σπάνιο υλικό στις μέρες μας το πανέμορφο ΠΑΤΜΟΣ της ΔΑΝΕ... Σ ευχαριστούμε πολύ!!!
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  6. #106
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Μηνύματα
    950

    Προεπιλογή

    Το ΠΑΤΜΟΣ μπαίνει στο λιμάνι του Πειραιά, ενώ πίσω του ετοιμάζεται το ΝΗΣΟΣ ΚΥΠΡΟΣ να εισέλθει με την σειρά του. Στο βάθος αριστερά το ro/ro ΙΟΝ περνά αργά την είσοδο και κατευθύνεται προς το Κερατσίνι.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες
    [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][I]Mal du depart.[/I][/SIZE][/FONT]

  7. #107

    Προεπιλογή

    F/B Πάτμος...
    patmos.jpg
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη T.S.S. APOLLON : 05-05-2009 στις 13:03

  8. #108

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από crow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σας φιλοι μου.Αν και μελος αρκετο καιρο δεν ειχα ως τωρα ουτε ενα post.Eιπα λοιπον να κανω την αρχη με καποιες φωτο απο το,μικρο ειναι η αληθεια,αρχειο μου.Μια φωτο του Πατμος για αρχη πιστευω οτι ειναι ιδανικη!
    Φιλε CROW πολυ καλη η φωτο!

  9. #109

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από T.S.S. APOLLON Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε CROW πολυ καλη η φωτο!
    Σας ευχαριστω φιλοι μου. Που μυαλο τοτε που περναγα ωρες στο λιμανι.Δεν κουβαλαγα ποτε μαζι μου μηχανη!:sad:

  10. #110
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Μηνύματα
    950

    Προεπιλογή

    Με αφορμή την φωτογραφία αυτή θέλω να ευχαριστήσω θερμά τον φίλο και συνονόματο Roi, που με βοήθησε να διατηρήσω απο το αρχείο μου φωτογραφίες που κυριολεκτικά τις είχα ξεχασμένες.
    Αφιξη του ΠΑΤΜΟΣ και έναρξη μετασκευής. Διπλα του προχωρούν με γοργό ρυθμό οι μετασκευές στο ΜΥΤΙΛΗΝΗ.
    Αντώνη σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια σου.

    PATMOS.jpg
    [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][I]Mal du depart.[/I][/SIZE][/FONT]

Σελίδα 11 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας