Σελίδα 23 από 77 ΠρώτηΠρώτη ... 1321222324253373 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 221 έως 230 από 762

Θέμα: Κρήτη Ι [Kriti I, New Suzuran]

  1. #221
    Εγγραφή
    Oct 2007
    Περιοχή
    Πειραιάς - Χανιά
    Μηνύματα
    1.360

    Προεπιλογή

    Leuterakis kai o vaporas New Suzuran pareoula!
    Συνημμένο Αρχείο 22608
    [B][SIZE=4][COLOR=red]H πιο γλυκια πικρα !!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #222

    Προεπιλογή

    Το λάθος να ξαναταξιδέψω με τα Κρητη Ι & ΙΙ δεν το ξανακανω!!!!!!!!!!!!
    ΜΙΝΟΑΝ LINES εις τον αιώνα τον άπαντα!Απογοητεύτικα πλήρως.

  3. #223

    Προεπιλογή

    Γιατί ? Τί έγινε ?

  4. #224

    Προεπιλογή

    To πλοίο ήταν χάος!!!!!!!!μέσα σε ένα σαλόνι προσπαθούσαν να καθίσουν περι τα 300 άτομα...για τις αεροπορικές δεν το συζητάμε καθόλου...κατιλλειμένες απο τους αλλοδαπους να εχουν απλώσει παντου με κουβέρτες κ οι βρώμα να κατεβαίνει μεχρι τισ σκάλες..με το που πήγενες να ανέβεις πάνω,έκανες απευθείας μεταβολή από την άσχημη μυρωδιά που σου ερχόταν...για τις τουαλέτες δεν το συζητάμε καθόλου...κατούρησα όταν έφτασα Ηρακλειο,στο σπιτι μου!Το μόνο θετικό είχε παρα πολυ καλό φάγητο κ το πλήρωμα στο self service με εξυπηρέτησε αψογα.....

  5. #225
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από artmios sintihakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    To πλοίο ήταν χάος!!!!!!!!μέσα σε ένα σαλόνι προσπαθούσαν να καθίσουν περι τα 300 άτομα...για τις αεροπορικές δεν το συζητάμε καθόλου...κατιλλειμένες απο τους αλλοδαπους να εχουν απλώσει παντου με κουβέρτες κ οι βρώμα να κατεβαίνει μεχρι τισ σκάλες..με το που πήγενες να ανέβεις πάνω,έκανες απευθείας μεταβολή από την άσχημη μυρωδιά που σου ερχόταν...για τις τουαλέτες δεν το συζητάμε καθόλου...κατούρησα όταν έφτασα Ηρακλειο,στο σπιτι μου!Το μόνο θετικό είχε παρα πολυ καλό φάγητο κ το πλήρωμα στο self service με εξυπηρέτησε αψογα.....
    Κατσε λιγο ρε φιλε μου,συγνωμη κιολας δηλαδη τι εχουν οι αλλοδαποι?Ανθρωποι ειναι και αυτοι.Ποιο μικρος τους εβριζα και εγω,αλλα δουλευοντας στην δουλεια μου με συναδελφο αλλοδαπο και γνωριζοντας μερικους καλυτερα καταλαβα πολλα.Ας μην τους κοροιδευουμε γιατι δν ειμαστε καλυτεροι εμεις οι Ελληνες.Οσο για το πλοιο αν οπως λες φορτονη 300-500-800 ατομα καθε φορα λογικο μου φαινεται να μην μπορουν να τους κανουν καλα αμα ο καθενας επιβατης αφηνει πισο του βρομια που θα αφηναν τρεις μπροστα σε ενα πληρωμα που δν ειναι ουτε το μισο σε ατομα.Καθημερινα ολες οι εταιριες προσπαθουν να κανουν το καλυτερο για τον επιβατη αλλα μεσα σε ολα αυτα γινονται και τα λαθη.

  6. #226

    Προεπιλογή

    ρε φίλε δεν σέβονται τον υπόλοιπο κόσμο!είναι δυνάτον να βλέπω τον καμαρώτο να τον παρακαλάει οτι στις αεροπορικές δεν καπνίζουμε κ ούτε τρώμε κ αυτός ακριβώς να τα κάνει για να του κάνει σπάσιμο?κ συγνώμη κιόλας πλήρωσα ενα εισητήριο για να ταξιδεψω σαν άνθρωπος κ δεν είμαι υποχρεωμένος να ανάπνέω ούτε την τσιγαρίλα κ ούτε την βρώμα του καθε μια νου επείδη αυτος δεν έχει τρόπους κ δεν σέβετε τον συνταξιδιότη του!για να σοβαρευτούμε λίγο......φίλε το ξέρεις ότι ένιωσα μειονεκτικά?
    κ αναρωτήθηκα το εξής''μήπως ζω κ ταξιδευω σε τριτοκοσμική χώρα?'' κ να φοβάσαι να αφήσεις για λίγο το σακιδιό σου για να πας τουαλέτα?γιατί μου εχεί συμβει κ αυτό να μου κλέψουν πράγματα.

  7. #227
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από artmios sintihakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε φίλε δεν σέβονται τον υπόλοιπο κόσμο!είναι δυνάτον να βλέπω τον καμαρώτο να τον παρακαλάει οτι στις αεροπορικές δεν καπνίζουμε κ ούτε τρώμε κ αυτός ακριβώς να τα κάνει για να του κάνει σπάσιμο?κ συγνώμη κιόλας πλήρωσα ενα εισητήριο για να ταξιδεψω σαν άνθρωπος κ δεν είμαι υποχρεωμένος να ανάπνέω ούτε την τσιγαρίλα κ ούτε την βρώμα του καθε μια νου επείδη αυτος δεν έχει τρόπους κ δεν σέβετε τον συνταξιδιότη του!για να σοβαρευτούμε λίγο......φίλε το ξέρεις ότι ένιωσα μειονεκτικά?
    κ αναρωτήθηκα το εξής''μήπως ζω κ ταξιδευω σε τριτοκοσμική χώρα?'' κ να φοβάσαι να αφήσεις για λίγο το σακιδιό σου για να πας τουαλέτα?γιατί μου εχεί συμβει κ αυτό να μου κλέψουν πράγματα.
    Ενταξει σε αυτο εχεις δικιο ναι τοτε ναι να τα παρεις στο κρανιο με τετοια πραγματα απλα ετσι οπως εγραψες το μυνιμα ενιωσα πως δν τους πας καθολου τους αλλοδαπους.Βεβαια να πω κατι για να το κλεισουμε εδω τετοια πραγματα δν τα κανουν μονο οι αλλοδαποι αλλα κ Ελληνες...εχω δει Ελληνες να βαφουν στα πλοια σε διαφορα σημεια τα ονοματα τους κ περιεργα υμβριστικα σχολια για την εταιρια κ για το καραβι.
    Σου ζηταω ενα συγνωμη.
    Καλη συνεχεια φιλε

  8. #228

    Προεπιλογή

    εντάξει δεν τρέχει τίποτα αλλα ουτε κ εγώ είμαι ρατσιστίς,αλλά κάτι τέτοιες καταστάσεις δυστυχώς σε κάνουν!!!!καλή συνέχεια!!1

  9. #229
    Εγγραφή
    Jun 2006
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτης
    Μηνύματα
    189

    Προεπιλογή

    Διαρροή πετρελαίου στο λιμάνι του Ηρακλείου από το Κρήτη Ι.
    Ευτυχώς τίποτα το ανησυχητικό.

    http://www.2810.gr/site/news/article/50206

  10. #230
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Μηνύματα
    1.558

    Προεπιλογή

    Στον Πειραιά στα τέλη του Αυγούστου...

Σελίδα 23 από 77 ΠρώτηΠρώτη ... 1321222324253373 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας