Σελίδα 11 από 106 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 101 έως 110 από 1053

Θέμα: G.A. Ferries

  1. #101
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.479

    Προεπιλογή

    Τι λέει αυτός ρε παιδιά,με έκανε να πάρω το μέρος του Μάκη ο άτιμος.Τι παπάτζες πετάει?Να πάρεις την εφημερίδα -που είναι και από τις σοβαρές-καλές της Ελλάδος και να διαβάζεις το μακάκα αυτόν με τις ανοησίες του,τι με νοιάζει εμένα ρε ανώμαλε ψευτοκουλτουριάρη φλώρε δημοσιογραφάκο τη κάνει ο Αγούδημος σπίτι του ή στο γραφείο του ή με την οικογενειά του.?Γίνανε όλοι δημοσιογράφοι και κρίνουν το καθένα,μέχρι προχθές δε βγαίναν από το σπίτι τους και τώρα κρίνουν κιόλας.Αντε ας σταματήσω γιατί πήρα ανάποδες τώρα.

  2. #102
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Μηνύματα
    1.089

    Προεπιλογή

    Το χειρότερο για έναν δημοσιογράφο είναι να μην γνωρίζει καλά το θέμα για το οποίο γράφει (κάτι που δυστηχώς χαρακτηρίζει την πλειοψηφία των Ελλήνων). Ο συγκεκριμένος μπέρδεψε μάλλον τον Βεντούρη με τον Αγούδιμο (βλέπε Απόλλων Εξπρες).

  3. #103
    Εγγραφή
    Jul 2008
    Μηνύματα
    592

    Προεπιλογή

    Έχω μια απορία,ο Βεντούρης και ο Αγούδιμος ποιές εταιρείες έχουν;

  4. #104

    Προεπιλογή

    Ο κ. Αγούδημος στον οποίο αναφερόμαστε (γιατί υπάρχει κι άλλος) έχει την GA Ferries.

    Tώρα όσον αφορά τον κ. Βεντούρη δεν είναι εύκολο να σου απαντήσω μιας και υπάρχουν ...αρκετοί.

  5. #105
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Για να συμπληρώσω τον φίλο Εσπρέσσο Βενέζια και να λύσουμε την απορία του φίλου heraklion.
    ο κ. Α. Βεντόυρης είναι ΝΕΛ (Μυτιλήνη, Θεόφιλος, Ταξιάρχης κλπ).
    ο κ. Β. Βεντούρης είναι VENTOURIS SEA LINES (Αγ. Γεώργιος).
    ο κ. Γ. Βεντούρης είναι VENTOURIS FERRIES (δραστιριοποιείται στην Αδριατική..... Ελλάδα Ιταλία κλπ).

  6. #106

    Προεπιλογή

    sto megalo limani exi akousti oti i eteria sizitai gia polisi,

    alithevi, kseri kanis kati?
    [SIZE=5][/SIZE]

  7. #107
    Εγγραφή
    Feb 2005
    Περιοχή
    NAXOS
    Μηνύματα
    1.018

    Προεπιλογή

    KΙ ΑΛΛΗ ΒΟΜΒΑ ΣΤΗΝ ΑΚΤΟΠΛΟΙΑ
    Συμφωνα με σημερινες πληροφοριες η GA συζητα με τη κοινοπραξια Ρεστη-Σουιρις για τη παραχωρηση ολου του στολου της GA.
    Αν επελθη συμφωνια ολος ο στολος θα αναχωρησει για Αιγυπτο. Μαλιστα ο καπεταν-Μακης θελει να κρατηση το jet ferry
    Αν πραγματικα γινη αυτο φανταστειτε τι θα γινη με τις αγονες.

  8. #108

    Προεπιλογή

    καλα σε αρθρο παλαιοτερα στον εφοπλιστη ελεγε οτι το jf1 ηταν αυτο που ηθελε να ξεφορτωθει κ τωρα θελει να το κρατησει??παντως αμα το κανει αυτο παει η αγονη

  9. #109
    Εγγραφή
    May 2008
    Μηνύματα
    2.270

    Προεπιλογή

    Sorry που θα το πω ρε παιδιά αλλά απ τη μια καλά κάνει!!!Τον φάγανε τον άνθρωπο...Να δούμε τι θα πούνε οι έξυπνοι δημοσιογραφίσκοι τώρα αν φύγουν τόσα πλοία από τις ελληνικές θάλασσες...

  10. #110
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σαντορινη-Ν.Σμυρνη
    Μηνύματα
    1.419

    Προεπιλογή

    Αν ισχυουν αυτα καλα κανει κατα την γνωμη μου.Τοσα χρονια τον πολεμανε.Κουραστηκε και θελει να δωσει την απαντηση του ετσι και καλα ''τωρα που φευγω να δουμε τι θα γινουν τα νησια και θα καταλαβετε την αξια μου''.Παντως εντυπωση μου προκαλει που θελει να κρατησει το jetferry.Εγω περιμενα το ΡΟΔΑΝΘΗ να κραταγε γιατι εκτος οτι ειναι το καλυτερο του βαπορι ειναι και ο ερωτας του.Θα δυμε παντως αν αληθευουν αυτα αν και κακα τα ψεματα η εταιρια ειναι σε πολυ δυσκολη θεση.
    [B][I][COLOR=navy] RODANTHI[/COLOR][/I][/B]
    [SIGPIC][/SIGPIC] [COLOR=DarkGreen][/COLOR]

Σελίδα 11 από 106 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας