Σελίδα 16 από 106 ΠρώτηΠρώτη ... 614151617182666 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 151 έως 160 από 1053

Θέμα: G.A. Ferries

  1. #151
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Νομίζω έχουμε ξεφύγει εντελώς... μηρυκάζουμε τα ίδια και τα ίδια χωρίς λόγο. Φίλε μου eliasaslan, θα πρέπει να καταλάβεις ότι ο καπετάν Μάκης τον παρά του έδωσε (για να αγοράσει τα πλοία) και θα τα εκμεταλεύεται όσο του επιτρέπουν οι κανονισμοί. Τα πλοία, όλα τα πλοία, όχι μόνο του καπετάν Μάκη, έχουν τα απαιτούμενα πιστοποιητικά από την σημαία που φέρουν. Επίσης τα καύσιμα που διακινούνται στην αγορά είναι εγκεκριμένα απο το κράτος. Αν το καράβι καπνίζει επειδή το κράτος διακινεί καύσιμα κατώτερα των απαιτήσεων για ένα καθαρό περιβάλον, δεν φταίει ο εφοπλίστης, η Ρομίλτα και η Ανθή...

    Δεν κατάλαβες κάν τι θέλει να πεί ο ποιητής (paroskayak) παρόλο που το έχει τονίσει με bold δηλαδή αυτό
    Και επειδή το έχουμε ξαναπεί, η GA Ferries δεν είδα να βγάζει ανακοίνωση που υποχρέωνει να ταξιδέψετε μαζί της. Τα σχόλια περι καθαριότητας είναι αστεία, όταν ζούμε στην Ελλάδα που δεν υπάρχει Περιβαλλοντική Παιδεία... ο Καπτα Μάκης σας έφταιξε.
    .
    Τελευταία και τα Blue Star καρακαπνίζουν.... έγιναν κι αυτά κακά? Δεν τα σχολίασες...

    Για προσπάθησε να δείς που κρύβεται η αλήθεια και μην κρίνεις απο την κάπνα της Ρομίλντας πόσο κακός είναι ό εκάστοτε καπετάν Μάκης ....

  2. #152
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Folegandros
    Μηνύματα
    1.756

    Προεπιλογή

    Για να μην ξαναγράφω τα ίδια θα συμφωνήσω με τον φίλο eliasaslan.
    Με ενδιαφέρει τι γίνεται τώρα και όχι τι γινόταν πριν 30 χρόνια, και όπως πολύ σωστά είπε και ο φίλος eliasaslan ο κόσμος πολλές φορές μπαίνει αναγκαστικά γιατί πολλές φορές δεν έχει και άλλη επιλογή, προσωπικά προτιμώ να πληρώσω και το διπλό εισιτήριο και να ταξιδέψω αξιοπρεπώς παρά να ταξιδέψω με τα πλοία του Αγούδημου

  3. #153
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Ποιος είπε για 30 χρόνια πριν?

  4. #154
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Λέρος
    Μηνύματα
    905

    Cool

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω έχουμε ξεφύγει εντελώς... μηρυκάζουμε τα ίδια και τα ίδια χωρίς λόγο. Φίλε μου eliasaslan, θα πρέπει να καταλάβεις ότι ο καπετάν Μάκης τον παρά του έδωσε (για να αγοράσει τα πλοία) και θα τα εκμεταλεύεται όσο του επιτρέπουν οι κανονισμοί. Τα πλοία, όλα τα πλοία, όχι μόνο του καπετάν Μάκη, έχουν τα απαιτούμενα πιστοποιητικά από την σημαία που φέρουν. Επίσης τα καύσιμα που διακινούνται στην αγορά είναι εγκεκριμένα απο το κράτος. Αν το καράβι καπνίζει επειδή το κράτος διακινεί καύσιμα κατώτερα των απαιτήσεων για ένα καθαρό περιβάλον, δεν φταίει ο εφοπλίστης, η Ρομίλτα και η Ανθή...

    Δεν κατάλαβες κάν τι θέλει να πεί ο ποιητής (paroskayak) παρόλο που το έχει τονίσει με bold δηλαδή αυτό
    .
    Τελευταία και τα Blue Star καρακαπνίζουν.... έγιναν κι αυτά κακά? Δεν τα σχολίασες...

    Για προσπάθησε να δείς που κρύβεται η αλήθεια και μην κρίνεις απο την κάπνα της Ρομίλντας πόσο κακός είναι ό εκάστοτε καπετάν Μάκης ....
    Όπως φένεται έχουμε διαφορετική άποψη κάποιοι φίλοι με κάποιους άλλους. Να ξέρετε ότι σέβομαι και υπολογίζω τις απόψεις όλων. Δε θα ήθελα καθόλου να γίνω ο κακός 1 ημέρα μετά τη γιορτή μου. Το αντίθετο μάλιστα

    Δεν έχω προς Θεού σε καμία περίπτωση κάτι πρωσοπικό με την GA Ferries και με τον κύριο Αγούδιμο. Ίσα ίσα, είναι πανέξυπνος άνθρωπος και έχω μείνει έκπληκτος από κάποιες πανέξυπνες ενέργεις του. Δεν πιστεύω ότι συγκρίνεται ο καπνός της Blue Star Ferries από της GA Ferries.

    Δε βρίσκεται το πρόβλημα βασικά στον καπνό της Ρομίλντας...:???:. Σε καμία περίπτωση δεν είδα τον καπνό της Ρομίλντας για να φτάξω την εικόνα αυτής της ετερεία για μένα.

    Το πρόβλημα βρίσκεται αλλού, δε χρειάζεται να ξαναγράφω το προηγούμενο κείμενο...

  5. #155
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σαντορινη-Ν.Σμυρνη
    Μηνύματα
    1.419

    Προεπιλογή

    Λοιπον παιδια επειδη λεμε καθε φορα τα ιδια εχουμε και λεμε

    1)Δεν σας υποχρεωνει κανεις να μπαινεται σε καραβια της G.A FERRIES
    2)Δεν ειναι πουθενα μονοπωλιο η συγκριμενη εταιρια για να ταξιδεψετε οπως λετε αναγκαστικα με αυτη.
    3)Να βγαζετε πιο γρηγορα τα εισητηρια σας για να μην ταξιδεψε με αυτη την εταιρια λογο ελειψης θεσεων σε αλλες εταιριες.
    4)Τα πραγματα ειναι πολυ απλα δεν τη γουσταρετε (ο καθενας για τους δικους σας λογους) δεν πατε πουθενα μαζι της.
    5) Και τελευταιο ας τελιωσουμε εδω με αυτη την ιστορια γιατι ο καθενας λεει τα δικα του και δεν βγαινουμε πουθενα.

    Αυτα ολα δεν ειναι πηχτη για κανενα,ουτε εχω συμφεροντα απο την εταιρια.
    [B][I][COLOR=navy] RODANTHI[/COLOR][/I][/B]
    [SIGPIC][/SIGPIC] [COLOR=DarkGreen][/COLOR]

  6. #156
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    531

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από marsant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον παιδια επειδη λεμε καθε φορα τα ιδια εχουμε και λεμε

    1)Δεν σας υποχρεωνει κανεις να μπαινεται σε καραβια της G.A FERRIES
    2)Δεν ειναι πουθενα μονοπωλιο η συγκριμενη εταιρια για να ταξιδεψετε οπως λετε αναγκαστικα με αυτη.
    3)Να βγαζετε πιο γρηγορα τα εισητηρια σας για να μην ταξιδεψε με αυτη την εταιρια λογο ελειψης θεσεων σε αλλες εταιριες.
    4)Τα πραγματα ειναι πολυ απλα δεν τη γουσταρετε (ο καθενας για τους δικους σας λογους) δεν πατε πουθενα μαζι της.
    5) Και τελευταιο ας τελιωσουμε εδω με αυτη την ιστορια γιατι ο καθενας λεει τα δικα του και δεν βγαινουμε πουθενα.

    Αυτα ολα δεν ειναι πηχτη για κανενα,ουτε εχω συμφεροντα απο την εταιρια.
    Διλαδη φιλε marsant αυτο ειναι το ζητουμενο να μην ταξιδευουμε με G A και τελιοσε το θεμα!!!
    [COLOR=red][I][B]SUPERFAST V[/B][/I][/COLOR]

  7. #157

    Προεπιλογή

    καλα δεν νομιζω οτι το εννοει οπως το λες.εγω καταλαβαινω ακριβως το τι εννοει.

  8. #158
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σαντορινη-Ν.Σμυρνη
    Μηνύματα
    1.419

    Προεπιλογή

    Αφου οπως λες ειναι για γουρουνια,ειναι μεσα στη βρωμα.δεν βλεπονται κ.α, ποιος ο λογος να ταξιδεψεις με αυτη την εταιρια?Υπαρχουν και αλλες μην στεναχωριεσαι.
    [B][I][COLOR=navy] RODANTHI[/COLOR][/I][/B]
    [SIGPIC][/SIGPIC] [COLOR=DarkGreen][/COLOR]

  9. #159
    Εγγραφή
    May 2008
    Μηνύματα
    2.270

    Προεπιλογή

    Φίλε Marsant ηρέμησε...Μην το παίρνεις τόσο προσωπικά!!!Νομίζω πως και οι 2 υπερβαλλετε λιγάκι!!!Και συ Στρατηγέ ενταξει...Όχι και για γουρούνια...'Ετσι μειώνεις και αυτούς που δουλεύουν στα πλοία της GA και όσους για κάποιο λόγω ταξιδεύουν με αυτά...Δεν είναι γουρούνια αυτοί οι άνθρωποι!!!Παρακλώ ηρεμία και απ τους 2!!!

  10. #160
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σαντορινη-Ν.Σμυρνη
    Μηνύματα
    1.419

    Προεπιλογή

    Φιλε Speedkiller δεν το παιρνω προσωπικα ουτε εχω κανενα οφελος απο την εταιρια.Απλα διαλογο κανουμε.Εσυ θα εμπαινες σε μια εταιρια με τετοιες συνθηκες οπως τις περιγραφει ο φιλος Στρατηγος?Οχι φαντζομαι.Δηλαδη τι αλλο να πω?Απλα δεν ξαναταξιδευεις μαζι της.Στο κατω κατω η εταιρια χανει και οχι ο φιλος.
    [B][I][COLOR=navy] RODANTHI[/COLOR][/I][/B]
    [SIGPIC][/SIGPIC] [COLOR=DarkGreen][/COLOR]

Σελίδα 16 από 106 ΠρώτηΠρώτη ... 614151617182666 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας