Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 51 έως 60 από 78

Θέμα: Εκπαίδευσή - Βιβλία

  1. #51

    Προεπιλογή hi

    pao na katebaso ta biblia k mou bgazei error

  2. #52

    Προεπιλογή

    Ενδεχομένως να μην υπάρχουν πια αφού πολλές φορές είναι για περιορισμένο διάστημα για διαφημιστικούς λόγους και μετά πρέπει να τα αγοράσεις, ή τα ανεβάζουν φοιτητές και κάποια στιγμή ανακαλύπτουν ότι υπάρχει πρόβλημα με τα δικαιώματα και κατεβαίνουν από τις σελίδες. Μου έχει τύχει αρκετές φορές και σοβαρές επιστημονικές σελίδες να παραπέμπουν σε συνδέσμους με βιβλία που μετά έχουν κατέβει.

  3. #53

    Προεπιλογή

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΗΣΙΜΑ

  4. #54
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΑΝ.ΓΛΥΦΑΔΑ
    Μηνύματα
    8

    Προεπιλογή

    ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΝΟΥ ΤΟΥ ΚΑΠΟΙΟ ΒΙΒΛΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΞΑΜΕΝΟΠΛΟΙΑ?ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΕΞΕΛΙΞΗ ΣΤΗ ΝΑΥΠΗΓΗ ΤΟΥΣ.PLEASE HELP ME ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΡΓΑΣΕΙΑ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

  5. #55
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Απεραντο γαλαζιο - Διακοπες Αθηνα
    Μηνύματα
    71

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από katerina p Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΝΟΥ ΤΟΥ ΚΑΠΟΙΟ ΒΙΒΛΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΞΑΜΕΝΟΠΛΟΙΑ?ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΕΞΕΛΙΞΗ ΣΤΗ ΝΑΥΠΗΓΗ ΤΟΥΣ.PLEASE HELP ME ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΡΓΑΣΕΙΑ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
    Κατερινα στον Πειραια υπαρχουν πολλα ναυτικα βιβλιοπωλεια με ελληνικες και ξενες εκδοσεις , απο εδω παιδι μου τι να σου προτεινουμε , αν εχεις χρονο πηγαινε μια βολτα απο τον Πειραια και θα σου προτεινα χωρις να θεωρειθει διαφημηση αυτο ενα απο τα παλαιοτερα βιβλιοπωλεια στον Πειραια του Σταυριδακη ειναι στην Σκουζε 4 απεναντι απο τα δικαστηρια !! εκει θα βρεις οτι επιθυμεις !!!

    Εαν παλι εισαι εκτος Πειραιως ριξε εδω μια ματια σιγουρα θα βρεις πραγματα που θα σε ενδιαφερουν για την εργασια σου << http://en.wikipedia.org/wiki/Oil_tanker >>

    Σου ευχομαι ολοψυχα καλη χρονιά , καλη προοδο και καλη σταδιοδρομια στο δυσκολο επαγγελμα που διαλεξες !!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη captparis : 28-12-2009 στις 15:10

  6. #56
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΑΝ.ΓΛΥΦΑΔΑ
    Μηνύματα
    8

    Προεπιλογή

    ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΟΝΤΟΣ ΕΚΕΙ ΚΑΤΙ ΒΡΗΚΑ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ

  7. Προεπιλογή

    Πρόσεχε όμως γιατί τα περισσότερα είναι προπολεμικά!

  8. #58

    Προεπιλογή

    βρε παιδια μια ερωτηση. Δεν το εχω ψαξει και πολυ αλλα εγω θημαμαι τον πατερα μου που ολη του η βοηθεια απο μηχανικα θεματα ηταν 1-2 νομιζω βιβλια του Βουσουρα. οταν λοιπον μοθ εδειξε ενα δεν "καταλαβαινα" τιποτα λογο καθαρεβουσας. ειπαρχει κατι αναλογο στην αγορα? εχετε κατι υπ'οψη σας?

  9. #59

    Προεπιλογή

    παιδια εχω πολλα βιβλια στα ελληνικα αλλα δεν ξερω πως να τα ανεβασω αν μπορει καποιος να μου πει για να τα ανεβασω

  10. #60

    Προεπιλογή

    ας απαντήσει όποιος γνωρίζει είναι ότι καλύτερο να ανταλάξουμε της συλλογές μας.έχω και εγώ πολλά....

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας