Σελίδα 1 από 158 1231151101 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 1578

Θέμα: Ροδάνθη [Rodanthi - Virgo]

  1. #1

    Προεπιλογή Ροδάνθη [Rodanthi - Virgo]

    Gia pou to evale to rodanthi?Malon gia aulida na upothesw?

  2. #2

    Προεπιλογή

    Εκτακτο σαν Ρο/Ρο για απ΄ευθειας Ροδο ..... Καλη του χρονια λοιπων για το 2008 το πρωτο δρομολογιο ......

    http://kyriakidis.fotopic.net/p46823008.html Εδω σε μια πολη αγαπημενη μου φωτογραφια που του εχω βγαλει στο Λακκι της Λερου
    [COLOR=#ff4400][FONT=Palatino Linotype][FONT=Verdana][COLOR=darkgreen][FONT=Palatino Linotype][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Palatino Linotype][COLOR=darkgreen][URL="http://kyriakidis.fotopic.net/"][I][B][SIZE=4][COLOR=darkred]Να'χω το νου μου αδειανο[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/URL][/COLOR][/FONT][COLOR=darkgreen][URL="http://kyriakidis.fotopic.net/"]
    [I][B][SIZE=4][FONT=Palatino Linotype][COLOR=#ff4400]Να΄χω και πριμο τον καιρο[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
    [/URL][/COLOR][/COLOR][/FONT]
    [/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][URL="http://kyriakidis.fotopic.net/"]
    [/URL]

  3. #3
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Μιας που ανοιξε και thread για το Ροδανθη να πω οτι αν και δεν εχω ταξιδεψει ποτε μαζι του ειναι ενα πλοιο που τουλαχιστον εξωτερικα μου αρεσει παρα πολυ.Ειναι απο τα λιγα Ιαπωνικα που μου αρεσουν τοσο πολυ και το θεωρω εξαιρετικα αρμονικο στο ματι.Εξωτερικα τουλαχιστον η μετασκευη του δεν θα μπορουσε να ειναι καλυτερη και ταιριαζει γαντι στις γραμμες του βαποριου.Σιγουρα μου αρεσει περισσοτερο απο το αδερφο Μυτηληνη.Τωρα οσον αφορα γενικο σχολιο το μονο που εχω να πω ειναι οτι μονο προσβολη προς το ιδιο το βαπορι μπορω να λαβω το γεγονος πως το ταξιδευουν με 16-16,5 κομβους οταν καποτε πηγαινε ΑΝΕΤΑ 20-21 υπηρεσιακη με 23 μεγιστη.Εδω στις 18/8/2007 στον Πειραια.

    Rodanthi_18_8_2007_Peiraias.JPG
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Maroulis Nikos : 15-03-2008 στις 08:30

  4. #4
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Το κοριτσι μας αν και συμπαθεστατο φαινεται να ειναι ιδιαιτερα παραμελημενο...Συνηθως τις γοητευτικες κυριες τις προσεχουμε και με το παραπανω,εδω δεν φαινεται να το εφαρμοζει ο καπτα-Μακης...

  5. #5
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Piraeus Port
    Μηνύματα
    1.153

    Thumbs up

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Captain_Nionios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το κοριτσι μας αν και συμπαθεστατο φαινεται να ειναι ιδιαιτερα παραμελημενο...Συνηθως τις γοητευτικες κυριες τις προσεχουμε και με το παραπανω,εδω δεν φαινεται να το εφαρμοζει ο καπτα-Μακης...
    Συμφονω απολυτα μαζι σου, το πλοιο δεν ειναι και στην καλυτερη κατασταση

  6. #6
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Σύντομα θα πάει δεξαμενή και μιά μικρή περιποίηση...

  7. #7
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.263

    Προεπιλογή

    Για τον αγαπητό μας Απόστολο για να δεί το πλοίο του πως ήταν όταν ήλθε από την μακρυνή Ιαπωνία.RODANTHI.jpg

  8. #8
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Καλα τώρα με τρέλανες!!!! Όχι γιατι τους δείχνω φώτο απο την Τζαπανία και δέν με πιστεύουν!!!! Τ Ε Λ Ε Ι Α!!!!!!!

  9. #9
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Μηνύματα
    1.493

    Προεπιλογή

    Πολύ καλή πάντα έψαχνα φωτογραφίες των VEGA kai VIRGO πλήν το γνωστών που κυκλοφορούν στο δίκτυο

  10. #10
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Talking Εν πλώ

    Για τον Απόστολο από ένα "κατάσκοπο" ππυ ταξίδευε με το ΒΣ Ιθάκη στις 13 Μαρτίου... Λίγο μετά την Τζιά

    DSC02453.JPG

Σελίδα 1 από 158 1231151101 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας