Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 138

Θέμα: Rigel I [Atlas I, Baltic Kristina, Anastasia V, Stena Baltica, Skandia, Bore I]

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή Rigel I [Atlas I, Baltic Kristina, Anastasia V, Stena Baltica, Skandia, Bore I]

    Σήμερα μου είπανε ότι ο Γιώργος Βεντούρης αγόρασε ένα πλοίο απο την Τουρκία (!!!!)

  2. #2

    Προεπιλογή ΚΑΙ ΤΟ ...ΟΝΟΜΑ ΑΥΤΟΥ ''RIGEL''

    Σωστός (για ακόμη μία φορά) ο Απόστολος !!!

    ΕΔΩ μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση της εταιρείας,

    ΕΔΩ αλλά και ΕΔΩ, μπορείτε να δείτε δύο φώτο του πλοίου από το γνωστό μας site του Σουηδού.

  3. #3
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Πολύ αξία δίνουμε τελευταία στους γείτονες. Τέτοια βαπόρια γουστάρω να τα βλέπω στον Περέα...

  4. #4
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Περιοχή
    Pireaus
    Μηνύματα
    1.157

    Προεπιλογή

    Tι RIGEL και κουραφεξαλα!! BORE I, built @ OY Wartsila AB, Turku, #1199, 1973! Sorry, αλλα με 2 τσιμινιερες το εβρισκα πιο τζαμι!! Αλλα ας το εχουμε εδω, εστω και με τη μια!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Finnpartner_1966 : 19-11-2007 στις 23:02
    [FONT=Arial][SIZE=4]FINNPARTNER (1966) OY Wartsila AB, Helsinki #380[/SIZE][/FONT]

  5. #5

    Προεπιλογή

    Συγγνώμη φίλε Finnpartner, ...αλλά αφού έτσι το λέει (RIGEL) η εταιρεία στην ανακοίνωσή της, τι μπορώ να κάνω εγώ ???

  6. #6
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Περιοχή
    Pireaus
    Μηνύματα
    1.157

    Προεπιλογή

    Ειπα εγω οτι φταις εσυ? Απλα ψαχτηκα λιγο, γιατι δεν αναγνωρισα το ονομα! Τοσα χρονια Bore I το εβλεπα στο fakta! Thanks που ανεφερες την αγορα!!! Πολυ χαιρομαι που το βουτηξαμε απο τους γειτονες!!
    [FONT=Arial][SIZE=4]FINNPARTNER (1966) OY Wartsila AB, Helsinki #380[/SIZE][/FONT]

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας