Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 8 από 8

Θέμα: ιστιοφόρο τρεχαντήρι ξύλινο ιρόκο €60,000

  1. #1

    Προεπιλογή ιστιοφόρο τρεχαντήρι ξύλινο ιρόκο €60,000

    Ο Γλάρος είναι ένα παραδοσιακό τρεχαντήρι που συντηρείται σε άριστη κατάσταση από τους ιδιοκτήτες του. Ο Γλάρος χτίστηκε το 1978 από το μάστορα καραβομαραγκό Βαρσαμή στην Ποτίδαια της Χαλκιδικής. Είναι ελλιμενισμένος στο λιμάνι του Βόλου, στη Μαγνησία. Επικοινωνήστε στο [email protected] ή τηλ 2428093636

    Μπορείτε να δείτε φωτογραφίες του ακολουθώντας τον σύνδεσμο από το www.relax-now.gr
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη onoma : 15-02-2008 στις 23:13 Αιτία: προσθήκη e-mail

  2. #2

    Προεπιλογή ερωτησεις

    ποσα μετρα ειναι το σκαφος?
    ποσους ιππους ειναι η μηχανή?
    τι χρονολογιας ειναι η μηχανη?

  3. #3

    Smile απάντηση σε petros22 - ιστιοφόρο τρεχαντήρι ξύλινο ιρόκο

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από petros22 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποσα μετρα ειναι το σκαφος?
    ποσους ιππους ειναι η μηχανή?
    τι χρονολογιας ειναι η μηχανη?
    Με την είσοδό σας στην σελίδα www.relax-now.gr επιλέξτε την τελευταία (4η) επιλογή η οποία (εμφανώς) θα σας παραπέμψει στο σκάφος. Εκεί μπορείται να δείτε μια πιο λεπτομερή περιγραφή και αρκετές φωτογραφίες του.

    Το σκάφος (Γλάρος) είναι 11.85 μέτρα (πραγματικό 12.20). Η μηχανή (Scania 141) είναι 290 άλογα με τούρμπο συνεχούς. Η μηχανή είναι πλήρως ανακατασκευασμένη (τα πάντα [μέταλα κλπ] αυθεντικά Scania) και έχει αυτή τη στιγμή περί τις 120 ώρες λειτουργίας. Η μηχανή είναι σε εξαιρετική κατάσταση όπως και το υπόλοιπο σκάφος.

  4. #4

    Προεπιλογή ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ

    ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ και το πήρε ένας υπέροχος τύπος που του έυχομαι να το χαρεί όπως το χάρηκα κι εγώ

  5. Wink glaros super special τρεχαντηρι

    ναι ναι εγω ειμαι ειμαι ο τυχερος που αγορασα τον γλαρο.επληκτικο σκαφος και κατασταση ........μην το συζητας,25 χρονων σκαφος και δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο ενα ναυπηγημενο χτες.τωρα ετοιμαζεται να μπει στην δουλεια κανοντας ερωτευμενα ζευγαρακια κρουαζιερα με καπετανιο τον captain nionio. ν

  6. #6
    Εγγραφή
    Feb 2005
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Μηνύματα
    112

    Προεπιλογή

    Αφού εσύ είσαι ο τυχερός, βάλε και καμιά φωτογραφία να χαρούμε και εμείς...

  7. #7
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Διονυσης Αναγνωστοπουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ναι εγω ειμαι ειμαι ο τυχερος που αγορασα τον γλαρο.επληκτικο σκαφος και κατασταση ........μην το συζητας,25 χρονων σκαφος και δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο ενα ναυπηγημενο χτες.τωρα ετοιμαζεται να μπει στην δουλεια κανοντας ερωτευμενα ζευγαρακια κρουαζιερα με καπετανιο τον captain nionio. ν
    Τον Captain_Nionio; Εμενα δηλαδη; Ποτε παρατησα το πολυτεχνειο και επιασα δουλεια; Φαινεται κοιμομουν και δεν το εμαθα...

  8. #8

    Exclamation all about adsense

    The Easiest Way To Have A Google Adsense Account Fast Google wedding invitations Adsense is one of the easiest way to allow webmasters to make money from content websites. You just need to add some simple javascript codes on the web pages, and then when visitors click the ads, you make money.wedding invitations No need to sell and think yourself, Google does all thinking for you.bridesmaid dresses Very easy, right? Google Adsense is really a gold mine.wedding invitation People are creating niche websites just to display the ads and make easy money everyday - automatically. There are so many success stories about people earning thousands of dollars lace wigs a month from Adsense!

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας