Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 37

Θέμα: Δελτίο Ρεθύμνου (Rethymnon report)

  1. #21
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    ¶ξιζε πραγματικά η σημερινή αναφορά στο λιμάνι του Ρεθύμνου και αυτό γιατί είχαμε και πολλούς επισκέπτες. Τέσσερα φορτηγά και το Μαίστρος πέντε.

    Nejla 1 (φορτωμένο με δημητριακά - κατα πάσα πιθανότητα καλαμπόκι)
    DSC00099.JPG

    Δύσκολο όνομα :shock: (φορτωμένο με ηλιάλευρο - ζωοτροφή )
    DSC00105.JPG

    Η Δάφνη μας από την Θεσσαλονίκη (φορτωμένη με οπλισμούς σκυροδέματος)
    DSC00101.JPG

    A.P. SMILE σημαία Σιέρα Λεόνε (εδώ και μέρες στο λιμάνι - άγνωστο το φορτίο του - η φωτογραφία δεν είναι σημερινή έχει αλλάξει θέση στο λιμάνι)
    DSC01052.JPG

    Και Mαίστρος (σταθερός επισκέπτης στο λιμάνι μας !)
    DSC00827.JPG



  2. #22

    Προεπιλογή

    μπραβο θαναση.πολυ καλες φωτο και πολυ καλο ρεπορταζ.να σαι καλα και να μας βαζεις συχνα υλικο απο μερη μακρινα

  3. #23
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    Συλβερ ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια ! Και εσύ να 'σαι καλά να μοιράζεσαι μαζί μας τις υπέροχες φωτογραφίες σου ! ΜΠΡΑΒΟ !

  4. #24
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    ¶λλος ένας λόγος που με φέρνει πάνω από τον υπολογιστή μου και να απαντάω στο Δελτίο του Ρεθύμνου είναι ο Απηλιώτης. Είναι η αλήθεια πως ήμουν λίγο περισσότερο τυχερός σήμερα μιας και έχουμε καιρό να τον δούμε ! Απηλιώτης στο Ρέθυμνο...

    http://www.nautilia.gr/gallery.asp?contentid=1523

    Και για τους λάτρεις του ξεφορτώματος... Η κυρα Πόπη σε όλο της το μεγαλείο. (πολύ σκόνη ρε παιδί...)
    DSC01114.JPG

    Με κατάλαβαν ! :shock:
    DSC01111.JPG

  5. #25
    moutsokwstas Guest

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Thanasis89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ¶λλος ένας λόγος που με φέρνει πάνω από τον υπολογιστή μου και να απαντάω στο Δελτίο του Ρεθύμνου είναι ο Απηλιώτης. Είναι η αλήθεια πως ήμουν λίγο περισσότερο τυχερός σήμερα μιας και έχουμε καιρό να τον δούμε ! Απηλιώτης στο Ρέθυμνο...



    Και για τους λάτρεις του ξεφορτώματος... Η κυρα Πόπη σε όλο της το μεγαλείο. (πολύ σκόνη ρε παιδί...)
    DSC01114.JPG

    Με κατάλαβαν ! :shock:

    DSC01111.JPG
    εμενα μου εκανε εντυπωση ο μπλε εκσκαφεας που ξεφορτωνει τα αμπαρια των πλοιων! οταν τον ειδα απο μακρια στο λιμανι, τον περασα για μηχανημα εργων στο λιμανι, αλλο και τουτο. ο απλιωτης που ειναι? οεο..

  6. #26
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.771

    Προεπιλογή

    Πολύ όμορφο το ρεπορτάζ σου Θανάση, να μας στέλνεις συχνά τέτοιες φωτος από το καταπληκτικό Ρέθυμνο!!

  7. #27
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    Σήμερα παρά το αερίδι και το διάβασμα που είχα κατηφόρησα προς το λιμάνι ! Εκεί βρήκα ένα motorship που το συμπάθησα ιδιαίτερα ! Είναι από την Μυτιλήνη ! Αφιερωμένο σε όλους τους Μυτιληνιούς ! Φωτογραφία του θα βρείτε εδώ.

  8. #28
    moutsokwstas Guest

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Thanasis89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα παρά το αερίδι και το διάβασμα που είχα κατηφόρησα προς το λιμάνι ! Εκεί βρήκα ένα motorship που το συμπάθησα ιδιαίτερα ! Είναι από την Μυτιλήνη ! Αφιερωμένο σε όλους τους Μυτιληνιούς ! Φωτογραφία του θα βρείτε εδώ.
    σε ευχαριστουμε, τελος του ετους πιθανοτατα θα εχουμε και νεο μελος, αναμεινατε..

  9. #29

    Προεπιλογή

    Χθεσινές φωτογραφιες απο το λιμάνι του Ρεθύμνου!!

    Συνημμένο Αρχείο 32828

    Συνημμένο Αρχείο 32829

    Συνημμένο Αρχείο 32830

  10. #30
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    Πάει καιρός που έχω να σας φέρω εικόνες από το Ρέθυμνο... Θέλω να μοιραστώ μαζί σας την αναχώρηση του Minerva που έλαβε χώρα προχθές το μεσημέρι. Είναι αφιερωμένο στον Leo, Mastrokosta (κάτι μου λέει ότι του αρέσουν), eliasaslan, Trakman, Sylveρ, Roci και Vinman !

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας