Σελίδα 6 από 37 ΠρώτηΠρώτη ... 4567816 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 51 έως 60 από 364

Θέμα: Μακεδών [Macedon, Μακεδώνας, Κύθνος, Χρυσή Άμμος, Ήπειρος ΙΙ, Ferry Nankai No1]

  1. #51
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    εντυπωσιακες φωτογραφιες φιλε Polyka

  2. #52
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.479

    Προεπιλογή

    Όντως πολύ όμορφες και αξίζουν τα συγχαρητήρια μου!!!!Να υποθέσω οτι πήρες ταχύπλοο της ΝΕΛΑΡΑΣ μας για να πάς Τήνο μετά.......!!!!

  3. #53
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Μηνύματα
    1.493

    Προεπιλογή

    Σταύρο ακόμα και στα θέματα που δεν έχουν σχέση με Μυτιλήνη πάλι τη ΝΕΛ σκέφτεσαι,φοβερός ΝΕΛΙΤΗΣ ο πρόεδρος έτσι?

  4. #54

    Προεπιλογή

    kserete thn periodo 1995-2002 pou hmouna mikros phgaina ka8e xrono skopelo epeidh eimai apo kei kai exw paei me ola auta ta ploia...to makedon htane to agaphmeno mou alla eixa paei kai me skopelos kai me to lhmnos...meta hr8e kai to xaroula pou twra egine express skiathos...alla 8ymamai oti yphrxe kai ena allo pou phgaine skopelo apo agio kwnstantino kai to legane Papadiamantis....ena kokkino pou dn eixa paei pote me auto
    auto ti apegine kserei kanenas.....?????
    pantws ka8omouna sto limani ths skopelou kai xazeva to makedon otan erxotane ....tote htane sporades ferries... an to exete parathrhsei se sxesh me ta alla ploia to makedon einai poly strwto sto nero....sas na einai kollhmeno...gi auto kai kratietai tosa xronia akourasto kai se dyskoles syn8hkes......to skopelos zei akoma? gt htane to mono ploio pou otan phga 1 fora ekane sxedon 6 wres gia skopelo:P
    to makedon htane to kalytero ploio tote gia sporades..ekane peripou 4.5 wres
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη johnnybeltzi : 21-04-2009 στις 00:28

  5. #55

    Προεπιλογή

    το σκοπελος μετα απο ενα περασμα απο αλβανια με δρομολογιο valona-πριντεζι , βρισκεται εδω και 1++χρονο παροπλισμενο στον μωλο της δεη στο κερατσινι και σαπιζει.

    μπορεις να δεις και φωτο του εδω

    για το παπαδιαμαντης 2 μπορεις να βρεις πληροφοριες εδω

  6. #56

    Προεπιλογή

    To makedon στην αλονησο μια καταπλωρη φωτο του 1999


    125 (66).jpg
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BEN BRUCE : 04-06-2009 στις 23:36

  7. #57

    Προεπιλογή

    Πολύ ωραίες φώτο αυτού του ιστορικού πλοίου

    Δε ξέρω αν είναι αλήθεια αλλα ένας δάσκαλος στην Κύθνο που μια φορά συζητήσαμε μου είπε οτι το συγκεκριμένο πλοίο έχει βγεί κάποιες φορές με πολύ άσχημο καιρό 9~10 μποφώρ επειδή το νησί είχε μείνει αποκλεισμένο για πολλές μέρες και υπήρχε επείγουσα ανάγκη για μεταφορά εφοδίων και ανθρώπων.

    Τώρα αν είναι υπερβολές δε ξέρω αλλα ο ίδιος μου ανέφερε οτι ήταν στη γέφυρα και το κύμα έφτανε μέχρι επάνω.

    Πάντως και για τον κύπριο καπετάνιο έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια απο τους ντόπιους και τα συγκεκριμένα νερά τα ξέρει πολύ καλά.

  8. #58
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    kea
    Μηνύματα
    24

    Προεπιλογή

    sto limani tis keas mazi me to aiolos 1.
    050.JPG

  9. #59
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από tzia-kea Εμφάνιση μηνυμάτων
    sto limani tis keas mazi me to aiolos 1.
    050.JPG
    πολυ ωραια φιλε μου

  10. #60

    Προεπιλογή

    Πολύ ωραία φώτο, παλιός και νέος δίπλα-δίπλα

Σελίδα 6 από 37 ΠρώτηΠρώτη ... 4567816 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας