Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 3 από 3

Θέμα: Αγορά μεταχειρισμένου σκάφους - Βοήθεια!

  1. #1

    Προεπιλογή Αγορά μεταχειρισμένου σκάφους - Βοήθεια!

    Καλημέρα, αν και μέλος εδώ και αρκετό καιρό και έχοντας διαβάσει αρκετά χρειάζομαι την βοήθεια σας. Παράκτιος και υποβρύχιος ψαράς εδώ και αρκετό καιρό αποφάσισα πως έφτασε η ώρα να σαλπάρω και πιο μέσα στην θάλασσα.

    Οπότε έχω αρχίσει να ψάχνω σκάφη, έφτασε στα αυτιά μου μια περίπτωση για ένα πολυεστερικό με έσω-έξω μηχανή Volvo (και στην ερώτηση πόσους ίππους άκουσα 8 ??!!) περίπου στα 5 μέτρα,με βοηθητική εξωλέμβια 8 ίππων (οπότε κάποιο λάθος πρέπει να έχει γίνει με την VOLVO) με τιμονιέρα, Radar πάνω σε ένα ψηλό κατάρτι πάνω απο την καμπίνα, Ένχρωμο εντοπιστή θηρευμάτων αγνώστου βάθους προς το παρόν, καινούργια INOX κάγκελα, τιμονιέρα, καθίσματα, ηλεκτρικό βίντσι για δίχτυα και απ ότι μου είπε full extra στον υπόλοιπο εξοπλισμό. Περισσότερες πληροφορίες θα μάθω σε μερικές μέρες και το επόμενο ΣΚ θα το δώ και απο κοντά. Η τιμή που ζητάει είναι αρκετά χαμηλή αλλα απ ότι κατάλαβα το σκάφος κάθεται σε λιμάνι αρκετό καιρό άπραγο... ΤΙ πρέπει να προσέξω? Μπορώ να κάνω κάποιον έλενχο εγώ? μπορώ να βρώ κάποιον να μου την ελένξει? Επίσης δεν διαθέτει τρέϊλερ, οπότε πως μπορώ να βρώ πιθανό κόστος του?

    Θα επιστρέψω και με άλλες πληροφορίες και φωτογραφίες σύντομα...

    Να αναφέρω πως με προβληματίζει το πολύ ψηλό ιστίο ειδικά για μεταφορές, η τιμή καλή αλλα δεν ξέρω εαν θα κάνει ην δουλειά που θέλω (βόλτες σε κοντινές ξέρες για υποβρύχιο, μεταφορά σε κοντινές παραλίες, συρτή κτλπ. δίχτυα δεν έχω σκοπό να ασχοληθώ)

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας!

  2. #2

    Προεπιλογή

    φιλαρακο γεια σου.μαλλον δεν κανει αυτο το σκαφακι για την δουλεια που το θελεις.αδυνατον 5μετρο σκαφος με εσωεξω μηχανη.δεν θα εχεις καθολου χωρους.ασχετο τελειως.στειλε μου email αν θελεις να σε βοηθησω στον ελεγχο του σκαφους γιατι σαν ιδιοκτητης σκαφους κατι παραπανω γνωριζω.και οτι χρειαστεις στην διαθεση σου.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ferreti : 01-03-2008 στις 13:35
    τωρα που εγινε η θαλασσα γιαουρτι μας βαλαν το κουταλι στον κ....ο

  3. #3

    Προεπιλογή filikh symboylh

    gia soy file. koita gia kana foyskotaki,elafry gia mesa exo ligo kostos syntyrhshs,kai fthno. filika boatfinder
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BOATFINDER : 24-05-2008 στις 21:57

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας