Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 97

Θέμα: Dodecanisos Express

  1. #11
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Περιοχή
    Pireaus
    Μηνύματα
    1.157

    Προεπιλογή

    Δεν αμφισβητω οτι λες! Ιf it is possible! Aπλα μου κανει εντυπωση που το αλλαξανε!
    [FONT=Arial][SIZE=4]FINNPARTNER (1966) OY Wartsila AB, Helsinki #380[/SIZE][/FONT]

  2. #12
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Λέρος
    Μηνύματα
    905

    Προεπιλογή

    Να σου πω την αλήθεια - κι εμένα - απλά θέλουν να φτάνει πρωί στη Ρόδο (10.30 τώρα σε αντίθεση με 12.00 που έφτανε μέχρι τώρα), Στους Πατινιούς δε θα αρέσει καθοόλου, αλλά τι να κάνουμε...

  3. #13
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.263

    Προεπιλογή

    Να κάνω και μια ''μετάφραση'' της λέξης ''Πατινιούς'' που χρησιμοποίησε ο πατριώτης μου πιο πάνω που σημαίνει ''Πάτμιους''.

  4. #14
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Λέρος
    Μηνύματα
    905

    Προεπιλογή

    κι εγώ με τη σειρά μου να πώ ενα ευχαριστώ στο φίλο Espero (μίλησα χωριάτικα)!!

  5. #15
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    9 το πρωι ,κι οπως παντα ,το γρηγορο ταχυπλοο ,αναχωρει απο τη Ροδο ,για τη καθημερινη του περιηγηση, στα Δωδεκαννησα
    Συνημμένο Αρχείο 12217

    Συνημμένο Αρχείο 12218

  6. #16
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από scoufgian Εμφάνιση μηνυμάτων
    9 το πρωι ,κι οπως παντα ,το γρηγορο ταχυπλοο ,αναχωρει απο τη Ροδο ,για τη καθημερινη του περιηγηση, στα Δωδεκαννησα

    Κάραβι δεν άφησες.... τα φωτογράφισες όλα... άσε τίποτα και σε μας για τις επόμενες μέρες!!! μόνο που η ώρα αναχώρησεις πρέπει να ήταν 08:30 εκτός και αν είχε καθυστέρηση στην αναχώρηση!!
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  7. #17
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Boston
    Μηνύματα
    1.350

    Προεπιλογή

    πες τα ρε Μιχάλη τίποτα δεν άφησε για μας. τζάμπα έτρεχα στο μικρό λιμανάκι της Κω σήμερα το πρωι να το προλάβω.
    [I][COLOR="Blue"][B]Πανί δερμάτινο, αλειμμένο με κερί,
    οσμή από κέδρο, από λιβάνι, από βερνίκι,
    όπως μυρίζει αμπάρι σε παλιό σκαρί
    χτισμένο τότε στον Ευφράτη στη Φοινίκη[/B].[/COLOR][/I]

  8. #18
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mike_rodos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάραβι δεν άφησες.... τα φωτογράφισες όλα... άσε τίποτα και σε μας για τις επόμενες μέρες!!! μόνο που η ώρα αναχώρησεις πρέπει να ήταν 08:30 εκτός και αν είχε καθυστέρηση στην αναχώρηση!!
    σωστοτατος ο Μιχαλης στην παρατηρηση του .Με παρεσυρε η ωρα της καμερας που ελεγε 8:55.Οσο για τις φωτο,εσυ φταις που με αφησες ελευθερο και σουλατσαρα στο λιμανι.Αφου ηξερες ποτε θα ερχομουν ,επρεπε να τη στεισεις με το που θα σκασει το καραβι και να με αλυσοδεσεις.........:mrgreen::mrgreen:

  9. #19
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από scoufgian Εμφάνιση μηνυμάτων
    σωστοτατος ο Μιχαλης στην παρατηρηση του .Με παρεσυρε η ωρα της καμερας που ελεγε 8:55.Οσο για τις φωτο,εσυ φταις που με αφησες ελευθερο και σουλατσαρα στο λιμανι.Αφου ηξερες ποτε θα ερχομουν ,επρεπε να τη στεισεις με το που θα σκασει το καραβι και να με αλυσοδεσεις.........:mrgreen::mrgreen:
    Μην βάζεις ιδέες... λοιπόν όποιο άλλο μελος έρθει στη Ρόδο και το ξέρω θα πάθει ότι μου πρότεινε ο φίλος scoufgian (βέβαια η αλυσίδα θα είναι από κάποια άγκυρα)... χαχαχαχα!!! πλάκα κάνω, όποιο μέλος έρχετε στο νησί μεγάλη μου χαρά να πάμε για έναν καφέ... εγώ σε συναντήσεις Αθηνών και τριγύρω δεν μπορώ να είμαι, αλλά σε συναντήσεις στην Ρόδο, μου δίνει μεγάλη χαρά!!!
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  10. #20
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mike_rodos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην βάζεις ιδέες... λοιπόν όποιο άλλο μελος έρθει στη Ρόδο και το ξέρω θα πάθει ότι μου πρότεινε ο φίλος scoufgian (βέβαια η αλυσίδα θα είναι από κάποια άγκυρα)... χαχαχαχα!!! πλάκα κάνω, όποιο μέλος έρχετε στο νησί μεγάλη μου χαρά να πάμε για έναν καφέ... εγώ σε συναντήσεις Αθηνών και τριγύρω δεν μπορώ να είμαι, αλλά σε συναντήσεις στην Ρόδο, μου δίνει μεγάλη χαρά!!!
    με αφορμη τα λογια του Μιχαλη ,να τον ευχαριστησω και δημοσια για τη φιλοξενια και τη βοηθεια ,που μας παρειχε ,στο ομορφο νησι του.Σαν forum προσπαθουμε ,να εχουμε σχεσεις και με με παιδια ,που ειναι εκτος Αθηνων.Πολλες φορες, εχουμε τονισει απο αυτη τη θεση, οτι θελουμε ολα τα παιδια ,που βρισκονται στα ομορφα νησια μας,να εχουν ενεργο ρολο, μεσα στο forum ,γιατι κακα τα ψεματα,οι εικονες που μας μεταφερουν απο τους τοπους τους, ειναι σπανιες σ εμας που μενουμε στην πρωτευουσα.Και παλι ενα μεγαλο ευχαριστω ,στα παιδια που μενουν στα νησια μας.

Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας