Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 97

Θέμα: Dodecanisos Express

  1. #21
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.479

    Προεπιλογή

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΘΕΙΟ ΓΙΑΝΝΗ για τα καλά σου λόγια!!!!Δική μας χαρά να φιλοξενούμε αλλά και να βοηθάμε φίλους όταν έρχονται στα νησιά μας-δε ξέρω αν συμφωνούν οι φίλοι νησιώτες από τα άλλα νησιά-αλλά εμένα έτσι μ'αρέσει

  2. #22
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από MYTILENE Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΘΕΙΟ ΓΙΑΝΝΗ για τα καλά σου λόγια!!!!
    αστα αυτα ,γιατι οπως ειπαμε ερχεται παλι η σειρα σου ..........καλομελετα κι ερχεται.Ακου κει θειο γιαννη..............θα στο εξηγησω το ονειρο εσενα, οταν ερθω εκει ,μην φοβασαι.........

  3. #23
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.479

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από scoufgian Εμφάνιση μηνυμάτων
    αστα αυτα ,γιατι οπως ειπαμε ερχεται παλι η σειρα σου ..........καλομελετα κι ερχεται.Ακου κει θειο γιαννη..............θα στο εξηγησω το ονειρο εσενα, οταν ερθω εκει ,μην φοβασαι.........
    ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ

  4. #24
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Ας δούμε το καταμαράν σε ακόμη μία άφιξη του στο λιμάνι της Ρόδου... Πάντα στην ώρα του και συνέπεια ενώνει σχεδόν όλα τα νησιά της Δωδεκανήσου!!!
    Χθες το απόγευμα λοιπόν καθώς πειρίμενα την Ροδάνθη (μου έχει κάτσει στραβά, και ευτιχώς που δεν είμουν επιβάτης να λέτε, δεν έχω απ' ότι βλέπετε μεγάλη υπομονή)... Αφιερωμένες σε όλα τα μέλη και τα πληρώματα της dodekanisos sea ways...

    Συνημμένο Αρχείο 13620

    Συνημμένο Αρχείο 13621

    Συνημμένο Αρχείο 13622

    Συνημμένο Αρχείο 13623
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  5. #25
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Πρωί πρωί στο λιμάνι της κολώνας όπως κάθε μέρα περιμένει τους επιβάτες του για να κάνει το δρομολόγιο στα Δωδεκάνησα... Έτσι και σήμερα ήταν εκεί το dosekanisos express (δυστηχώς την αναχωρησή του δεν την πρόλαβα) γιατί έβαζα το αμάξι στο γκαράζ του Πρωτεύς....

    Συνημμένο Αρχείο 22670
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  6. #26
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Μηνύματα
    1.558

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mike_rodos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρωί πρωί στο λιμάνι της κολώνας όπως κάθε μέρα περιμένει τους επιβάτες του για να κάνει το δρομολόγιο στα Δωδεκάνησα... Έτσι και σήμερα ήταν εκεί το dosekanisos express (δυστηχώς την αναχωρησή του δεν την πρόλαβα) γιατί έβαζα το αμάξι στο γκαράζ του Πρωτεύς....

    Συνημμένο Αρχείο 22670

    Μιχάλη έχεις ταξιδέψει με το πλοίο; Ρωτάω για να μου πεις εντωπώσεις από εσωτερικό και εξωτερικό του πλοίου αν μπορείς.

  7. #27
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    3 φορές έχω ταξιδέψει με τα δύο dodekanisos, έχει 2 σαλόνια 1ο και 2ο κατάστρωμα με καθήσματα αεροπορικού τύπου. Μπορείς κατά την διάρκεια του ταξιδιού να βγείς στο εξωτερικό κατάστρωμα, μέχρι μπροστά στη γέφυρα. Είναι πολύ καλοτάξιδα μέχρι και τα 6 μποφώρ, από εκεί και πάνω έχω ακούσει πάρα πολλά, και μέσα στα λιμάνια η άφιξη - αναχώρηση διαρκεί το πολύ 5 λεπτά... Πραγματικά έιναι πάρα πολύ γρήγορα καράβια μέσα στα λιμάνια...
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  8. #28
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Μηνύματα
    1.558

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mike_rodos Εμφάνιση μηνυμάτων
    3 φορές έχω ταξιδέψει με τα δύο dodekanisos, έχει 2 σαλόνια 1ο και 2ο κατάστρωμα με καθήσματα αεροπορικού τύπου. Μπορείς κατά την διάρκεια του ταξιδιού να βγείς στο εξωτερικό κατάστρωμα, μέχρι μπροστά στη γέφυρα. Είναι πολύ καλοτάξιδα μέχρι και τα 6 μποφώρ, από εκεί και πάνω έχω ακούσει πάρα πολλά, και μέσα στα λιμάνια η άφιξη - αναχώρηση διαρκεί το πολύ 5 λεπτά... Πραγματικά έιναι πάρα πολύ γρήγορα καράβια μέσα στα λιμάνια...

    Ευχαριστώ για τις πληροφορίες

  9. #29
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Λέρος
    Μηνύματα
    905

    Smile

    Εδώ λοιπόν είναι μία Κυριακή του καλοκαιριού... Μία συνιθισμένη καλοκαιρινή Κυριακή για το 99% των πολιτών της Ρόδου... Για μένα δεν ήταν μία συνηθισμένη Κυριακή γιατί γνώρισα το πρώτο μέλος του nautilia.gr. Κάτω από τον πανέμορφο μύλο στη Ρόδο, λοιπόν, απέναντι από το λιμάνι, είχα για παρέα τον εξεραιτικό φίλο mike_rodos! Περάσαμε πολύ καλά, αν και τον καθυστέρησα 1 τέταρτο γιατί περνούσε το BS2!! Αφιερωμένες λοιπόν εξεραιτικά στο Μιχάλη οι μοναδικές φωτογραφίες που τραβήξαμε μαζί!

    Συνημμένο Αρχείο 24279

    Συνημμένο Αρχείο 24280

    Συνημμένο Αρχείο 24281

  10. #30
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Παιδιά σας δίνω το δικαίωμα να τον μαλώσετε... Πρίν 4 μήνες έβγαλε τις φωτογραφίες και μας τις ανεβάζει τώρα!!! Πλάκα κάνω... Να σε καλά Ηλία, ξέρεις όποτε έρχεσε Ρόδο είναι χαρά μου να συναντιόμαστε και όχι μόνο με τον Ηλία αυτό ισχύει για όλα τα μέλη του nautilia.gr. Bέβαια εκείνη την ημέρα είχαμε δώσει ραντεβού στης 18:00 ημέρα Κυριακή και ώρα αναχώρησης του BS2, εκεί που τον περίμενα δεν είχα και καλή ορατότητα του καραβιού για να το φωτογραφίσω και χτυπιόμουν, και ο φίλος μας μ έστεισε γιατί έβγαζε φωτογραφίες το BS2... Ευχαριστώ πολύ για την αφιέρωση και για όλες τις αφιερώσεις... θα ανταποδώσω άμεσα!!!
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας