Σελίδα 110 από 117 ΠρώτηΠρώτη ... 1060100108109110111112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.091 έως 1.100 από 1168

Θέμα: Άρτεμις [Artemis, Georgios 2]

  1. Προεπιλογή

    Βλέπω ότι πχ την Κυριακή έχει αναχώρηση από λήμνο στις 21:30 με άφιξη Λαύριο την επομένη στς 07:40...10 ώρες σε σαλόνι ενός πλοίου 90 μέτρων είναι πρόβλημα...
    Βέβαια...με τον καιρό που ...προβλέπεται να επικρατεί από αύριο και για 2-3 ημέρες , είμαι πολύ περίεργος να δω κατά πόσο θα εκτελεστούν δρομολόγια στην εν λόγω περιοχή...ενδεικτικά άυριο Πέμπτη που έχει αναχώρηση από Λήμνο στις 21:30 θα επικρατεί αυτό που φαίνεται στην εικόνα...απόψε λογικά, θα φύγει...
    https://postimg.org/image/3w4n5idif/

  2. #1092
    Εγγραφή
    Feb 2005
    Περιοχή
    sea
    Μηνύματα
    49

    Προεπιλογή

    Τώρα ειλικρινά τα σκέφτονται αυτά που κάνουν καθόλου;;;

    αλλά τι λέω είναι ωραία στην καρέκλα του γραφείου,ποιος τους ....τους ναυτικούς και τους επιβάτες...

  3. #1093

    Προεπιλογή

    Το Αρτεμις φτιαχτηκε ειδικα για τον Αργοσαρωνικο.Δεν μπορω να τον φανταστω να κανει τετοια δρομολογια

  4. #1094
    Εγγραφή
    Jan 2016
    Περιοχή
    Αθήνα,Κρήτη και Βιέννη(Αυστρία)
    Μηνύματα
    590

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nautaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα ειλικρινά τα σκέφτονται αυτά που κάνουν καθόλου;;;

    αλλά τι λέω είναι ωραία στην καρέκλα του γραφείου,ποιος τους ....τους ναυτικούς και τους επιβάτες...
    Κοιτάξτε δεν νομίζω ότι θα ήταν τόσο χαζοί ώστε να δρομολογούν ένα τέτοιο πλοίο σε μια τέτοια γραμμή μιας και οι ίδιοι γνωρίζουν ότι για να συντηρηθεί η καρέκλα του γραφείου...πρέπει να το πλοίο να ανταπεξέλθει στις υποχρεώσεις του και να αποδώσει. Κατά την γνώμη μου πιστεύω ότι το πλοίο δεν κάνει για την εν λόγω γραμμή αλλά για να το δρομολογούν κάτι θα ξέρουν. Και δεν είναι μια εταιρία επιπέδου Ga ή Saos αυτό μην το ξεχνάμε ποτέ. Για να δρομολογούν ότι να ναι.

  5. #1095
    Εγγραφή
    Feb 2005
    Περιοχή
    sea
    Μηνύματα
    49

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BOBKING Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και δεν είναι μια εταιρία επιπέδου Ga ή Saos
    off topic

    Δεν ξέρω για τη Saos αλλά η Ga δεν νομίζω να έκανε ότι νανε εκείνα τα χρόνια..δεν λέω στα τελευταία της.

  6. #1096
    Εγγραφή
    Jan 2016
    Περιοχή
    Αθήνα,Κρήτη και Βιέννη(Αυστρία)
    Μηνύματα
    590

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nautaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    off topic

    Δεν ξέρω για τη Saos αλλά η Ga δεν νομίζω να έκανε ότι νανε εκείνα τα χρόνια..δεν λέω στα τελευταία της.
    Παράληψη μου και ζητώ συγνώμη αλλά ο λόγος της αναφοράς μου ήταν καθαρά για θέμα σύγκρισης μεταξύ των 3 εταιριών για να καταλάβουμε ότι η Hellenic σίγουρα θα το έχει μελετήσει το θέμα για την δρομολόγηση του Άρτεμις στην γραμμή. Και σαφώς γιατί μπορεί να δημιουργηθούν απορίες σημειώνω ότι δεν θεωρώ την Hellenic την καλύτερη εταιρία.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BOBKING : 04-01-2017 στις 19:20

  7. #1097
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αίγιο
    Μηνύματα
    564

    Προεπιλογή Άρτεμις [Artemis, Georgios 2]

    αυτην την στιγμη δεν υπαρχει διαθεσιμο πλοιο στην ελλαδα στα χαρακτηριστικα του πηγασου το οποιο τελευταια κουτσαινει.οποτε ειναι μια λυση αναγκης.

  8. #1098
    Εγγραφή
    Apr 2010
    Περιοχή
    Αγρίνιο
    Μηνύματα
    445

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Φίλιππος Αίγιο Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτην την στιγμη δεν υπαρχει διαθεσιμο πλοιο στην ελλαδα στα χαρακτηριστικα του πηγασου το οποιο τελευταια κουτσαινει.οποτε ειναι μια λυση αναγκης.
    Υπάρχει... Το Μυρτιδιώτισσα που έκανε αυτή τη γραμμή κιόλας. Θα μπορούσε να το ναυλώσει η HSW από την στιγμή που δεν φαίνεται να ανεβαίνει σποράδες ακόμη. Και μεγαλύτερο είναι και καμπίνες έχει και σίγουρα είναι καταλληλότερο από το ¶ρτεμις.

  9. #1099
    Εγγραφή
    Nov 2009
    Περιοχή
    Εν πλω!
    Μηνύματα
    3.094

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από avvachrist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει... Το Μυρτιδιώτισσα που έκανε αυτή τη γραμμή κιόλας. Θα μπορούσε να το ναυλώσει η HSW από την στιγμή που δεν φαίνεται να ανεβαίνει σποράδες ακόμη. Και μεγαλύτερο είναι και καμπίνες έχει και σίγουρα είναι καταλληλότερο από το ¶ρτεμις.
    Σωστός! Επίσης, μια λύση ανάγκης θα ήταν η προσθήκη του Αγίου Ευστρατίου στο δρομολόγιο της άγονης γραμμής που κάνει το Νήσος Μύκονος δύο φορές την εβδομάδα.

  10. #1100
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αίγιο
    Μηνύματα
    564

    Προεπιλογή Άρτεμις [Artemis, Georgios 2]

    το μυρτιδιωτισα εχει περασει απο την γραμμη και οι αντιδρασεις τοτε ηταν κατι παραπανω απο εντονες και τους λογους τους εχουμε αναλυσει στο θεμα του πλοιου.απο εκει και περα μπορει να μην το διαθετει και η εταιρια του για ναυλωση.αυτο για το νησος μυκονος δεν εχεις αδικο αλλα κραταω τις επιφυλλαξεις μου για το νεο λιμανι του αγιου ευστρατιου για το οποιο το αρτεμις φανταζει το ιδανικοτερο ολων.απο εκει και περα την γραμμη παλιοτερα την εξυπηρετουσε το σαος ιι, το οποιο ειναι παρομοιων χαρακτηριστικων με το αρτεμις, χωρις ιδιαιτερο προβλημα οποτε δεν νομιζω οτι για εναμιση μηνα που θα ειναι στην γραμμη το αρτεμις θα δημιουργηθει καποιο θεμα.

Σελίδα 110 από 117 ΠρώτηΠρώτη ... 1060100108109110111112 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας