Σελίδα 5 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 345671555 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 50 από 778

Θέμα: ΕΓ/ΟΓ Αιδηψού - Αρκίτσας (Ferries in Εdipsos - Arkitsa route)

  1. #41
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθηνα - Πατρα - Αιδηψος
    Μηνύματα
    1.299

    Προεπιλογή ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.

    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.
    Μια πολυ παλια και ισως η μικροτερη παντοφλιτσα που περασε ποτε απο την Αιδηψο....




  2. #42
    Εγγραφή
    Apr 2005
    Περιοχή
    Πατήσια
    Μηνύματα
    1.834

    Wink

    Φίλε, ανεκτίμητες οι φωτογραφίες σου!!! (Τί μου θύμησες με το ΙΑΣΩΝ του Ωρωπού! Τί έγινε άραγε αυτό; Έχεις και το ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΙΙ ; )
    [I]"Δύο πράγματα είναι αιώνια, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο."[/I]
    [B]Αινστάιν[/B]

    [IMG]http://smiley-msn.com/Gif-Anime/Vehicules/Bateaux//38-Smiley-msn.com-Bateaux.gif[/IMG]

  3. #43
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθηνα - Πατρα - Αιδηψος
    Μηνύματα
    1.299

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από xara Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε, ανεκτίμητες οι φωτογραφίες σου!!! (Τί μου θύμησες με το ΙΑΣΩΝ του Ωρωπού! Τί έγινε άραγε αυτό; Έχεις και το ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΙΙ ; )
    Σ'ευχαριστω πολυ!!για το Ιασων δυστηχως δεν γνωριζω κατι αν και θελω πολυ να μαθω.το 2000 περιπου ακουγοταν οτι θα παει για διαλυση,...βεβαια ελπιζω να μην εχει συμβει αυτο.ναι εχω και τον μιχαλακη θα τις ανεβασω αυριο μαζι με οποιο αλλο ζητησετε.

  4. #44
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθηνα - Πατρα - Αιδηψος
    Μηνύματα
    1.299

    Smile ΙΑΣΩΝ

    Στην επομενη φωτο ειναι η ΙΑΣΩΝΑΡΑ την εποχη που δουλευε Ερετρια-Ωρωπο.Η φωτο βρισκοταν σε κορνιζα στο σαλονι του πλοιου,απο εκει την τραβηξα.Η ποιοτητα της ειναι χαλια.Φαινονται καθαρα καποιες αλλαγες στο πλοιο.Αφιερωμενη ειδικα στην xara.

  5. #45
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθηνα - Πατρα - Αιδηψος
    Μηνύματα
    1.299

    Προεπιλογή ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΙΙ

    ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΙΙ

    2 φωτο του Μιχαλακη ΙΙ την ωρα που πλησιαζει στο λιμανι της Αρκιτσας.Διακρινεται η Αιδηψος στο βαθος.




  6. #46
    Εγγραφή
    Apr 2005
    Περιοχή
    Πατήσια
    Μηνύματα
    1.834

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Tasos@@@ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην επομενη φωτο ειναι η ΙΑΣΩΝΑΡΑ την εποχη που δουλευε Ερετρια-Ωρωπο.Η φωτο βρισκοταν σε κορνιζα στο σαλονι του πλοιου,απο εκει την τραβηξα.Η ποιοτητα της ειναι χαλια.Φαινονται καθαρα καποιες αλλαγες στο πλοιο.Αφιερωμενη ειδικα στην xara.
    Αξέχαστο το ΙΑΣΩΝ, με τον κοντό cpt (δε θυμάμαι το όνομά του, αλλά πάντα με στολή!) και οι άλλοι φίλοι της παρέας της εποχής εκείνης, CLEVELAND, ΚΩΣΤΑΣ Θ ΙΙΙ και ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΙΙ ή ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (δεν διακρίνεται καλά). Ευχαριστώ φίλε για τις θύμησες...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xara : 19-02-2009 στις 14:17
    [I]"Δύο πράγματα είναι αιώνια, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο."[/I]
    [B]Αινστάιν[/B]

    [IMG]http://smiley-msn.com/Gif-Anime/Vehicules/Bateaux//38-Smiley-msn.com-Bateaux.gif[/IMG]

  7. #47
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθηνα - Πατρα - Αιδηψος
    Μηνύματα
    1.299

    Smile

    Εγω σ'ευχαριστω για τα καλα σου λογια.Πραγματικα οπως ειπες αξεχαστο το ΙΑΣΩΝ.Οταν ημουνα μικρος,αντι να πηγαινω και να παιζω με τα παιδια της ηλικιας μου,προτιμουσα να πηγαινω με τον ΙΑΣΩΝ,την ΔΙΑΝΑ και τον ΠΑΥΣΑΝΙΑ τα δρομολογια 2 και 3 φορες την μερα(με ειχαν μαθει και στα 3).Απλα ηταν κατι μαγικο..........

  8. #48
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Μηνύματα
    1.848

    Προεπιλογή

    για δεs τωρα φιλε Τασο το Μιχαλακηs II ωs ro-ro Ασπασια στην Κερκυρα
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες

  9. #49
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθηνα - Πατρα - Αιδηψος
    Μηνύματα
    1.299

    Smile

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από CORFU Εμφάνιση μηνυμάτων
    για δεs τωρα φιλε Τασο το Μιχαλακηs II ωs ro-ro Ασπασια στην Κερκυρα
    Nαι ναι το εχω δει...τουλαχιστον φιλε Corfu μου φαινεται οτι κρατιεσαι σε καλη κατασταση..εννοω σε σχεση με αλλ που εχω δει.

    χμ...γνωριζεις τιποτα γιατην τυχη του ΙΑΣΩΝ,της ΔΙΑΝΑΣ κτλπ?

  10. #50

    Προεπιλογή

    ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ. ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΙΑΣΩΝ ΚΑΘΕ ΙΟΥΛΙΟ ΕΙΧΕ ΔΩΡΕΑΝ ΒΟΛΤΑ ΩΡΩΠΟ - ΕΡΕΤΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΝΑΥΤΙΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.
    ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΗ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ '80 ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΓΚΑΡΑΖ.

    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΗΠΩΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΑΛΙΕΣ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΕΡΕΤΡΙΑΣ; ΑΡΗΣ, ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΙΙ ΚΛΠ.;

    ΑΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΣΥΡΟΝΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΖΑ ΟΛΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ.

Σελίδα 5 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 345671555 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας