Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 31 έως 40 από 79

Θέμα: Σχολή Σωστικών & Πυροσβεστικών Μέσων (Σωστικά)

  1. #31

    Smile

    SAS EYXARISTW PAAARA POLY!!na ste kala paidia..(nai gia ta proxorimena swstika milaw..)den fantazeste poso me voithisate!!!..

  2. #32

    Προεπιλογή

    μια ερωτηση
    μολις τελιωσει ο κυκλος για τα σωστικα
    μετα ειναι ευκολο σχετικα να βρεις δουλια>?
    μου εχουν πει μια η αλλη ειναι

  3. #33

    Cool

    xm..proswpika den eimai kai toso sxetikh.oti exw akousei ap ton diko mou..Edw igoumenitsa paizoun poly oi gnwrimies pantws.an se systysei kapoios kalos..tote eisai mesa.ekei den kserw pws einai..makari na vreis syntoma pantws..

  4. #34

    Προεπιλογή ΑΠΟ ΜΟΥΤΣΟΣ ΓΙΑ ΝΑΥΤΗΣ

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ.ΕΧΩ ΝΑΥΤΙΚΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΥΠΟΧΡΕΩΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΜΟΥΤΣΟ.ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΝΑΥΤΗΣ;ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΟΛΗ;

  5. #35

    Cool

    ap ta liga pou kserw..prepei na peraseis kapoia mathimata 5 meres sthn sxolh..kai meta eisai ok..

  6. #36

    Προεπιλογή

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη A.Peggy : 13-09-2010 στις 18:59

  7. #37

    Smile

    Όχι δεν χρειάζονται αλλά και να ήθελες δεν μπορούσες γιατί πρέπει να πάρεις το δίπλωμά σου πρώτα αυτό βέβαια ίσχυε πριν 15 χρόνια

  8. #38

    Smile

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από scorpios24 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ.ΕΧΩ ΝΑΥΤΙΚΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΥΠΟΧΡΕΩΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΜΟΥΤΣΟ.ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΝΑΥΤΗΣ;ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΟΛΗ;
    ΦΙΛΕ ΜΟΥ Ο ΝΟΜΟΣ ΛΕΕΙ ΠΡΩΤΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΔΕΙΑ ΔΕΣ ΕΔΩ http://egov.yen.gr/wide/yen.chtm?prnbr=23949

  9. #39

    Unhappy

    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΝΑΥΤΙΚΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΑ ΣΩΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΗΡΑ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ 2α ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΗΠΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΩ 7 ΗΜΕΡΕΣ???

  10. #40

    Προεπιλογή ΣΩΣΤΙΚΑ ΜΕΣΑ

    Φίλε μου το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις το χαρτάκι από τα Σωστικά και να το προσκομίσεις στο σχολείο σου ώστε να δικαιολογηθούν οι απουσίες σου,αυτό όμως συνεπάγεται ότι θα μείνεις πίσω στα μαθήματά σου.

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας