Σελίδα 5 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 50 από 79

Θέμα: Σχολή Σωστικών & Πυροσβεστικών Μέσων (Σωστικά)

  1. Προεπιλογή

    καλησπερα και απο εμενα!θα ηθελα με την σειρα μου να ρωτησω αν τον βαηθα η μνημη του καποιον που περασε προσφατως την εκπαιδευση βασικου κυκλου των σωστικων ποιες ωρες και ποσες ωρες κρατουσε την καθε ημερα η εκπαιδευση!
    εχω αυτην τη απορια γιατι η εναρξη της εργασια μου ειναι μεσημεριανη...
    σας ευχαριστω!!!

  2. #42
    Εγγραφή
    Jun 2009
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    30

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από konstantinosmarou Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα και απο εμενα!θα ηθελα με την σειρα μου να ρωτησω αν τον βαηθα η μνημη του καποιον που περασε προσφατως την εκπαιδευση βασικου κυκλου των σωστικων ποιες ωρες και ποσες ωρες κρατουσε την καθε ημερα η εκπαιδευση!
    εχω αυτην τη απορια γιατι η εναρξη της εργασια μου ειναι μεσημεριανη...
    σας ευχαριστω!!!
    Στην μηχανιώνα υπάρχουν πρωινά και απογευματινά τμήματα.Τα απογευματινά κυρίως για τους σπουδαστές που έχουν μαθήματα ποιο πριν αλλα δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα να γραφτεί και κάποιος άλλος.Για 10 μέρες 2-5 το το απόγευμα (2-3 ημερες από αυτές το μάθημα κρατάει 2-7)

  3. Προεπιλογή

    ευχαριστω παρα πολυ!αλλα εγω ενδιαφερομαι για τις πρωινες ωρες!

  4. #44
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Μηνύματα
    1.150

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από konstantinosmarou Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστω παρα πολυ!αλλα εγω ενδιαφερομαι για τις πρωινες ωρες!
    Τα πρωινά μαθήματα ξεκινάνε κάπου στις 8 με 8,30 και τελειώνουν το μεσημέρι (δε θυμάμαι ώρα λυπάμαι, αλλά μου φαίνεται στις 12 χωρίς να είμαι σίγουρη!) Ελπίζω να βοήθησα!

  5. Προεπιλογή

    σας ευχαριστω για το γρηγορο ενδιαφερον σας!
    εχω καταθεσει τα χαρτια μου και τωρα περιμενω την τριτη να περασω απο τους γιατρους και ρωταω για να εχω μια ιδεα για τις ωρες των σωστικων και να κανονισω με το αφεντικο μου.παντως εαν τελειωνουν στις 12.00 θα ειναι μια χαρα!
    και παλι ευχαριστω!

  6. #46
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Μηνύματα
    1.150

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από konstantinosmarou Εμφάνιση μηνυμάτων
    σας ευχαριστω για το γρηγορο ενδιαφερον σας!
    εχω καταθεσει τα χαρτια μου και τωρα περιμενω την τριτη να περασω απο τους γιατρους και ρωταω για να εχω μια ιδεα για τις ωρες των σωστικων και να κανονισω με το αφεντικο μου.παντως εαν τελειωνουν στις 12.00 θα ειναι μια χαρα!
    και παλι ευχαριστω!
    Να 'στε καλά και καλές δουλειές!!!

  7. #47

    Προεπιλογή

    καλησπερα παιδες.μηπως γνωριζει κανεις ποτε ειναι το επομενο σχολειο για σωστικα????παιρνω τη δευτερα το ν.φ και θελω να τα περασω το γρηγοροτερο(ααααν γινετε)....παιρνω τηλ καθε μερα αλλα πουουου...

  8. #48
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Μηνύματα
    6

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα!
    Κάλεσα σήμερα στον Ασπρόπυργο για να μάθω πότε έχει μαθήματα και μου απάντησαν οτι έχει τον Φεβρουάριο! Το πρόβλημα είναι ότι εγω αρχές Δεκέμβρη θα μπω χωρίς ν αξέρω ακριβώς πότε θα βγω. Παράλληλα η σχολή μου έλεγε ότι πρέπει να έχω πάει απο κει να κάνω αίτηση ένα μήνα πριν! Πως θα βγάλω άκρη από αυτη την ιστορία???

  9. #49

    Προεπιλογή

    Osrik καταθεσε τα χαρτια σου για να εισαι σιγουρος, μην το αμελήσεις άλλο, ήδη καθυστέρησες πολύ. Η σχολή Μαρτιο και Απριλιο κλεινει, γιατί εκπαιδεύονται στα σωστικα οι σπουδαστες του ΕΝ.. Αν το καθυστερησεις και αλλο για το Δεκεμβριο, θα σε βαλουν απο το Μάιο και μετά...

  10. #50
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Μηνύματα
    6

    Προεπιλογή

    Εγω να τα καταθέσω τα χαρτιά αλλά αν αυτοί με βάλουν για μαθήματα και εγω δεν έχω ακόμα πάρει άδεια τι κάνω?

Σελίδα 5 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας