Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 79

Θέμα: Σχολή Σωστικών & Πυροσβεστικών Μέσων (Σωστικά)

  1. #21

    Question 2ος κυκλος σωστικων

    γεια σας παιδια ..ειμαι καινουρια στο site και θελω να ρωτησω αν ξερει καποιος ποτε ξεκιναει ο δευτερος κυκλος σωστικων και πυροσβεστικων(προχωρημενα)στον ασπροπυργο..

  2. #22

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από anna979 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σας παιδια ..ειμαι καινουρια στο site και θελω να ρωτησω αν ξερει καποιος ποτε ξεκιναει ο δευτερος κυκλος σωστικων και πυροσβεστικων(προχωρημενα)στον ασπροπυργο..
    sas parakalw..voithiste..einai epigon

  3. #23

    Προεπιλογή

    Πάρε τηλέφωνο να ενημερωθείς και να κλείσεις θέση. Κανείς δεν μπορει να το ξερει αυτό πέρα απο τη γραμματεία της σχολής.. Τα τμηματα στα προχωρημενα δημιουργουνται με βαση τον αριθμο των σπουδαστων, δεν υπαρχουν συγκεκριμένες ημερομηνίες..

  4. #24

    Προεπιλογή

    ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΑ ΣΩΣΤΙΚΑ??ΣΤΗΝ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΜΑ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΠΑΛΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ??

  5. #25

    Προεπιλογή

    Μην αγχωνεσαι, ολοι περνανε... Στο τελος των τεστ (10 ερωτησεις πολλαπλης επιλογης με δικαιωμα 2 λαθών) γινεται ελεγχος απο τον καθηγητη μεσα στην ταξη και ολες οι λαθος απαντησεις ξανασυζητουνται με αυτον που εκανε το λαθος ωστε να γινει κατανοητο που ήταν το σφάλμα.. Ειναι δυσκολο να θελεις να δουλεψεις, να επενδυσεις 10 μερες απο το χρονο σου και στο τελος να σε κοψουν...

  6. #26

    Question Σωστικά / Πυροσβεστικά

    καλημερα σε ολους.ειναι το πρωτο μου post..και ζητω συγνωμη για οποιοδηποτε λαθος.
    Ο αντρας μου δουλευει σε ανοιχτου τυπου καραβι,με δρομολογιο κερκυρα-ηγουμενιτσα καθημερινα.μου ζητησε να ψαξω μεσω ιντερνετ να βρω ποτε μπορει να παει στον Ασπροπυργο για τον δευτερο κυκλο οπου θα παρει καποιο χαρτι για ναυτης.Μηπως ξερει καποιος απο εδω να μου πει?γιατι βρηκα κατι τηλεφωνα αλλα δεν μπορω να συννενοηθω εγω..γιατι δεν ξερω ακριβως τισ ορολογιες!!
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..

  7. #27

    Προεπιλογή

    Κάνε μιά δοκιμή στα σωστικά του Ασπροπύργου τηλ:2105574204 και εξήγησε τους τι θέλεις

  8. #28

    Προεπιλογή

    eyxaristo poly gia thn apanthsh.pira se ayto to thlefono omws kai den to sikonei kaneis.pira kai kapoia alla noumera ap to ypourgeio naytilias kai pali to idio.h' den to sikonoun h' gyrnane se fax.gnorizete an yparxei kapoio site h' foroum edw pou na anakoinonei tetoiou eidous themata??KAI PALI EYXARISTW GIA TON ENDIAFERON.

  9. #29

    Προεπιλογή

    Το μόνο που μπορώ να σκεφθώ είναι μήπως μπορούν να σε εξυπηρετήσουν τα ΜΗΤΡΩΑ τηλ 2104521032.Κάνε και εκεί μιά δοκιμή.
    Είναι σύνηθες φαινόμενο να μην σηκώνουν τηλέφωνα και επειδή ακόμα η τεχνολογία δεν είναι ευρέως διαδεδομένη στο Υπουργείο Ναυτιλίας ώστε να κάνεις τις αιτήσεις σου για σωστικά από το ιντερνετ καί να μη χρειαστείς από την Κέρκυρα να έρθεις στον Ασπρόπυργο ,μάλλον είσαι αναγκασμένη να έρθεις στον Πειραιά,να πληρώσεις ξενοδοχείο και να σταθείς πίσω από την ουρά για να κάνεις μιά ερώτηση καί να καταθέσεις μιά αίτηση.Για να σου δώσω να καταλάβεις,πως είναι πχ το web banking κάποιας τραπεζας.....,ουδεμία σχέση .

  10. #30

    Προεπιλογή

    Μάλον ενδιαφέρεται για τον κύκλο προχωρημένων σωστικών. Συμφωνώ ότι χρειάζεται μια ερώτηση στο τηλέφωνο 2105574204 που αναφέρθηκε παραπάνω για το πότε γίνεται ο προχωρημένος κύκλος σωστικών.

    Για το τι απαιτείται (δικαιολογητικά κ.λπ.) μπορέις να δεις εδώ http://www.yen.gr/wide/yen.chtm?prnbr=24056

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας