Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 51 έως 60 από 79

Θέμα: Σχολή Σωστικών & Πυροσβεστικών Μέσων (Σωστικά)

  1. #51

    Προεπιλογή

    Καμμιά φορά αν φυσικά έχεις κλείσει επίσημα θέση, είναι ελαστικοί και αν τους ειδοποιήσεις εγκαίρως μπορούν να σε βάλουν με αμοιβαία αλλαγή σε τμήμα άλλης ημερομηνίας..

  2. #52
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Μηνύματα
    6

    Προεπιλογή

    Ευχαριστώ για τη βοήθεια. Θα κοιτάξω να κλείσω για τον Μάρτη και μετά να δω αν υπάρξει πρόβλημα την μετατόπηση μου..

  3. #53

    Προεπιλογή

    Καλημέρα. Έχω κι εγώ κάποιες απορίες σχετικά με τη παρακολούθηση σωστικών στον Ασπρόπυργο.

    Την προηγούμενη εβδομάδα πήρα παραπεμπτικό από το Λιμεναρχείο της Λευκάδας που πρέπει να χορηγήσω στην ΣΠΜ του Ασπροπύργου για το βασικό κύκλο σπουδών σε σωστικά.

    Προσπαθώ να συννενοηθώ με κάποιον στο 210-5574204 από την προηγούμενη εμβομάδα, αλλά είτε χτυπά και δεν απαντά κανείς είτε δίνει σήμα κατελειμένου. Δοκίμασα και στο 210-5570450 που μου έδωσαν από το Λιμεναρχείο αλλά βγήκε το ΚΕΣΕΝ και εκεί μου είπαν ότι δεν μπορούν να με εξυπηρετήσουν.

    Οπότε πρέπει να πάω αυτοπροσώπως Ασπρόπυργο. Γνωρίζει κανείς ώρες λειτουργίας; Σκέφτομαι να φύγω αύριο πρωί. Θα χρειαστώ κάποιο άλλο χαρτί πριν του παραπεμπτικού; Οι σπουδές γνωρίζω ότι διαρκούν περίπου 2 εβδομάδες, συνήθως όμως πότε αρχίζουν;

  4. #54

    Προεπιλογή

    και εγω παιδια εχω το κοκκινο φυλλαδιο και προσπαθω να επικοινωνησω με τον ασπροπυργο αλλα τιποτα. νομιζετε οτι ειναι καλυτερα στην μηχανιωνα????????

  5. #55

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα...Μου είπαν ο,τι σωστικά βγάζουν στο τέλος του Φλεβάρη εγώ είμαι 17 χρονών και έχω το (Κόκκινο Φυλλάδιο) και θέλω να πάω να βγάλω τα σωστικά μένω Κρήτη μήπως ξέρετε αν υπάρχει περίπτωση να βγάζουν σωστικά μέσα στις διακοπές του Πάσχα???

  6. #56

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα και από εμένα.. Όντως, το θέμα με το συγκεκριμένο νούμερο είναι τραγικό, στις 8 φορές που πήρα, μια φορά απάντησαν, και από συνενόηση.. Ασχολίαστο!

    Εγώ ήθελα να ρωτήσω, από Αθήνα, τί συμφέρει περισσότερο με ΜΜΜ για να φθάσω στη σχολή του Ασπρόπυργου!

  7. #57

    Προεπιλογή

    Τώρα με τις απεργίες ποιο ΜΜΜ να εξυπηρετεί. Πάντως τις συγκοινωνίες για Ασπρόπυργο τις είδαμε λίγο πριν.

  8. #58
    Εγγραφή
    Sep 2010
    Περιοχή
    ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
    Μηνύματα
    7

    Προεπιλογή ΠΛΗΡΟΟΡΙΕΣ

    ΜΟΛΙΣ ΕΒΓΑΛΑ ΝΑΥΤΙΚΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ.ΣΠΜ Α.ΣΤΕΙΛΝΕΙΣ ΜΟΝΟ 4.5. ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟΥ

  9. #59

    Προεπιλογή Τελειώνω απο σωστικά.Μετά τι κάνω;

    Επειδή δεν έχω καμιά σχέση με τον χώρο, μόλις τελειώσω (δηλαδή άμεσα)με τα μαθήματα σωστικών, τι με συμβουλεύετε να κάνω?Να πάρω σβάρνα όλες τις ναυτιλιακές και να στέλνω βιογραφικά με φαξ δηλώνοντας ότι έχω ναυτικό φυλλάδιο?Τι άλλο να κάνω? Και κάτι άλλο που θέλω να ρωτήσω,ειναι , αν το να κατέχω πτυχίο εκπαιδευτικού και μεταπτυχιακό στη διοίκηση, θα μου προσφέρει κάποια επιπλέον χρήματα επί του μισθού, αν ποτέ πιάσω δουλειά,ή θα πρέπει να τα αφαιρέσω από το βιογραφικό για να βρω πιο εύκολα δουλειά;
    Για οποιαδήποτε συμβουλή σας δινω και το mail [email protected].
    Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις και συμβουλές

  10. #60
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Γλυφάδα
    Μηνύματα
    7

    Προεπιλογή

    Παιδιά, ξέρει κανείς πότε ξεκινάει και πότε τελειώνει το τμήμα προχωρημένων σωστικών μέσα στον Απρίλη? Επειδή είναι δύσκολο να σηκώσουν τηλέφωνο εκεί, αν ξέρει κάποιος ακριβείς ημερομηνίες θα βοηθούσε πολύ. Ευχαριστώ.
    NALFLEET: The only marine chemicals! [url]http://www.nalco.com[/url]

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας