Σελίδα 7 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 5678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 61 έως 70 από 79

Θέμα: Σχολή Σωστικών & Πυροσβεστικών Μέσων (Σωστικά)

  1. #61
    Εγγραφή
    Sep 2010
    Περιοχή
    ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
    Μηνύματα
    7

    Προεπιλογή ΠΛΗΡΟΟΡΙΕΣ

    ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΙΩΣΑ ΤΑ ΒΑΣΙΚΟ ΚΥΚΛΟ ΤΩΝ ΣΠΜ ΣΤΗΝ ΔΣΕΝ. Σ ΠΜ.Α.ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ. ΠΡΟΧΩΡΗΜΈΝΑ ΣΩΣΤΙΚΆ

  2. #62

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kostas32 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΙΩΣΑ ΤΑ ΒΑΣΙΚΟ ΚΥΚΛΟ ΤΩΝ ΣΠΜ ΣΤΗΝ ΔΣΕΝ. Σ ΠΜ.Α.ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ. ΠΡΟΧΩΡΗΜΈΝΑ ΣΩΣΤΙΚΆ
    Μόλις συμπληρώσεις 12 μήνες θαλάσσια υπηρεσία. Δες στη σελίδα 3 του θέματος αυτού τις λεπτομέρειες.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Παναγιώτης : 30-03-2011 στις 00:57

  3. #63
    Εγγραφή
    Sep 2010
    Περιοχή
    ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
    Μηνύματα
    7

    Προεπιλογή

    ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΊΩΣΑ ΤΑ ΒΑΣΙΚΆ ΣΩΣΤΙΚΆ ΚΑΙ ΘΈΛΩ ΝΑ ΜΆΘΩ ΑΝ ΥΠΆΡΧΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑ ΚΆΝΩ ΤΑ ΒΑΣΙΚΆ ΣΩΣΤΙΚΆ ΣΤΗΝ ΔΣΕΝ.ΣΠΜ ΟΠΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΚ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kostas32 : 13-04-2011 στις 21:58

  4. #64
    Εγγραφή
    Sep 2010
    Περιοχή
    ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
    Μηνύματα
    7

    Προεπιλογή

    ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗΣ ΕΓΡΡΑΦΕΣ ΣΤΗΝ ΔΣΕΝ.ΣΠΜ.Α ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΊΑ

  5. #65

    Προεπιλογή

    Για χαρα,εχω ξεκινησει διαδικασιες για να βγαλω το φυλλαδιο.Σημερα πηρα ημ/νια για τον βασικο κυκλο.Θα θελα αν μπορει καποιος να με βοηθησει και να μου πει πως γινεται το προγραμμα μαθηματων.Λεει συνολο 10 μερες και ξεκιναει 26 Μαρτη 8 το πρωι.Θα πηγαινω 2 συυνεχομενες βδομαδες απο τις 8 το πρωι η μπορει να εχω δευτερα τριτη παρασκευη πχ.....Και τι ωρα τελειωνουν τα μαθηματα?

    Ρωταω γιατι δεν εχω ενημερωση και πρεπει απο τωρα να κανονισω το προγραμμα στην δουλεια μου....

    Επισης κατω απο το βασικο κυκλο λεει ασφαλεια πλοιου και διπλα λεει 5 ωρες φοιτηση μαζι με το βασικο και παραδιπλα εχει μια ημερομηνια που λεει 20/04/15.Αυτο τι ειναι?

  6. #66
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αίγιο
    Μηνύματα
    564

    Προεπιλογή

    θα πρέπει να πηγαίνεις κάθε μέρα από τις 8 το πρωί μέχρι τις 2 το μεσημέρι. κάποιες μέρες αν γράφεις τεστ μπορεί να φεύγεις και νωρίτερα. σου δικαιολογούν μόνο μια ώρα ανά κάθε κύκλο. ασφάλεια πλοίου είναι μια επιπλέον μέρα.

  7. #67

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Φίλιππος Αίγιο Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα πρέπει να πηγαίνεις κάθε μέρα από τις 8 το πρωί μέχρι τις 2 το μεσημέρι. κάποιες μέρες αν γράφεις τεστ μπορεί να φεύγεις και νωρίτερα. σου δικαιολογούν μόνο μια ώρα ανά κάθε κύκλο. ασφάλεια πλοίου είναι μια επιπλέον μέρα.
    Kαι η ασφαλεια ειναι υποχρεωτικη?Γιατι η ημερομηνια που εχει διπλα για ασφαλεια ειναι ενα μηνα αργοτερα απο τα σωστικα....

  8. #68

    Προεπιλογή

    Ξερει κανεις που μπορω να βρω το προγραμμα για τα σωστικα που ξεκινανε 26/03?Παιρνω εκει στην γραμματεια στον ασπροπυργο αλλα δεν το σηκωνει κανεις και θελω να κανονησω το προγραμμα στη δουλεια

  9. Προεπιλογή

    Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος τι ισχύει με τα πιστοποιητικά των σωστικών από το 2016 και μετά. Όλοι λένε ότι κάτι αλλάζει, αλλά κανείς δε γνωρίζει τι ακριβώς. Έχω περάσει το βασικό κύκλο (σωστικά - Α' βοήθειες - πυροσβεστικά - προσωπική ασφάλεια/κοινωνικά καθήκοντα - θέματα ασφάλειας πλοίου επιπέδου Β) το Μάρτιο-Απρίλιο του '14. Πρέπει να φοιτήσω πάλι στη σχολή ή το πιστοποιητικό που έχω είναι το τελευταίο και θα μπορώ να ταξιδέψω και μετά το 2016?

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

  10. #70
    Εγγραφή
    Sep 2014
    Περιοχή
    Σάμη Κεφαλληνίας
    Μηνύματα
    174

    Προεπιλογή

    Αν το διπλωμα που σου εδωσαν ειναι μπλε δεν χρειαζεται να κανεις τιποτα.Αν ομως ειναι το παλιο με την πρασινη λωριδα τοτε θα πρεπει να πας παλι στην σχολη να παρεις ημερομηνια για REFRESH ωστε να βγει το νεο πιστοποιητικο σε μπλε,γιατι απο 01/01/2016 ληγει.Αυτα στα λεω γιατι εβγαλα την σχολη αυτη το 2006 και τα προχωρημενα σωστικα και ταχυπλοα το 2013 και φετος πηρα ημερομηνια για τις 29 Απριλιου για REFRESH,και ειχα παει τον Γεναρη.Αν πας τωρα δηλαδη δυσκολα για φετος να παρεις ημερομηνια...

Σελίδα 7 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 5678 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας