Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 108

Θέμα: Ψυττάλεια ΙΙ [Psytalia II]

  1. #21
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Jason ξεκόλα απο την παιδική σου αφέλεια και δές τα πράγματα όπως είναι. Ο Νέος Μώλος Δραπετσώνας που εβγαλα είναι ενας καραβολατρικος παράδεισος! Το πλοίο είναι ιδιαίτερα συμπαθητικό και το βλέπω σε άριστη κατάσταση. Στην φώτο μου διακρίνετε στην πρύμη πολλά σημεία που έχει γίνει συντήρηση στη λαμαρίνα, με λωρίδες με μίνιο και πρόσφατα μπογιατίσματα!
    Μήν μου θυμώνετε οκ?

  2. #22
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    Πιστεύω ότι καλά έκανες απόστολε ! Όλα τα καράβια έχουν την αξία τους. Δεν κατάλαβα ότι είχε περαστεί με μίνιο. Απλά είδα λίγο και τα τρεξίματα από τις σκουριές και είπα... "Κοίτα πως το έχουν ξεχάσει".

    Υ.Γ.
    Προσωπικά έχω φωτογραφίες από καράβια που μόνο αποτροπιασμό προκαλούν, στους άλλους όμως. Για μένα είναι ένα ξεχωριστό και αξιόλογο βαπόρι (όποιο κι αν είναι αυτό).

  3. #23
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Piraeus Port
    Μηνύματα
    1.153

    Προεπιλογή

    Καθε πλοιο εχει την δικη του ξεχωριστη ιστορια, κατι που κανει και την διαφορα σε αυτο αναμεσα απο τα πολοιπα,
    Τι θελουμαι χιλιαδες ιδια πλοια;

  4. #24
    Εγγραφή
    May 2007
    Μηνύματα
    834

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Apostolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Jason ξεκόλα απο την παιδική σου αφέλεια και δές τα πράγματα όπως είναι. Ο Νέος Μώλος Δραπετσώνας που εβγαλα είναι ενας καραβολατρικος παράδεισος! Το πλοίο είναι ιδιαίτερα συμπαθητικό και το βλέπω σε άριστη κατάσταση. Στην φώτο μου διακρίνετε στην πρύμη πολλά σημεία που έχει γίνει συντήρηση στη λαμαρίνα, με λωρίδες με μίνιο και πρόσφατα μπογιατίσματα!
    Μήν μου θυμώνετε οκ?

    Ο Νεος μόλος δραπετσώνας ναι,η ψυτάλεια όμως...
    Τέλος πάντων ΜΗ ΒΑΡΑΤΕ


    (Είναι τρελοί αυτόι οι καραβολάτρες)
    · Δυο μάτια. Πράσινο το ΅να, σμαραγδί. ΤΆ άλλο κόκκινο, ρουμπινί. Τα λενε πλευρικά. Φώτα γραμμής. Είναι μάτια. Τα καράβια δεν τα πάμε, μας πάνε

  5. #25
    Εγγραφή
    May 2007
    Μηνύματα
    834

    Προεπιλογή

    Και μένα μου αρέσουν όλα τα πλεούμενα (και τα σκ...α επιπλεουν) αλλά δεν θα έβγαζα και σε 6 διαφορετικές πόζες το ψυτάλεια!
    · Δυο μάτια. Πράσινο το ΅να, σμαραγδί. ΤΆ άλλο κόκκινο, ρουμπινί. Τα λενε πλευρικά. Φώτα γραμμής. Είναι μάτια. Τα καράβια δεν τα πάμε, μας πάνε

  6. #26
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Ε πάρτε άλλη μία!

    PSITALIA II.jpg

  7. #27
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Piraeus Port
    Μηνύματα
    1.153

    Προεπιλογή

    Ετσι μπραβο, κατ ουσιαν το πλοιο ειναι μια χαρα για τα χρονια του
    Κρουαζιερα με τον Μπρουφα

  8. #28
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    Χαχα ... Ιάσωνα μην του πας κόντρα του Απόστολου γιατί έχει φωτογραφίες με 10 πόζες από το Ψυττάλεια ΙΙ ...

  9. #29

    Προεπιλογή

    το καραβακι δεν το ηξερα καν.με αφορμη που το δα χθες στο περαμα καθησα και διαβασα το θεμα του.
    οποτε ας ανεβασω μια φωτο χθες το βραδυ που κοιμοταν.προσεξα και εκανα ησυχια και δεν το ξυπνησα

    PB212060.jpg

  10. #30
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Δυό φωτογραφίες εν πλώ από το πλοίο, το Σάββατο 06.03.10 από και προς το ομώνυμο νησί....

    01DSCN3695.jpg

    02DSCN3726.jpg

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας