Σελίδα 13 από 69 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314152363 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 121 έως 130 από 685

Θέμα: Orange 2 [Highspeed 1, Captain George]

  1. #121
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Folegandros
    Μηνύματα
    1.756

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν κάνω λάθος, όταν ανακοινώθηκε ότι η ΑΝΕΚ αγόρασε την HSW, αναφερόταν ότι η μεταφορά θα γίνει σταδιακά σε ενα χρόνο. Μάλλον άρχισε... ¶ρτεμις, Highspeed 1, next

    Εγώ σκέφτηκα ότι μπορεί να έχει σχέση με την άγονη, με το σκεπτικό ότι και το ¶ρτεμις και το Highspeed 1 είναι στην ίδια εταιρία και έτσι το αντικαθιστά στα δρομολόγια της άγονης γιατί η αλλάγη γίνετε ακριβώς με την έναρξη των δρομολογίων του Αρτεμις.

  2. #122
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από speedrunner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ σκέφτηκα ότι μπορεί να έχει σχέση με την άγονη, με το σκεπτικό ότι και το ¶ρτεμις και το Highspeed 1 είναι στην ίδια εταιρία και έτσι το αντικαθιστά στα δρομολόγια της άγονης γιατί η αλλάγη γίνετε ακριβώς με την έναρξη των δρομολογίων του Αρτεμις.
    Δεν ξέρω υποθέτω κι εγώ ότι μας φωτίζετε εσείς

  3. Προεπιλογή

    Εχω προσεξει οτι απο τοτε που το highspeed 1 περασε στην ανεκ η ταχυτητα του δεν ξεπερναει τα 20 ν.μ.!!Γιατι??

  4. #124
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Halandri-Egrigoros
    Μηνύματα
    1.098

    Προεπιλογή Στον Πειραιά το 2003

    Το πλοίο που άλλαξε τα δεδομένα στο ταξίδι των Κυκλάδων στην προ vodaphone εποχή του, Απρίλιος 2003, στον Πειραιά:

    Συνημμένο Αρχείο 46274

  5. #125
    Εγγραφή
    May 2007
    Μηνύματα
    727

    Προεπιλογή

    Από ¶γιο Κωνσταντίνο μέχρι τον δίαυλο των Ωρεων πάει κομμένο. Απο κει και πέρα του δίνει και καταλαβαίνει. Χτυπάει 30άρια.

  6. #126
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Volos - Greece
    Μηνύματα
    427

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από captain 83 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από ¶γιο Κωνσταντίνο μέχρι τον δίαυλο των Ωρεων πάει κομμένο. Απο κει και πέρα του δίνει και καταλαβαίνει. Χτυπάει 30άρια.
    Λογικο ειναι αυτο !! Αφου ειναι πολυ κονταά στις ακτες . Εδω και το ΕΞ.ΣΚΙΑΘΟΣ κοβει ταχυτητα οταν περνα απο την Αγ.Κυριακή (το επηνιο του Τρικεριού)

  7. #127
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Volos - Greece
    Μηνύματα
    427

    Προεπιλογή

    Αυξάνεται απο 6 ιουλιου η διαρκεια ταξιδιου του HIGHSPEED 1 .
    Απο τοτε και μετα στα δρομολόγια του φαίνοντα ταχύτητες συμβατικου

    Δείτε εδω
    http://www.anek.gr/greek/dromol/sporades.html
    [URL="http://www.nautilia.gr"][/URL]

  8. #128

    Προεπιλογή

    για λογαριασμο της ανεκ ειναι εκει;;;εντυπωση μου κανει που γραφονται οι ωρες στην σελιδα της ανεκαπο την στιγμη που δεν εχει γινει ακομα η συγχωνευση...

  9. #129
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Volos - Greece
    Μηνύματα
    427

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Εργης Εμφάνιση μηνυμάτων
    για λογαριασμο της ανεκ ειναι εκει;;;εντυπωση μου κανει που γραφονται οι ωρες στην σελιδα της ανεκαπο την στιγμη που δεν εχει γινει ακομα η συγχωνευση...
    Πριν δυο περιπου εβδομάδες και στο σύστημα αναγράφεται ως εταιρεία η ΑΝΕΚ
    [URL="http://www.nautilia.gr"][/URL]

  10. #130
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Marghera-Venezia
    Μηνύματα
    299

    Wink H APANTHSH EINAI APLH!!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Εργης Εμφάνιση μηνυμάτων
    για λογαριασμο της ανεκ ειναι εκει;;;εντυπωση μου κανει που γραφονται οι ωρες στην σελιδα της ανεκαπο την στιγμη που δεν εχει γινει ακομα η συγχωνευση...
    MPOREI NA MHN EXEI GINEI H SYGXWNEYSH OPWS LES AGAPHTE ERGH, ALLA APO TO PRWTO S.A.S. FAINOTAN TO PLOIO NA ANHKEI STHN ANEK! DES PARAKATW

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από plori Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aπο τα θέματα του Σ.Α.Σ :

    Γ) Τροποποίηση δρομολόγησης Ε/Γ-Ο/Γ-Τ/Χ «ΧΑΙ ΣΠΙΝΤ 1» και εκτέλεση δρομολογίων στη γραμμή «Αγ.Κωνσταντίνου Φθιώτιδας – Β. Σποράδων» για το χρονικό διάστημα από 04-05-09 έως 06-09-09 και εν συνεχεία στη γραμμή «ΠΕΙΡΑΙΑΣ – Δ. ΚΥΚΛΑΔΕΣ» για το χρονικό διάστημα από 07-9-09 έως 15-4-10.

    GI AYTO EMFANIZETAI KAI STO site THS ANEK!!
    [I][B][FONT=Book Antiqua]Για που πάει το βαπόρι αρχές χειμώνα??[/FONT][/B][/I]
    [B][I][FONT=Book Antiqua]Για Κρήτη αρχικά πηγαίναμε, μετά κάποια άγονη θα χτυπάγαμε, λίγο Ιταλία πήραμε και φυσικά θα δούμε και τα αδέλφια μας στο εξωτερικό τί κάνουν......[/FONT][/I][/B]

Σελίδα 13 από 69 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314152363 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας