Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 81 έως 86 από 86

Θέμα: Ρήγμα στο Aquamarine

  1. #81
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Παντα κοντα στην θαλασσα
    Μηνύματα
    4.510

    Προεπιλογή

    Ρε παιδιά σας παρακαλώ !Είναι συζήτηση τώρα αυτή, αν είναι η δεν είναι έμπειρος ένας καπετάνιος .Απλά αυτοί πουν τον συμπαθούν θα λενε ότι είναι έμπειρος και κάποιοι άλλοι που μπορεί να μην τον πολυσυμπαθούν θα πουν ότι δεν είναι .
    Το καλός ,κακός , έμπειρος ,άπειρος, σχετικός άσχετος, κτλ είναι μια έννοια υποκειμενική , και σηκώνει πολύ κουβέντα .

  2. #82

    Προεπιλογή

    Επειδή έχει τύχει ν' ακούσουμε πολλά από άτομα που έχουν κάνει μαζί με τον συγκεκριμένο επίτρεψε μου να έχω μια άποψη πάρα πάνω.

  3. #83

    Προεπιλογή

    Παρακαλώ πατήστε ένα από τα εικονίδια γρήγορης απάντησης στα παραπάνω μηνύματα για να ενεργοποιήσετε τη λειτουργία γρήγορης απάντησης.

  4. #84

    Προεπιλογή

    "Πλοίαρχος" ο οποίος κατά τη διάρκεια της μανούβρας ρίχνει έναν κουβά υδρώτα και δεν ξέρει να φουντάρει δεν αποτελεί παραδείγμα για κανέναν! .... Για να μην προχωρήσω σε ανατριχιαστηκές λεπτομέριες!!!

  5. #85

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από karavosali Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή έχει τύχει ν' ακούσουμε πολλά από άτομα που έχουν κάνει μαζί με τον συγκεκριμένο...
    '' Από όσα βλέπεις να πιστεύεις τα μισά, και από όσα ''ακούς'' τίποτα ''. (Παλιά και σοφή παροιμία)

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από karavosali Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...Για να μην προχωρήσω σε ανατριχιαστηκές λεπτομέριες!!!
    ΟΧΙ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ, μην το κάνεις. Έχουμε ήδη καταλάβει......
    Εξάλλου αυτό το ''ανατριχιαστικές λεπτομέρειες'' μου φέρνει στο μυαλό τις πιό ...''ανατριχιαστικές στιγμές'' της Ελληνικής τηλεόρασης.

    ''Για όνομα... συμπεθέρα μου'', που θα έλεγε και ο Λαζόπουλος !!!

  6. #86

    Προεπιλογή

    Αλήθεια το λιμάνι του Ηρακλείου έχει προσκρουστήρες στα κρηπιδώματα και αν υπάρχου για τι πλοία είναι διαστασιολογημένοι ; Ή μήπως οι προσκρουστήρες είναι λάστιχα αυτοκινήτων;

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας