Σελίδα 18 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 81617181920 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 171 έως 180 από 213

Θέμα: Παντάνασσα [Pantanassa, Πρέβεζα]

  1. #171

    Προεπιλογή

    Μία ακόμα πόζα του πλοίου από το Πέραμα και το ναυπηγείο Φραντζή, λίγες μόνο ώρες πριν επιστρέψει στα καθήκοντα του στο Ρίο.

    IMG_0020.jpg
    Πέραμα - 27/04/2018

  2. #172
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Μηνύματα
    2.846

    Προεπιλογή

    Εκεί που λέγαμε μήπως ξαναβλέπαμε παντόφλα στο λιμάνι μετα την αποχώρηση του Οσιος Δαυίδ, ετσι οπως το κατάντησαν το πλοίο.......

  3. #173
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Το Παντάνασσα ξεκίνησε σήμερα τα δρομολόγια του στο Ρίο-Αντίρριο.

  4. #174

    Προεπιλογή

    Ιούνιος 2018

    20180614_100421.jpg

  5. #175
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Κόψε ράψε...

    100_8037 (Large).jpg

  6. #176

    Προεπιλογή Στο Ρίο-Αντίρριο (Summer 2018)


  7. #177

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από despo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκεί που λέγαμε μήπως ξαναβλέπαμε παντόφλα στο λιμάνι μετα την αποχώρηση του Οσιος Δαυίδ, ετσι οπως το κατάντησαν το πλοίο.......
    Μπορεί κ να το δείτε....την νέα σεζόν .....

  8. #178

    Προεπιλογή

    Διόλου απίθανο φίλε μου γλυφα, και μάλιστα αναμενόμενο.

    Ξέχωρα από το ότι στις ετήσιες τακτικές δηλώσεις δρομολόγησης έχει δηλωθεί για την γραμμή Πειραιάς - Σουβάλα Αίγινας από την 1η Νοεμβρίου 2018, και ο φίλος μας ο Σωτήρης το είχε (επ)αναφέρει μόλις πριν περίπου ένα μήνα,

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sotiris97 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑ το οποίο ναυλώθηκε από την ΑΝΕΣ για την γραμμή ΠΕΙΡΑΙΑ-ΣΟΥΒΑΛΑ από 1η Νοέμβρη...
    και μάλιστα υπό μορφή ναύλωσης από την ΑΝΕΣ. Τώρα βέβαια, μέχρι να συμβεί και στην πράξη, καλό θα είναι να περιμένουμε. Ειδικά αυτό το "από 1η Νοέμβρη" μου ακούγεται ...κάπως, να ξεκινήσει δηλαδή νέα γραμμή σε νεκρή περίοδο. Πιό λογικό μου ακούγεται να κάνουν χρήση δικαιωμάτων ακινησιών, και να ξεκινήσει κάπου στον Φλεβάρη - Μάρτη.

  9. #179

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διόλου απίθανο φίλε μου γλυφα, και μάλιστα αναμενόμενο.

    Ξέχωρα από το ότι στις ετήσιες τακτικές δηλώσεις δρομολόγησης έχει δηλωθεί για την γραμμή Πειραιάς - Σουβάλα Αίγινας από την 1η Νοεμβρίου 2018, και ο φίλος μας ο Σωτήρης το είχε (επ)αναφέρει μόλις πριν περίπου ένα μήνα,



    και μάλιστα υπό μορφή ναύλωσης από την ΑΝΕΣ. Τώρα βέβαια, μέχρι να συμβεί και στην πράξη, καλό θα είναι να περιμένουμε. Ειδικά αυτό το "από 1η Νοέμβρη" μου ακούγεται ...κάπως, να ξεκινήσει δηλαδή νέα γραμμή σε νεκρή περίοδο. Πιό λογικό μου ακούγεται να κάνουν χρήση δικαιωμάτων ακινησιών, και να ξεκινήσει κάπου στον Φλεβάρη - Μάρτη.
    Συμφωνώ φίλε μου.η γραμμή λογικά δουλεύει από Απρίλιο μέχρι Οκτώβρη.υπάρχει το ενδεχόμενο να υπάρχουν κ δύο παντόφλες στη γραμμή;;;ακούγετε κ αυτό.

  10. #180

    Προεπιλογή

    Να το δούμε αυτό και να μην το πιστέψουμε. Δύο παντόφλες στην γραμμή Πειραιάς - Σουβάλα ??? Τίποτα βέβαια δεν αποκλείεται, εδώ πριν δύο χρόνια, πριν τα ΑΜΑΛΘΕΙΑ και ΟΣΙΟΣ ΔΑΥΙΔ πουληθούν στην Κέρκυρα, υπήρχε ο σχεδιασμός (δεν μιλάω για απλές φήμες) το ΑΜΑΛΘΕΙΑ να κατέβαινε και αυτό στην γραμμή της Αίγινας μαζί με το ΟΣΙΟΣ ΔΑΥΙΔ. Είμαι βέβαιος φίλε μου γλυφα ότι το γνώριζες και εσύ αυτό.

Σελίδα 18 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 81617181920 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας