Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 81 έως 90 από 90

Θέμα: Marlines [Μαραγκόπουλος]

  1. #81
    Εγγραφή
    Jan 2016
    Περιοχή
    Αθήνα,Κρήτη και Βιέννη(Αυστρία)
    Μηνύματα
    590

    Προεπιλογή

    Πάμε στο 1986 που η marlines μετασκεύασε τα 2 της πλοία κυρίως στην πρύμνη κερδίζοντας και τα δύο την υπηρεσία των τροπικών ντους αλλά το baroness m και της πισίνας
    Το princess m στα δρομολόγια Πάτρας - Ηγουμενίτσας - Αγκώνας.......!!!
    PhotoScan 30.jpg
    ...Και το Baroness m στα δρομολόγια Ελλάδας - Ιταλίας - Τουρκίας...!!!!!
    PhotoScan 32.jpg
    .....Καθώς και η ανακοίνωση της έλευσης των Queen m και Countess m για το επόμενο έτος!!!
    PhotoScan 24.jpg



  2. #82
    Εγγραφή
    Jan 2016
    Περιοχή
    Αθήνα,Κρήτη και Βιέννη(Αυστρία)
    Μηνύματα
    590

    Προεπιλογή

    Και φτάσαμε στο 1987 που η marlines έφερε 2 ολοκαίνουργια πλοία τα Queen m πλέον ως ναυαρχίδα του στόλου και Countess m να και το αρκετά μίνι έντυπο της εταιρίας που εκδόθηκε πλέον μαζί με τα Princess m και Baroness m και πια το ''Enjoy your trip'' είναι γεγονός
    PhotoScan 23.jpg
    Να δούμε και το αυτοκόλλητο που έκδωσε εκείνη την χρονιά και κόλλαγε στα παρμπρίζ των αυτοκινήτων *συγνώμη για την ποιότητα το σκίσιμο οφείλεται λόγω ότι το ξεκόλλησα από το αυτοκίνητο μου τότε για τις άσπρες λόγω ότι γυάλιζε από το φως του σκάνερ
    PhotoScan 33.jpg
    Το φυλλάδιο του 1988 λείπει περιέργως από την συλλογή μου όποτε πάμε στο 1989 που η marlines πούλησε το δεύτερο πλοίο του στόλου της μετά το Lady m λόγω του μικρού μεγέθους του και στον στόλο έμειναν μόνο 3 πλοία και το φυλλάδιο να παίρνει μέγεθος περιοδικού
    PhotoScan 21.jpg

    Το φυλλάδιο του 1990 το έχω αλλά το έχασα κάπου στην αποθήκη θα ψάξω να το βρω αργότερα εντωμεταξύ ας πάμε να δούμε το φυλλάδιο του 1991 με την ολοκαίνουργια ναυαρχίδα του στόλου το Crown m μαζί με το Countess m στα δρομολόγια Αγκώνας και το Duchess m μαζί με το Baroness m σε μια καινούργια γραμμή το Μπρίντιζι
    PhotoScan 29.jpg
    Τα υπόλοιπα της δεκαετίας του 90' από αύριο καλή σας απόλαυση.......!!!Όλα αυτά είναι αφιερωμένα στους φίλους tomcat ,appia_1978 ,sea serenade ,Βίκτωρ Χιώτης ,Dionisos ,Ellinis ,Esperos και σε όλους τους φίλους της marlines
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ellinis : 29-09-2016 στις 16:42

  3. #83
    Εγγραφή
    May 2014
    Περιοχή
    ΖΑΚΥΝΘΟΣ
    Μηνύματα
    1.632

    Προεπιλογή

    Φιλε bobking ευχαριστουμε πολυ και περιμενουμε.

  4. #84
    Εγγραφή
    Jan 2016
    Περιοχή
    Αθήνα,Κρήτη και Βιέννη(Αυστρία)
    Μηνύματα
    590

    Προεπιλογή

    Η ευχαρίστηση δική μου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BOBKING : 29-09-2016 στις 17:26

  5. #85
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Κεφαλλονιά
    Μηνύματα
    3.180

    Προεπιλογή

    Ευχαριστούμε

  6. #86
    Εγγραφή
    Jan 2016
    Περιοχή
    Αθήνα,Κρήτη και Βιέννη(Αυστρία)
    Μηνύματα
    590

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Appia_1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστούμε
    Φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να απόλαυσες αυτά που ανέβασα χθες στο θέμα της Adriatica και που σου είχα υποσχεθεί

  7. #87

    Προεπιλογή

    Οι παλιές καλές εποχές που έχουν πλέον περάσει!!!!! Σε ευχαριστώ για τις αφιερώσεις καλέ μου φίλε.

  8. #88

    Προεπιλογή

    Thanks very much! I would like anyway to see also the timetables and not only the covers, if possible!

  9. #89
    Εγγραφή
    Jan 2016
    Περιοχή
    Αθήνα,Κρήτη και Βιέννη(Αυστρία)
    Μηνύματα
    590

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mlulurgas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Thanks very much! I would like anyway to see also the timetables and not only the covers, if possible!
    I will try to inform you that old I did not have enough room in my house and be forced to keep it more important as covers and interior photos to upload in marine issues through a collage of routes should I keep but a few usually I cut routes from covers so I can keep for this are the covers in excellent condition throughout the ship I cut and reserving to do the collages will see later

  10. #90
    Εγγραφή
    Jan 2016
    Περιοχή
    Αθήνα,Κρήτη και Βιέννη(Αυστρία)
    Μηνύματα
    590

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από tomcat Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι παλιές καλές εποχές που έχουν πλέον περάσει!!!!! Σε ευχαριστώ για τις αφιερώσεις καλέ μου φίλε.
    Φίλε μου tomcat οι εποχές εκείνες θα ξαναέρθουν αλλά στο πολύ μέλλον όταν δεν θα ζούμε πια αλλά θα ζουν οι απόγονοί μας εμείς απλά θα τις αναπολούμε
    αργότερα αν προλάβω θα ανεβάσω μερικές φωτογραφίες από το εσωτερικό του Countess m για σε ευχαριστήσω για το όμορφο σχόλιό σου

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας