Σελίδα 12 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 111 έως 120 από 182

Θέμα: Horizon [Ionis, Ignis, Dignity, Vignesswara, Ferry Naniwa]

  1. #111

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από cpt. mimis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΙΜΕΙΝΩ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ ΔΕΚΑ ΑΤΟΜΑ ΕΛΛΗΝΕΣ.
    Η ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΗΜΑΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ... ΑΠΛΑ ΘΛΙΒΟΜΑΙ...
    distixos file oute 10 atoma alla oute 2 atoma ellines den ehei.. apo oso xero egyptious kai roumanous ehei.

  2. #112
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Καρδάμυλα Χίος
    Μηνύματα
    494

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giapis Εμφάνιση μηνυμάτων
    distixos file oute 10 atoma alla oute 2 atoma ellines den ehei.. apo oso xero egyptious kai roumanous ehei.
    ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΠΛΑ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΣ/ΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ!!!

  3. #113

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από cpt. mimis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΠΛΑ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΣ/ΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ!!!
    ΦΙΛΕ CPT.MIMIS ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ARBERIA ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΝΜΔ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (ΙΟΝΙΣ) ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 100Τ ΛΑΜΑΡΙΝΑ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΙΣ ΔΕΞΑΜΕΝΕΣ ΕΡΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΠΛΟΙΟΥ. ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΕΩΡΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΠΕΡΝΑΕΙ SPECIAL SURVEY.

    ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΚΑΡΑΖ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ. ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ 8)

  4. Προεπιλογή

    παιδιά είναι λίγο χάλια εδώ που τα λέμε !να λέμε τα πράγματα όπως έχουν
    τώρα σίγουρα αλλάζουν λαμαρίνες για να το μαζέψουν όσο είναι αυτό δυνατόν
    αλλά αυτό το ''για εκεί που είναι το βαπόρι είναι μια χαρά''δεν το πιάνω συγνώμη
    εκεί ανθρώποι δεν το ταξιδεύουν ?δηλ αν χτύπα ξύλο συμβεί κάτι με κάποιο πλοίο τι θα πούμε?

  5. #115

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Νικόλας Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδιά είναι λίγο χάλια εδώ που τα λέμε !να λέμε τα πράγματα όπως έχουν
    τώρα σίγουρα αλλάζουν λαμαρίνες για να το μαζέψουν όσο είναι αυτό δυνατόν
    αλλά αυτό το ''για εκεί που είναι το βαπόρι είναι μια χαρά''δεν το πιάνω συγνώμη
    εκεί ανθρώποι δεν το ταξιδεύουν ?δηλ αν χτύπα ξύλο συμβεί κάτι με κάποιο πλοίο τι θα πούμε?
    Φίλε Νικόλα το πλοίο είναι μια χαρα. Το για εκεί που είναι δεν το είπα υποτιμητικά. Σαν πλοίο είναι ιδανικό για την γραμμή της Αλβανίας. Εξάλλου δεν χωράει ο νους μου ότι υπάρχει επιβατικό πλοίο που να είναι χάλια! Κάθε χρόνο περνάνε αρκετές επιθεωρήσεις επειδή ακριβώς όπως είπες ταξιδέουν ανθρωποι.

  6. #116
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Θα ήθελα όλοι οι συνδιαλεγόμενοι, να σκεφτείτε σε ποιο θέμα βρίσκεστε και για ποιο πλοίο ανταλάσσετε απόψεις. Μήπως κάπου εδώ πρέπει να σταματήσει αυτό να βρούμε κι εμείς μια άκρη να μεταφέρουμε τις δημοσιεύεσεις στα σωστά θέματα? Ευχαριστώ προκαταβολικά για την κατανόηση.

  7. #117
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Καρδάμυλα Χίος
    Μηνύματα
    494

    Προεπιλογή

    Ας μη κρυβόμαστε παιδιά. Όλα τα πλοία έχουν τα ευαίσθητα σημεία τους. Όσο περνάει και η ηληκία τους τόσο αυτά μαζεύονται. ¶λλα λαμαρινο-καταστάσεις άλλα μηχανολογικά άλλα στο ξενοδοχειακό. Το θέμα είναι να είναι βιώσιμο αλλά και αξιόπλοο, κυρίως αξιόπλοο. Αν χρειαστεί και 500Τ να τους βάλουν αλλιώς ας μείνει εκεί που είναι. Για το SPECIAL SURVEY δεν το γνώριζα και ευχαριστώ το φίλο juanito για την πληροφορία.

  8. #118
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Καρδάμυλα Χίος
    Μηνύματα
    494

    Προεπιλογή

    Aυτό το βαποράκι θα ξεκινήσει καμιά φορά?

  9. #119
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Εγώ δεν έχω ξανα πάει απο τις τελευταίες φωτο που ανέβασα. Κανείς άλλος να μας πει τί γίνετε;;;;

  10. #120
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Καρδάμυλα Χίος
    Μηνύματα
    494

    Thumbs up

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δεν έχω ξανα πάει απο τις τελευταίες φωτο που ανέβασα. Κανείς άλλος να μας πει τί γίνετε;;;;
    Πέρασα εγώ σήμερα. Ο κόσμος όπου κάνει εργασίες μου φάνηκε ότι αραίωσε λίγο. Νομίζω ότι έχει δεξαμενισμό 14/04.

Σελίδα 12 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας