Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 8 από 8

Θέμα: ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ ΦΟΥΣΚΩΤΟΥ

  1. #1

    Προεπιλογή ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ ΦΟΥΣΚΩΤΟΥ

    ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ ΦΟΥΚΩΤΟ 5,5 ΕΩΣ 6 ΜΕΤΡΑ, ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ.
    ΠΡΟΤΙΜΩ ΖΑR , EVRIPUS, PREDATOR KAI ΔΕΧΟΜΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΝΩΜΕΣ.
    ΔΕΝ ΨΑΡΕΥΩ, ΤΟ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΣΕ ΣΩΣΤΗ ΤΙΜΗ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ.
    ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΤΟ E-MAIL ΕΙΝΑΙ [email protected].

  2. #2

    Προεπιλογή

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΑ ZAR, ΤΑ EVRIPUS ΚΑΙ ΤΑ PREDATOR ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ LINK. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ ΤΟ ZAR 53 ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ.
    http://www.formenti-forsea.it/en/
    ΔΕΣ ΟΛΑ ΤΑ LINKS ΠΑΝΩ-ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΦΟΥΣΚΩΤΑ ΣΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ.
    ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΣΚΟΠΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΤΟ 53.
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ SILVER MARINE ΣΤΟ 1ο χλμ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ Τηλ. 210 6627052-3.

  3. #3

    Προεπιλογή

    Πουλιεται φιλε ενα Predator 5.85 me suzuki df140 full extra. Ηταν να το παρω εγω αλλα εχει 370 ωρες και λεω να ψαξω ακομα. Βεβαια το σκαφος ειναι σε αριστη κατασταση. Το πουλαει λεει 25000 και με πολλα παζαρια του το εριξα στα 22.500 τωρα δεν ξερω αμα πεφτει κι αλλο αμα θες και σε ενδιαφερει ριξε μια ματια. Α ειναι μοντελο 2004. Αν θες πες μου να σου στειλω το τηλ του ιδιοκτητη.

  4. #4

    Προεπιλογή Είναι τσιμπιμένο αλλά με ενδιαφέρει

    Φίλε ευχαριστώ πολύ για την πάσα. Θέλω να προσπαθήσω για να το κατεβάσω στα 19 με 20, στείλε μου το κινητό του και βλέπουμε.
    Εσυ τι ακριβώς ψάχνεις μήπως μάθω κάτι που να σε ενδιαφέρει ;

  5. #5

    Προεπιλογή

    6973400425 και το εχει σε parking στην αναβυσσο στο Λαγουδερα. Αμα παρεις εκει θα σου πουν 27000 συννενοησου ομως με τον ιδιοκτητη. Εγω ψαχνω σε κατι παρομοιο σαν το predator απο 5.50 μεχρι 6.30 μεχρι 23000 και με τετραχρονο μοτερ αμα ακουσεις τπτ καλο και δεν σου ειναι κοπος ενημερωσε με.

  6. #6
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    θα σας παρακαλέσω όχι τηλέφωνα δημόσια, ανα θέλετε να επικοινωνήτε με Pm η με e-mail.

    Συμπληρωματικά κανόνες για τις αγγελίες θα βρείτε εδώ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Maroulis Nikos : 16-06-2008 στις 21:23

  7. #7

    Προεπιλογή

    Εχεις απολυτο δικιο απο θεμα βιασυνης ξεχαστηκα τελειως. Χιλια συγνωμη.

  8. #8

    Προεπιλογή Εννοείται

    Φυσικά και θα σου στείλω μήνυμα αν βρεθεί κάτι, αυτό εννοείται.

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας