Σελίδα 103 από 311 ΠρώτηΠρώτη ... 35393101102103104105113153203 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.021 έως 1.030 από 3110

Θέμα: Εκπαίδευση - Εισαγωγή Σπουδαστών ΑΕΝ

  1. #1021
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Μηνύματα
    1.150

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από marios.sp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Φανουλα ομως ειναι Επαλ οποτε θα ειναι διαφορετικη η βαθμολογια!!
    Η βαθμολογία μου σε μόρια ΕΝΙΑΙΟΥ είναι 12χιλιάδες...κάτι(δε θυμάμαι πόσο από τότε:mrgreen θυμάμαι μόνο ότι ήταν προς το 13.000!!! Και είμαι αμέσως μετά τον haytek!

    Επίσης σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας!!! και καλή επιτυχία στα παιδιά με το απολυτήριο!!!!

  2. #1022
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    120

    Προεπιλογή

    καλη επιτυχια και στους υπολοιπους!!!!! Πραγματικα υπερβολικα λιγοι οι μηχανικοι...:shock: ..... απο τους 140!!! Το μονο που μενει ειναι να μαθουμε σε ποια σχολη περασαμε
    [B][SIZE="5"][FONT="Garamond"]Τη θάλασσα δεν τη σιμώνεις, αν μια γοργόνα δε σου γνέψει...[FONT="Garamond"][/FONT][/FONT][/SIZE][/B]

  3. #1023
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Lamia
    Μηνύματα
    141

    Προεπιλογή

    εμένα πάντως μου είπαν ήδη...
    έβαλε ο ξαδερφός μου την κοπέλα του που δουλεύει νομαρχία αθήνα και είδε ότι είμαι περασμένος μηχανιώνα...είναι σίγουρο.. ολε!:-D
    [IMG]http://i594.photobucket.com/albums/tt22/SyntheticBride/haytek.png[/IMG]

  4. #1024
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    120

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από haytek Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμένα πάντως μου είπαν ήδη...
    έβαλε ο ξαδερφός μου την κοπέλα του που δουλεύει νομαρχία αθήνα και είδε ότι είμαι περασμένος μηχανιώνα...είναι σίγουρο.. ολε!:-D
    Μπραβο!!!! φανταζομαι εκει ηθελες?
    [B][SIZE="5"][FONT="Garamond"]Τη θάλασσα δεν τη σιμώνεις, αν μια γοργόνα δε σου γνέψει...[FONT="Garamond"][/FONT][/FONT][/SIZE][/B]

  5. #1025

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από marios.sp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι μπορεις να μπεις και απο το 2ο και απο το 4ο.


    Υπαρχουν οι εξης ΑΕΝ,

    Για πλοιαρχους,

    1. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Παραλία Ασπροπύργου
    2. ΥΔΡΑΣ - Ύδρα
    3. ΚΥΜΗΣ - Κύμη
    4. ΟΙΝΟΥΣΩΝ - Οινούσες
    5. ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ - Αργοστόλι
    6. ΧΙΟΥ - Χίος
    7. ΚΡΗΤΗΣ - Βλητές Σούδας
    8. ΣΥΡΟΥ - Σύρος
    9. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - Ν. Μηχανιώνα
    10. ΗΠΕΙΡΟΥ - Πρέβεζα

    Για μηχανικους,

    1. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Παραλία Ασπροπύργου
    2. ΚΡΗΤΗΣ - Βλητές Σούδας
    3. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - Ν. Μηχανιώνα
    4. ΧΙΟΥ - Χίος
    Συγνωμη και παλι για την ενοχληση αλλα θελω να ενημερωθω και εγω για καποια πραγματα..και ειδη εχω ανχωθει απο τωρα..
    Στις βάσεις που ανακοινωσανε ειναι η σχολη εμποροπλοιαρχων με εισαγωγη κοντα στα 9000 μορια και σε αλλο δελτιο που ειδα η ιδια ονομασια της σχολης με 12500 μορια περιπου..τι διαφορα υπαρχει μεταξυ τους.Και στις συζητησεις που βλεπω μεσα απο τη σελιδα..βλεπω οτι μεταξυ σας γραφετε για καποιες σειρες(π.χ 019,020 κ.α)τι ειναι αυτο?? Αντε και του χρονου και εγω μαζι σας στη σχολη

  6. #1026
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Ελληνικο
    Μηνύματα
    507

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mpakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνωμη και παλι για την ενοχληση αλλα θελω να ενημερωθω και εγω για καποια πραγματα..και ειδη εχω ανχωθει απο τωρα..
    Στις βάσεις που ανακοινωσανε ειναι η σχολη εμποροπλοιαρχων με εισαγωγη κοντα στα 9000 μορια και σε αλλο δελτιο που ειδα η ιδια ονομασια της σχολης με 12500 μορια περιπου..τι διαφορα υπαρχει μεταξυ τους.Και στις συζητησεις που βλεπω μεσα απο τη σελιδα..βλεπω οτι μεταξυ σας γραφετε για καποιες σειρες(π.χ 019,020 κ.α)τι ειναι αυτο?? Αντε και του χρονου και εγω μαζι σας στη σχολη

    Αρχικα,η διαφορα που βλεπεις αναμεσα στις βαθμολογιες ειναι διοτι οι βασεις ειναι απο γενικα λυκεια,απο εσπερινα λυκεια,απο επαλ και ετσι υπαρχουν διαφορετικες βασεις!Οσο για την σειρα που αναφερουμε ειναι με ποια σειρα περασε ο καθενας.Δηλαδη αναλογα με την βαθμολογια του καθενος.Αυτος με την καλυτερη βαθμολογια ειναι 1ος στην σειρα..και παει λεγοντας.Εσυ σε τι σχολειο εισαι να σου πω ποια ειναι η βαση..
    [B][I][U]Του ναυτικού το δυσκολότερο ταξίδι,το κυβερνάν του Μαγελάνου οι παπαγάλοι.....[/U][/I][/B]

  7. #1027

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από marios.sp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρχικα,η διαφορα που βλεπεις αναμεσα στις βαθμολογιες ειναι διοτι οι βασεις ειναι απο γενικα λυκεια,απο εσπερινα λυκεια,απο επαλ και ετσι υπαρχουν διαφορετικες βασεις!Οσο για την σειρα που αναφερουμε ειναι με ποια σειρα περασε ο καθενας.Δηλαδη αναλογα με την βαθμολογια του καθενος.Αυτος με την καλυτερη βαθμολογια ειναι 1ος στην σειρα..και παει λεγοντας.Εσυ σε τι σχολειο εισαι να σου πω ποια ειναι η βαση..
    Εγώ είμαι σε γενικό λύκειο

  8. #1028
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Ελληνικο
    Μηνύματα
    507

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mpakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είμαι σε γενικό λύκειο

    Oκ.Οι βασεις για τα ημερησια γενικα λυκεια ειναι,

    Για πλοιαρχους---->8874

    Για μηχανικους---->10219
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη marios.sp : 26-08-2009 στις 12:05
    [B][I][U]Του ναυτικού το δυσκολότερο ταξίδι,το κυβερνάν του Μαγελάνου οι παπαγάλοι.....[/U][/I][/B]

  9. #1029

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από marios.sp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oκ.Οι βασεις για τα ημερησια γενικα λυκεια ειναι,

    Για πλοιαρχους---->8874

    Για μηχανικους---->10219
    Ευχαριστώ πολύ!!

  10. #1030
    Εγγραφή
    May 2009
    Περιοχή
    Katerini ,Greece
    Μηνύματα
    49

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από marios.sp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν εννοει ο φιλος αυτους,βγαινουν τον Σεπτεμβριο,παραθετω τους περσινους.

    Εισαγόμενοι πλοίαρχοι - μηχανικοί στις ΑΕΝ έτους 2008-09

    ΕΙΣΑΓΟΜΕΝΟΙ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΣΤΙΣ ΑΕΝ ΕΤΟΥΣ 2008-09 (ΠΛΟΙΑΡΧΟΙ)

    h lista ein gia autous pou perasan me panellinies persi h k autous me to apoluthrio ??

Σελίδα 103 από 311 ΠρώτηΠρώτη ... 35393101102103104105113153203 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας