Σελίδα 211 από 311 ΠρώτηΠρώτη ... 111161201209210211212213221261 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 2.101 έως 2.110 από 3110

Θέμα: Εκπαίδευση - Εισαγωγή Σπουδαστών ΑΕΝ

  1. #2101
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Χαλκίδα(Νέα Αρτάκη)Ευβοίας,¶γιος δημήτριος Ικαρίας,Αιγάλεω
    Μηνύματα
    263

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από papajo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά δεν το συζητώ αυτό σίγουρα θα γίνει… :P

    Απλά περίμενα κάποιος να μας δήξει πχ ότι στο τάδε καφέ στην Ελευσίνα μαζεύονται οι μηχανικοί εκείνα τα club είναι δημοφιλή για τις γυναίκες πλοίαρχους κτλ κτλ κτλ όσα θα ήξερε δηλαδή ένας παλιός

    Αλλά οκ φαντάζομαι ότι δεν παίζει ρόλο που δεν το “υποσχέθηκε ” κανένας από εδώ λογικά μόλις πάμε στην σχολή όλο και κάποιος θα βρεθεί :P

    Ναι ρε μην αγχώνεσαι!!!Εξάλλου Αθήνα είναι έχεις άπειρα πράγματα να κάνεις!!!
    Είμαι απ' τη χώρα των δημοσίων υπαλλήλων αγαπάτε αλλήλων των εχθρών και των φίλων εκεί που ζω δεν γουστάρουν και τόσο τους Αλβανούς αλλά Αλβανοί φτιάξαν τα έργα για τους Ολυμπιακούς εκεί που δουλεύουνε όλη την εβδομάδα κι όσα βγάζουνε τα τρώει το δάνειο κι η φιλενάδα εκεί που η παιδεία τελειώνει κάπου χαμηλά ενώ τα στάνταρ στην αγορά εργασίας είναι υψηλά εκεί που τα θέατρα μένουνε άδεια και οι πίστες γεμάτες..

  2. Talking

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από papajo Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκείνα τα club είναι δημοφιλή για τις γυναίκες πλοίαρχους κτλ κτλ κτλ
    Ρε φίλε αν υπήρχε τέτοιο μαγαζί λες να το λέγαμε και σε άλλους;

  3. #2103
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Χαλκίδα(Νέα Αρτάκη)Ευβοίας,¶γιος δημήτριος Ικαρίας,Αιγάλεω
    Μηνύματα
    263

    Προεπιλογή

    Παιδιά θα έρθει κανείς στη συνάντηση του ναυτιλία στις 30???
    Είμαι απ' τη χώρα των δημοσίων υπαλλήλων αγαπάτε αλλήλων των εχθρών και των φίλων εκεί που ζω δεν γουστάρουν και τόσο τους Αλβανούς αλλά Αλβανοί φτιάξαν τα έργα για τους Ολυμπιακούς εκεί που δουλεύουνε όλη την εβδομάδα κι όσα βγάζουνε τα τρώει το δάνειο κι η φιλενάδα εκεί που η παιδεία τελειώνει κάπου χαμηλά ενώ τα στάνταρ στην αγορά εργασίας είναι υψηλά εκεί που τα θέατρα μένουνε άδεια και οι πίστες γεμάτες..

  4. #2104
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Περιοχή
    Κερατσίνι / Κεφαλονιά
    Μηνύματα
    59

    Προεπιλογή

    μάλλον θα πάω......
    [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred][B]:twisted:Προοδευτική 1927 - No Gate 1977:twisted: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  5. #2105
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Χαλκίδα(Νέα Αρτάκη)Ευβοίας,¶γιος δημήτριος Ικαρίας,Αιγάλεω
    Μηνύματα
    263

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Hxomystis Εμφάνιση μηνυμάτων
    μάλλον θα πάω......
    Ωραία παιδιά να γνωριστούμε!
    Είμαι απ' τη χώρα των δημοσίων υπαλλήλων αγαπάτε αλλήλων των εχθρών και των φίλων εκεί που ζω δεν γουστάρουν και τόσο τους Αλβανούς αλλά Αλβανοί φτιάξαν τα έργα για τους Ολυμπιακούς εκεί που δουλεύουνε όλη την εβδομάδα κι όσα βγάζουνε τα τρώει το δάνειο κι η φιλενάδα εκεί που η παιδεία τελειώνει κάπου χαμηλά ενώ τα στάνταρ στην αγορά εργασίας είναι υψηλά εκεί που τα θέατρα μένουνε άδεια και οι πίστες γεμάτες..

  6. #2106

    Προεπιλογή

    Και εγώ αν είμαι κάτω τότε θα πάω αν με θέλουν :P

  7. #2107

    Προεπιλογή

    καλησπερα σας!! Πηγα κ εγω σημερα με την σειρα μ κ γραφτηκα στην σχολη στον Ασπροπυργο.. Μ εδωσαν ενα χαρτι με τα δικαιολογιτικα π χρειαζεσαι για να βγαλεις ναυτικο φυλαδιο να τα μαζεψω σιγα σιγα κ ενα αλλο χαρτι με τα δικαιολογιτικα για να ασφαλιστω εαν θελω στον οικο ναυτου Μ ειπαν οτι η σχολη ξεκιναει 7 του μηνα ωρα 9:00 να ειμαι εκει με ενα τετραδιο να γραψω το προγραμμα κ να δω στον πινακα ανακοινωσεων σε πια ταξη θα κανω μαθημα (Αιντε!!)

  8. #2108

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από D3m0n1ac Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα σας!! Πηγα κ εγω σημερα με την σειρα μ κ γραφτηκα στην σχολη στον Ασπροπυργο.. Μ εδωσαν ενα χαρτι με τα δικαιολογιτικα π χρειαζεσαι για να βγαλεις ναυτικο φυλαδιο να τα μαζεψω σιγα σιγα κ ενα αλλο χαρτι με τα δικαιολογιτικα για να ασφαλιστω εαν θελω στον οικο ναυτου Μ ειπαν οτι η σχολη ξεκιναει 7 του μηνα ωρα 9:00 να ειμαι εκει με ενα τετραδιο να γραψω το προγραμμα κ να δω στον πινακα ανακοινωσεων σε πια ταξη θα κανω μαθημα (Αιντε!!)


    Αφού είσαι νεοσύλλεκτος στο college (Ασπρόπυργος) μπες στο club μας


    http://www.facebook.com/profile.php?...d=139831787405

  9. #2109

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από papajo Εμφάνιση μηνυμάτων



    Αφού είσαι νεοσύλλεκτος στο college (Ασπρόπυργος) μπες στο club μας

    http://www.facebook.com/profile.php?...d=139831787405
    Ειμαι Ειμαι

  10. #2110
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Περιοχή
    ΤΡΙΚΑΛΑ
    Μηνύματα
    13

    Προεπιλογή

    Παιδιά, όσον αφορά στις κουβέρτες μην τρελένεστε. Απλά να είναι σκουρόχρωμες και λιτές. Ας έχουν και ρίγες. Αρκεί να μην είναι προκλητικές με λουλούδια και μ@λ@κίες. Έτσι ακριβώς μου τα είπε υπεύθυνος στη Μηχανιώνα και γνωστός μου. Εγώ αγόρασα ακρυλικές. Μάλλινες δεν φέρνουν καν τα περισσότερα μαγαζιά. ¶σε που είναι πανάκριβες. Για κολύμβηση δεν ανέφερε κανένας τίποτα...

Σελίδα 211 από 311 ΠρώτηΠρώτη ... 111161201209210211212213221261 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας