Σελίδα 301 από 311 ΠρώτηΠρώτη ... 201251291299300301302303 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 3.001 έως 3.010 από 3110

Θέμα: Εκπαίδευση - Εισαγωγή Σπουδαστών ΑΕΝ

  1. #3001

    Προεπιλογή

    Otan vgei i prokiriksi to mono pou exis na kanis einai na pas sto kontinotero limenarxio ekei tha se diafotisoun kai tha sou poun ti dikeologitika xriazonte. Pantos mporis na dilosis kai me panelinies kai me apolitirio tautoxrona.

  2. #3002

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από alekoz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Otan vgei i prokiriksi to mono pou exis na kanis einai na pas sto kontinotero limenarxio ekei tha se diafotisoun kai tha sou poun ti dikeologitika xriazonte. Pantos mporis na dilosis kai me panelinies kai me apolitirio tautoxrona.

    Nτάξει ρε Alekoz αγχώνομαι γιατί είμαι άνθρωπος της οργάνωσης.Θέλω να γνωρίζω τα πάντα λίγο πιο πριν,γιατί παίζουν και διάφορα άλλα πράγματα και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ θέλω να πετύχω,και να περάσω σε ΑΕΝ,θέλω να το έχω σχεδιασμένο έτσι ωστέ να μην υπάρχει περιθώριο λάθους.
    Τέλοσπάντων,όποιος δε βαριέται να απαντήσει και αναλυτικά στο τελευταίο μου post ας το κάνει...Ευχαριστώ όλους όσους απάντησαν μέχρι τώρα!

  3. #3003

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα,ειχα αρκετό καιρό να μπώ και να παρακολουθήσω το θέμα...
    Για αρχή θα ήθελα να διαβάσετε το εξης (το οποιο το εχω γράψει εγώ) και να μου πείτε την αποψή σας...

    http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/201...post_2223.html

    Επισης θελω να θίξω ενα θέμα που αφορά την επόμενη προκύρηξη. Λέτε τα ποσοστά να επιστρέψουν ή να αλλάξουνε έστω? Και θα πάνε τον αριθμό εισακτέων στα περσινά επίπεδα ή θα συνεχίσουνε να παίρνουν λιγότερους?

  4. #3004

    Προεπιλογή

    Kapou eixa diavasi oti mono to 2010-2011 tha pernan tosous ligous, pisteuo oti stin fetini prokiriksi pou tha vgei oi thesis ton isagomenon na auksithoun ektos kai an... Oreo to kimeno sou alla i apopsi mou simfona me auta pou egrapses einai antitheti oson afora ta pososta meso panellinion kai me apolitirio , euxome na min ksana allaksoun gt pali xamos tha gini. Pisteuo oti o tropos eisagogis meso panelinion einai pio aksiokratikos se sxesi me apolitirio ...

  5. #3005

    Προεπιλογή

    Ρε παιδια μπορει να μου απαντησει καποιος με 100% σιγουρια?? Κοιταζοντας τις βασεις βλεπω πως υπαρχει ειδικη κατηγορια για τους τριτεκνους και συγκεκριμενα ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΕΙΔ.ΚΑΤΗΓ ΤΡΙΤΕΚ.(3%) 11362. Μπορει να μου πει καποιος πως λειτουργει το προνομιο της μεταγραφης??? Δεν περνας καπου με την υπαρχουσα βαση(καπου στα 6000+) και υστερα περνεις μεταγραφη?ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ?

  6. #3006

    Προεπιλογή

    paidia o marmaras exei internet sta fortiga t? genika poia i apopsi sas???????

  7. #3007
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Απο γνωστούς μου αναφέρουν ώς μια απο τις καλύτερες στην αγορα. Οταν πας στο καράβι όμως να ξεχάσεις το ιντερνετ γιατι χρόνος πρέπει να υπάρχει μονο για τις γνώσεις

  8. #3008

    Προεπιλογή

    ok alla pes m an exei gia na kserw pws tha epikinonw me tous sigkeneis m estw kai gia ligo kathe mera...!

  9. #3009
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Φιλε αφου επέλεξες το ναυτικό επάγγελμα ήξερες οτι η επικοινωνία ειναι περιορισμένη. Ισως αυτη ειναι και μια ομορφια της που φευγεις μακρια απο όλους και όλα και αφιερώνεσε τελειως στην εργασία σου. Λογικα τα νέα πλοία έχουν τέτοιες ευκολίες αλλα δέν γνωρίζω αν ειναι επι πληρωμη. Υπαρχει και το πολύ ακριβό δορυφορικό τηλέφωνο...

  10. #3010

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από muose1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια μπορει να μου απαντησει καποιος με 100% σιγουρια?? Κοιταζοντας τις βασεις βλεπω πως υπαρχει ειδικη κατηγορια για τους τριτεκνους και συγκεκριμενα ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΕΙΔ.ΚΑΤΗΓ ΤΡΙΤΕΚ.(3%) 11362. Μπορει να μου πει καποιος πως λειτουργει το προνομιο της μεταγραφης??? Δεν περνας καπου με την υπαρχουσα βαση(καπου στα 6000+) και υστερα περνεις μεταγραφη?ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ?
    Αρχικά φίλε μου είσαι υποψηφιος στην υποκατηγορία των τρίτεκνων εως ότου αυτη τερματιστει.Αν δεν περασεις ως τριτεκνος τότε αυτόμάτως μεταφέρεσαι στην γενικη σειρα.

Σελίδα 301 από 311 ΠρώτηΠρώτη ... 201251291299300301302303 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας