Σελίδα 104 από 192 ΠρώτηΠρώτη ... 45494102103104105106114154 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.031 έως 1.040 από 1914

Θέμα: Εκπαίδευση - Σχολές Πλοιάρχων / Σχολές Μηχανικών (Συνθήκες/ Πληροφορίες)

  1. #1031
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Χαλκίδα(Νέα Αρτάκη)Ευβοίας,¶γιος δημήτριος Ικαρίας,Αιγάλεω
    Μηνύματα
    263

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από LIZZIE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδια ! Σημερα περασα υγειονομικες εξετασεις !!!! φαγαμε αρκετη ωρα ομως μεχρι να μας δει ο γιατρος.Αλλα ολα καλα
    Στην χαλκίδα πάλι πήγα στις 20 Μαίου για ακτινογραφία θώρακα με γνωμάτευση ιατρού και μου κλείσανε ραντεβού για 16 Ιουνίου επειδή δεν υπάρχει γιατρός...Έλεος.....

  2. #1032

    Προεπιλογή ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΟΣ

    ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΠΑΡΚΑΡΟΥΜΕ?(ΓΙΑ 2ο ΜΠΑΡΚΟ)
    ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ 6 ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΣΤΟΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ..
    ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ?

  3. #1033

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από MaurosPit Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΠΑΡΚΑΡΟΥΜΕ?(ΓΙΑ 2ο ΜΠΑΡΚΟ)
    ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ 6 ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΣΤΟΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ..
    ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ?

    apokleietai file mou na min to kseroun..... iparxei kai sxetiko xarti stin aithousa ton kathigiton apenanti apo tin grammateia ton ploiarxon.......
    ''...ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ....ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΝΥΧΤΑ ΜΕ Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ...''

  4. #1034
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Παντου και πουθενα
    Μηνύματα
    1.240

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sailormoon Εμφάνιση μηνυμάτων
    apokleietai file mou na min to kseroun..... iparxei kai sxetiko xarti stin aithousa ton kathigiton apenanti apo tin grammateia ton ploiarxon.......
    Προς το παρον απο το υπουργειο δεν εχει ερθει κανενα χαρτι στον Ασπροπυργο που να λεει για 6 μαθηματα....Βεβαια και περσι το χαρτι που ελεγε οτι εγιναν 5 τα μαθηματα ηρθε στο τελος της εξεταστικης...
    [I][B]Ειναι ωραια η θαλασσα γιατι κινειται παντα
    και αν εχεις βρει πολλες στεριες καμια δε σ'αραζει,
    ειναι η ωραια η θαλασσα γιατι με εσενα μοιαζει..!
    [/B][/I][SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #1035

    Προεπιλογή

    Σε περίπτωση ΔΥΣΧΡΩΜΑΤΟΨΙΑΣ υπάρχει πιθανότητα να σε κόψουν ή να μη γίνεις αποδεκτός στη σχολή εμποροπλοιάρχων?

  6. #1036
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    120

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από george123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε περίπτωση ΔΥΣΧΡΩΜΑΤΟΨΙΑΣ υπάρχει πιθανότητα να σε κόψουν ή να μη γίνεις αποδεκτός στη σχολή εμποροπλοιάρχων?
    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΓΙΑ 3 ΛΑΘΗ ΣΤΟ ΤΕΣΤ ΑΧΡΩΜΑΤΟΨΙΑΣ.
    [B][SIZE="5"][FONT="Garamond"]Τη θάλασσα δεν τη σιμώνεις, αν μια γοργόνα δε σου γνέψει...[FONT="Garamond"][/FONT][/FONT][/SIZE][/B]

  7. #1037

    Προεπιλογή

    καλησπερα!ειμαι νεος στο forum kai θα χρειαζομουν καποιες ακριβης πληροφοριες σχετικα με τις A.E.N. απο σπουδαστες καθως και εγω ειμαι υποψηφιος για εισαγωγη και
    συγκεκριμενα με ενδιαφερουν εκτενεστρα οι σχολες πλοιαρχων.Καταρχας βαθμος δυσκολιας κατα τη διαρκεια της φοιτησης σε ολες τις σχολες,ποια ειναι η καταλληλοτερη για φοιτηση με αυτο το αντικειμενο,στις σχολες οπου επιτρεπεται η εσωτερικη διαμονη πως διαμορφωνοωται οι ρυθμοι διαβιωσεις(επιπεδο,αυστηροτητα,πειθαρχια).Τελος διαδικασια που ζητατε να εξεταστεις τι κολυμβηση κτα την διαρκεια του πρωτου εξαμηνου φοιτησης πως διεξαγεται και τι αποκομεις.ευχαριστω εκ των προτερων και ζητω συγγνωμη για τα ερωτηματα που σας παραθετω,μα απο το αντικεμενο αυτο καθοριζεται το μελλον μου.

  8. #1038
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Παντου και πουθενα
    Μηνύματα
    1.240

    Προεπιλογή

    Εισαι εκτος θεματος εδω φιλε...
    Κοιτα εδω και εδω...Καθως και σε μερικα κομματια του φορουμ της εκπαιδευσης...
    [I][B]Ειναι ωραια η θαλασσα γιατι κινειται παντα
    και αν εχεις βρει πολλες στεριες καμια δε σ'αραζει,
    ειναι η ωραια η θαλασσα γιατι με εσενα μοιαζει..!
    [/B][/I][SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #1039

    Προεπιλογή

    με συγχωρεις φιλε το μεταφερω.

  10. #1040

    Προεπιλογή

    καλησπερα!ειμαι νεος στο forum kai θα χρειαζομουν καποιες ακριβης πληροφοριες σχετικα με τις A.E.N. απο σπουδαστες καθως και εγω ειμαι υποψηφιος για εισαγωγη και
    συγκεκριμενα με ενδιαφερουν εκτενεστρα οι σχολες πλοιαρχων.Καταρχας βαθμος δυσκολιας κατα τη διαρκεια της φοιτησης σε ολες τις σχολες,ποια ειναι η καταλληλοτερη για φοιτηση με αυτο το αντικειμενο,στις σχολες οπου επιτρεπεται η εσωτερικη διαμονη πως διαμορφωνοωται οι ρυθμοι διαβιωσεις(επιπεδο,αυστηροτητα,πειθαρχια).Τελος διαδικασια που ζητατε να εξεταστεις τι κολυμβηση κτα την διαρκεια του πρωτου εξαμηνου φοιτησης πως διεξαγεται και τι αποκομεις.ευχαριστω εκ των προτερων και ζητω συγγνωμη για τα ερωτηματα που σας παραθετω,μα απο το αντικεμενο αυτο καθοριζεται το μελλον μου

Σελίδα 104 από 192 ΠρώτηΠρώτη ... 45494102103104105106114154 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας