Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 36

Θέμα: Πωλήσεις μεταχειρισμένων φουσκωτών & πολυεστερικών σκαφώ

  1. #1

    Προεπιλογή Πωλήσεις μεταχειρισμένων φουσκωτών & πολυεστερικών σκαφώ

    Δυστυχώς εδώ και ενάμιση χρόνο δεν ασχολούμαι με την παρακάτω δραστηριότητα!


    Μιας και "σκοτώνω" την ώρα μου πουλώντας μεταχειρισμένα φουσκωτά και πολυεστερικα(!!!), θα χαρώ πολύ να βοηθήσω όποιον από το Forum "ψαχνεται" για αγορά σκάφους!

    Φιλικά
    Νίκος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sailing_2004 : 09-08-2007 στις 10:07
    ___________
    Nikos

  2. #2
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Μηνύματα
    1.055

    Προεπιλογή

    Για χαρά φίλε Νίκο, Καλως ήλθες στο naytilia.gr,

    Εάν έχεις κάποιες πληροφορίες σχετικά με τα σκάφη που προανέφερες θα μπορούσες να μας πείς κάποια πιο συγκεκριμένα στοιχεία για κάποια σκάφη.
    Τιμές, Είδη σκαφών και ότι άλλο κρίνεις απαραίτητο.
    ...για να φέρουμε, εμείς οι νέοι, το κόσμο στα μέτρα μας, πρίν μας φέρει αυτός στα δίκα του...

  3. #3

    Προεπιλογή

    Ευχαριστώ για το μήνυμα σας,
    Καλό και πιο βολικό θα ήταν για όποιον ενδιαφέρεται, έχοντας και μη καταλήξει σε κάτι συγκεκριμένο, να επικοινωνεί μαζί μου ώστε να του προτείνω ανάλογα με τα θέλω του. Δεν θα ήθελα να γεμίσω με σκάφη της αγγελίες, υπάρχουν πάντως από 3,80μ εως 8,50μ, ελληνικής & "αλλοδαπης" κατασκευής σκάφη! Ενδεικτικά ανφέρω: Scorpion, Orizon, Wave, Predator, Mostro, Oceanic, BWA, Marlin, Nautica Led, Olympic, Planatech, Zar, Zodiac, Fost, Plefsi, Pacific.

    Φιλικά,
    Νίκος
    ___________
    Nikos

  4. #4
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Μηνύματα
    1.055

    Προεπιλογή

    Κανένα πρόβλημα. Όπως νομίζεις! Αυτό θέλαμε, κάποιες πληροφορίες για το τι είδη σκαφών μιλάς, λίγο πιο συγκεκριμένα.
    ...για να φέρουμε, εμείς οι νέοι, το κόσμο στα μέτρα μας, πρίν μας φέρει αυτός στα δίκα του...

  5. #5

    Προεπιλογή

    Νικο γεια σου,

    Ενδιαφέρομαι, αν και οχι άμεσα μαλλον για του χρονου, για ενα σκαφακι περι τα 5-6μ, φουσκωτό αλλά με πολυαστερικιά καρίνα.

    Τι έχεις να προτείνεις?

    Ευχαριστώ

  6. #6

    Προεπιλογή

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ , ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ,ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕ ΓΙΑ ΣΚΑΦΟΣ ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΙΚΟ 4,5-5 ΜΕΤΡΑ ΜΕ 40-50 ΜΧΑΝΗ.ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ

  7. #7
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Μηνύματα
    1.055

    Προεπιλογή

    Κ. Στάθη,

    σας έχω στείλει προσωπικό μύνημα σχετικά με τη πώληση πολυεστερικού σκάφους 5.10 μέτρων και μηχανή 90 hp.
    ...για να φέρουμε, εμείς οι νέοι, το κόσμο στα μέτρα μας, πρίν μας φέρει αυτός στα δίκα του...

  8. #8

    Προεπιλογή

    Καλημερα,
    Ψαχνω για ενα φουσκωτο 3,5 - 3,8 περιπου , με μηχανη 9,9 ,με τρειλερ ή οχι , ηλικιας μεχρι 5-6 χρονια.
    με 1000-1200 ¤.
    Υπαρχει κατι ?
    Ευχαριστω

  9. #9

    Προεπιλογή Σκαφη

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Asterias
    Κ. Στάθη,

    σας έχω στείλει προσωπικό μύνημα σχετικά με τη πώληση πολυεστερικού σκάφους 5.10 μέτρων και μηχανή 90 hp.
    Αστερια,

    επειδη ενδιαφερομαι και εγω για κατι τετοιο, μαχ 5.5 μ και 90-115 ΗΡ ριξε καμια καλη ιδεα.

    ευχαριστω

  10. #10
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Μηνύματα
    1.055

    Προεπιλογή

    Γεια χαρά σε όλους.

    Getman, σου έστειλα προσωπικό μύνημα με τις απαραίτητες πληροφορίες.

    Φίλε beck, συγγνώμη για την αργοπορία στην απάντηση, δεν είχα δει τη δημοσίευσή σου. Εγώ δε γνωρίζω κάτι για κάποιο σκάφος όπως το ζητάς. Σου προτείνω να προμηθευτείς το περιοδικό Yachts Motor & Sailing, το οποίο στις τελευταίες σελίδες κάθε τεύχους έχει λεπτομερέστατους καταλόγους και θα βρείς αυτό που ζητάς. www.yms.gr
    ...για να φέρουμε, εμείς οι νέοι, το κόσμο στα μέτρα μας, πρίν μας φέρει αυτός στα δίκα του...

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας