Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 36

Θέμα: Πωλήσεις μεταχειρισμένων φουσκωτών & πολυεστερικών σκαφώ

  1. #11

    Προεπιλογή

    Καλημερα σε ολους σας...
    Ειμαι κατοχος ενος πολυεστερικου μηκους 3.80-4.00 μ. και αναζητω ενα αναλογο τρειλερ .
    Γρηγορης

  2. #12
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Μηνύματα
    1.055

    Προεπιλογή

    Γεια χαρά φίλε Γρηγόρη.
    Καλως ήλθες στη παρέα μας.

    Ενδιαφέρεσαι για μεταχειρισμένο τρέιλερ;;;

    Ίσως δυσκολευτείς αρκετά στο να βρείς κάτι τέτοιο για συγκεκριμένο σκάφος ειδικά αν δεν είναι σκάφος μεγάλης παραγωγής.

    Η καλύτερη-ασφαλέστερη λύση και πιθανόν η ακριβότερη είναι να πας σε έναν κατασκευαστή τρέιλερ και να του ζητήσεις να σου το φτιαξει

    Η επόμενη λύση είναι να απευθυνθείς στη κατασκευάστρια εταιρεία ή στον πωλητή του σκάφους σου για να σου προτείνουν κάποια λύση.
    ...για να φέρουμε, εμείς οι νέοι, το κόσμο στα μέτρα μας, πρίν μας φέρει αυτός στα δίκα του...

  3. #13

    Προεπιλογή

    γεια σε ολους.
    ενδιαφερομαι για φουσκωτο... συγκεκριμενος κατασκευαστης ZAR-FORMENTI αν γνωριζεται κατι..

  4. #14

    Προεπιλογή

    γεια.εχω σκαλωσει με ενα συγκεκριμενο σκαφος το Zar53 αν υπαρχει μεταχειρισμενο σε καλη κατασταση θα με ενδιεφερε η αγορα του.μετρητοις.

  5. #15

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα,
    Δυστυχώς, και λυπάμαι για αυτό, έχω πολύ καιρό να παρακολουθήσω τα δρώμενα του forum λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων. Οφείλω λοιπόν να ενημερώσω τα μέλη ότι πλέον δεν ασχολούμαι με αγοραπωλησίες σκαφων και να ευχαριστήσω τα πολλά μέλη για τα μηνύματα τους!

    Να είστε όλοι καλά!
    ___________
    Nikos

  6. #16

    Προεπιλογή Ευρεση φουσκωτου

    Φιλαρακο ψαχνω φουσκωτο γαστρατο χρονολογια 2000 κ ανω μηκος απο 5,5 ως 6,10m το πολυ κ μηχανη απο 115 ως 125h. δινω ως 12.000 μετρητα να εχει κ τρειλερ κλπ ενοειται.στειλε μυν η οτι αλλο θες απλα απαντα να ξερω αν θα το κοιταξεις?

  7. #17

    Προεπιλογή

    sto fouskoto.net κοιτα
    [URL=http://img234.imageshack.us/my.php?image=living14hv1.jpg][img]http://img234.imageshack.us/img234/7792/living14hv1.th.jpg[/img][/URL]

  8. #18

    Προεπιλογή

    ENDIAFEROMAI GIA FOUSKOTO......EWS 4M 40HP EWS 4000EUR
    THANKS 6977342061 GRHGORHS

  9. Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από GETMAN03 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αστερια,

    επειδη ενδιαφερομαι και εγω για κατι τετοιο, μαχ 5.5 μ και 90-115 ΗΡ ριξε καμια καλη ιδεα.

    ευχαριστω
    UNQUOTE
    KALHMERA EAN ΑΚΟΜΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ,ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΟ ΜΑΡΑΘΩΝ 4,60 ΜΕ 90 ΙΠΠΟΥΣ ΕΞΩΛΕΜΒΙΑ.ΤΑΧ.ΤΑΞΙΔΙΟΥ 37 ΚΝΟΤΤΣ ΜΑΧ.45.

  10. #20

    Προεπιλογή ....

    εγω πηρα......

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας