Σελίδα 76 από 79 ΠρώτηΠρώτη ... 26667475767778 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 751 έως 760 από 786

Θέμα: Μοντέλα πλοίων (Ship Models)

  1. #751
    Εγγραφή
    Dec 2014
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Μηνύματα
    9

    Προεπιλογή

    Ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!! Το 209 το εχω ανεβασει πιο παλια!

  2. #752

    Προεπιλογή

    Καταπληκτική δουλειά, πραγματικά. Και φυσικά είναι το ΒΙΚΤΩΡΙΑ του Ρίου. Μόνο μία παρατήρηση έχω να κάνω. Καλό είναι να υπάρχει ρεαλισμός στην "απεικόνιση" ενός πλοίου σε μοντέλο, αλλά όχι και ......τόσος πολύς βρε παιδί μου !!! Και εννοώ βέβαια τις πλαινές ρόδες (ελαστικά) από αυτοκίνητα που τοποθετούνται σε πολλά πλοία για την αποφυγή χτυπημάτων. Στο μοντέλο, και πολλές είναι και το ασχημίζουν. Δεν χρειάζονται κατά την άποψη μου.

  3. #753
    Εγγραφή
    Sep 2014
    Περιοχή
    Σάμη Κεφαλληνίας
    Μηνύματα
    174

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Bassplayer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακομα δεν εχει τελειωσει!

    Πολύ ωραίο,λίγο παραπάνω λεπτομέρεια να βάλεις και θα γίνει τέλειο.

  4. #754
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Μηνύματα
    930

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταπληκτική δουλειά, πραγματικά. Και φυσικά είναι το ΒΙΚΤΩΡΙΑ του Ρίου. Μόνο μία παρατήρηση έχω να κάνω. Καλό είναι να υπάρχει ρεαλισμός στην "απεικόνιση" ενός πλοίου σε μοντέλο, αλλά όχι και ......τόσος πολύς βρε παιδί μου !!! Και εννοώ βέβαια τις πλαινές ρόδες (ελαστικά) από αυτοκίνητα που τοποθετούνται σε πολλά πλοία για την αποφυγή χτυπημάτων. Στο μοντέλο, και πολλές είναι και το ασχημίζουν. Δεν χρειάζονται κατά την άποψη μου.
    Ωπ! Ο χωροφύλαξ του φόρουμ αυτού ξαναχτύπησε...ακούς εκεί φίλε Bassplayer να τολμάς να βάζεις και ρόδες (και χωρίς να ζητάς και την άδεια του άμεμπτου E.V.)! Να τις κατεβάσεις πάραυτα!

    Υ.Γ.: Και για να παραφράσω τα λεγόμενα του E.V., "καλός ο κομπλεξισμός και η μικροψυχία, αλλά να υπάρχουν και όρια", η δουλειά του Bassplayer είναι εκπληκτική, ένα μεγάλο μπράβο φτάνει, δε χρειάζονται μειωτικά σχόλια

  5. #755

    Προεπιλογή

    Ωπα..... καλώστονα, που σουνα εσύ χρυσέ μου κρυμμένος τόσα χρόνια ??? Μέλος από το 2008, και το πρώτο ποστ που κάνεις είναι τόσο αποκαλυπτικό των προθέσεων σου ???

    Να σε ενημερώσουμε λοιπόν ...αγνέ μου φίλε, ότι στα φόρουμ κάνουν και κριτική, δεν λένε μόνο μπράβο. Αν δεν το πρόσεξες, έγραψα "Καταπληκτική δουλειά" και μετά σχολίασα κάτι που έκρινα πως έπρεπε να σχολιάσω. Όπως έκανε ακριβώς μετά και ο φίλος Επτάνησος 1989 γράφοντας "Πολύ ωραίο,λίγο παραπάνω λεπτομέρεια να βάλεις και θα γίνει τέλειο." Αυτόν γιατί δεν τον σχολίασες αλήθεια ???

    Κρύψου μεγάλε, φωνάζεις από μακριά ότι οι προθέσεις σου δεν είναι καθόλου .....ενάρετες και αγαθές. Και σε κάθε περίπτωση βέβαια δεν θα ρωτάμε την γνώμη σου για το τι θα σχολιάσουμε και τι όχι !!!!

  6. #756
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Μηνύματα
    930

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωπα..... καλώστονα, που σουνα εσύ χρυσέ μου κρυμμένος τόσα χρόνια ??? Μέλος από το 2008, και το πρώτο ποστ που κάνεις είναι τόσο αποκαλυπτικό των προθέσεων σου ???

    Να σε ενημερώσουμε λοιπόν ...αγνέ μου φίλε, ότι στα φόρουμ κάνουν και κριτική, δεν λένε μόνο μπράβο. Αν δεν το πρόσεξες, έγραψα "Καταπληκτική δουλειά" και μετά σχολίασα κάτι που έκρινα πως έπρεπε να σχολιάσω. Όπως έκανε ακριβώς μετά και ο φίλος Επτάνησος 1989 γράφοντας "Πολύ ωραίο,λίγο παραπάνω λεπτομέρεια να βάλεις και θα γίνει τέλειο." Αυτόν γιατί δεν τον σχολίασες αλήθεια ???

    Κρύψου μεγάλε, φωνάζεις από μακριά ότι οι προθέσεις σου δεν είναι καθόλου .....ενάρετες και αγαθές. Και σε κάθε περίπτωση βέβαια δεν θα ρωτάμε την γνώμη σου για το τι θα σχολιάσουμε και τι όχι !!!!
    Ε, ναι λοιπόν, μ' έπιασες, με ξετίναξες, με αποκάλυψες! Πράκτορας είμαι ντε

    Πάντως, παραδέξου τουλάχιστον ότι κάπου έπεσα μέσα (χωροφύλαξ): κατευθείαν μ' έψαξες, ε;

  7. #757

    Προεπιλογή

    Μα δεν χρειάστηκε να σε ψάξω ....καλέ μου !!! "Κρα" κάνεις από μακριά !!! Αλλά σταματάω..... συνέχισε να εκτείθεσαι, είναι τόσο φανερά τα κίνητρα σου ακόμα και σε μικρό παιδί, που -πίστεψε με- δεν χρειάζεται να συνεχίσω.

    Σημ. Δεν είπα πουθενά ότι είσαι ...πράκτορας, μην γελοιοποιείσαι περισσότερο.

  8. #758
    Εγγραφή
    Jan 2016
    Περιοχή
    Αθήνα,Κρήτη και Βιέννη(Αυστρία)
    Μηνύματα
    590

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Bassplayer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακομα δεν εχει τελειωσει!

    Εξαιρετική η δουλειά σας και μπράβο σας για το μεράκι σας ώστε να κατασκευάσετε ένα τόσο όμορφο μοντέλο

  9. #759
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Μηνύματα
    930

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα δεν χρειάστηκε να σε ψάξω ....καλέ μου !!! "Κρα" κάνεις από μακριά !!! Αλλά σταματάω..... συνέχισε να εκτείθεσαι, είναι τόσο φανερά τα κίνητρα σου ακόμα και σε μικρό παιδί, που -πίστεψε με- δεν χρειάζεται να συνεχίσω.

    Σημ. Δεν είπα πουθενά ότι είσαι ...πράκτορας, μην γελοιοποιείσαι περισσότερο.
    Τουλάχιστον άσε τα "καλέ μου" και "χρυσέ μου", γιατί παρεπέμπουν αλλού και το πράγμα χοντραίνει...και, πραγματικά, για πες μας, ποια μπορεί να είναι τα κίνητρά μου πέρα από τον εκνευρισμό, επειδή τόσα χρόνια σε βλέπω να ψάχνεις αφορμή να μειώσεις ή να ειρωνευτείς κάποιον και είσαι ο μόνος στο φόρουμ που το κάνει αυτό...και πριν αρχίσεις τα σχόλια που συνηθίζεις σε άλλους του στύλ "αν έχεις εκνευρισμό να πας σε ψυχολόγο", έχω εκνευρισμό γιατί μπαίνω τόσα χρόνια στο φόρουμ για να χαλαρώσω με κάτι που αγαπάω και κάτι τέτοιες συμπεριφορές με εξοργίζουν

  10. #760

    Smile

    Και για να επανέλθουμε .....on topic, και στην πράγματι καταπληκτική δουλειά του φίλου Bassplayer,

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Bassplayer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακομα δεν εχει τελειωσει!

    να επαναπαραθέσω τα σχόλια που έκανα,

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταπληκτική δουλειά, πραγματικά. Και φυσικά είναι το ΒΙΚΤΩΡΙΑ του Ρίου. Μόνο μία παρατήρηση έχω να κάνω. Καλό είναι να υπάρχει ρεαλισμός στην "απεικόνιση" ενός πλοίου σε μοντέλο, αλλά όχι και ......τόσος πολύς βρε παιδί μου !!! Και εννοώ βέβαια τις πλαινές ρόδες (ελαστικά) από αυτοκίνητα που τοποθετούνται σε πολλά πλοία για την αποφυγή χτυπημάτων. Στο μοντέλο, και πολλές είναι και το ασχημίζουν. Δεν χρειάζονται κατά την άποψη μου.
    και θερμά να τον παρακαλέσω να κρίνει (ως ο μόνος αρμόδιος) αν σε οποιοδήποτε σημείο τα βρίσκει μεροληπτικά, μειωτικά, ειρωνικά, εκνευριστικά, εξοργιστικά, ή τέλος πάντων αν νομίζει ότι εμπεριέχουν οποιαδήποτε κακή πρόθεση.

Σελίδα 76 από 79 ΠρώτηΠρώτη ... 26667475767778 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας