Σελίδα 51 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 414950515253 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 501 έως 510 από 603

Θέμα: ΕΓ/ΟΓ Αγίας Μαρίνας - Νέων Στύρων (Ferries in Agia Marina - New Styra route)

  1. #501
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Υπέροχη η κάμερα φίλε Θανάση. Δεν ήξερα ότι υπήρχε!!!!.

  2. #502
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Theologos.doc
    Στο παραπάνω αρχείο θα βρείτε τα δρομολόγια του Θεολόγος - Ελένη για τον μήνα Φεβρουάριο

  3. #503

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από john85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκτός από τα 4 πλοία που δραστηροποιούνται στην γραμμή υπάρχει πρόβλεψη να έρθει και άλλο πλοίο για να κάνει π.χ κοινοπραξία με το Θεολόγος Ελένη μιας και είναι ανεξάρτητο από το άλλα?Το Ποσειδώνας θα κατηφορήσει από την Αιδηψό τελικά?
    ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΥΡΑ ΝΤΑΙΜΟΝΤ (DIAMOND LINES),ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΕΛΕΝΗ(ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΙΙ Ν.Ε.),ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Τ (ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ Ν.Ε.) & ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΦΕΡΡΥ ΝΟΤΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ Ν.Ε.).
    Φιλοτίτισσά μου,γίνε ποιά δικιά μου κι από τα όνειρα μου μην μου φύγεις πιά..Μια μικρή από το Φιλότι που δεν είναι ότι κι ότι μου έχει κάψει την καρδιά μου και θα τρελαθώ....

  4. #504
    Εγγραφή
    Feb 2011
    Περιοχή
    ΧΑΛΚΙΔΑ
    Μηνύματα
    19

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SUPERFERRY II Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΥΡΑ ΝΤΑΙΜΟΝΤ (DIAMOND LINES),ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΕΛΕΝΗ(ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΙΙ Ν.Ε.),ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Τ (ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ Ν.Ε.) & ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΦΕΡΡΥ ΝΟΤΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ Ν.Ε.).
    ΣΩΣΤΑ ΦΙΛΕ SUPERFERRY....ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΩΝ ΤΟΥ ΥΕΝ ΘΑ ΜΠΕΙ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ .ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΝΤΕ ΠΛΟΙΑ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ...

  5. #505

    Προεπιλογή

    ΕΦΟΣΟΝ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ.....ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΤΥΡΑ DΑΙMOND,ΔΗΜΗΤΡΗΣ,ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Τ & ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΕΛΕΝΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SUPERFERRY II : 17-02-2011 στις 16:21
    Φιλοτίτισσά μου,γίνε ποιά δικιά μου κι από τα όνειρα μου μην μου φύγεις πιά..Μια μικρή από το Φιλότι που δεν είναι ότι κι ότι μου έχει κάψει την καρδιά μου και θα τρελαθώ....

  6. #506
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Μηνύματα
    719

    Προεπιλογή

    Θα εξελιχθεί πολύ η γραμμή με τον ερχομό και του Ποσειδωνά και η γραμμή θα είναι μια από τις καλύτερες πορθμειακές της Ελλάδας και θα πάρει και μερίδιο από την γραμμή Ραφήνας-Μαρμαρίου.

  7. #507

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από john85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα εξελιχθεί πολύ η γραμμή με τον ερχομό και του Ποσειδωνά και η γραμμή θα είναι μια από τις καλύτερες πορθμειακές της Ελλάδας και θα πάρει και μερίδιο από την γραμμή Ραφήνας-Μαρμαρίου.
    Σίγουρα φίλε john85,συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.Πολλοί επιβάτες κυρίως αυτοί που ταξιδεύουν με Ι.Χ. αλλά και οι επαγγελματίες θα επιλέγουν την γραμμή των Νέων Στυρών...Συμφέρει κιόλας οικονομικά.....αφού το ατομικό έχει 3.50 euro & το ΙΧ 16.00 euro σε αντίθεση με Ραφήνα- Μαρμάρι που έχει το ατομικό 7 euro & IX 24 euro...Πόση ώρα όμως είναι η διαδρομή Νέα Στύρα-Κάρυστο οδικώς??
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SUPERFERRY II : 17-02-2011 στις 16:36
    Φιλοτίτισσά μου,γίνε ποιά δικιά μου κι από τα όνειρα μου μην μου φύγεις πιά..Μια μικρή από το Φιλότι που δεν είναι ότι κι ότι μου έχει κάψει την καρδιά μου και θα τρελαθώ....

  8. #508
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Μηνύματα
    719

    Προεπιλογή

    Αλλά δεν νομίζω το Ποσειδώνας να κατέβει το καλοκαίρι που μας έρχεται στα Στύρα.

  9. #509

    Προεπιλογή

    Καλά τα λεγόμενά σας , όμως τα πλοία μόνα τους δεν κάνουν μια γραμμή.
    Οι λιμενικές υποδομές ελλιπείς , οικιστική ή τουριστική ανάπτυξη ανύπαρκτη ,
    αστική συγκοινωνία αραιή , σαν αποτέλεσμα βλέπεις καινούργια διαμαντάκια να πηγαινοέρχονται άδεια.
    Όσο για τη γραμμή Ραφήνα-Μαρμάρι , άλλες υποδομές , ανώτερης κλάσης πλοία ,
    κυρίαρχη γραμμή στη Νότια Εύβοια.

  10. #510
    Εγγραφή
    Feb 2011
    Περιοχή
    ΧΑΛΚΙΔΑ
    Μηνύματα
    19

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SUPERFERRY II Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σίγουρα φίλε john85,συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.Πολλοί επιβάτες κυρίως αυτοί που ταξιδεύουν με Ι.Χ. αλλά και οι επαγγελματίες θα επιλέγουν την γραμμή των Νέων Στυρών...Συμφέρει κιόλας οικονομικά.....αφού το ατομικό έχει 3.50 euro & το ΙΧ 16.00 euro σε αντίθεση με Ραφήνα- Μαρμάρι που έχει το ατομικό 7 euro & IX 24 euro...Πόση ώρα όμως είναι η διαδρομή Νέα Στύρα-Κάρυστο οδικώς??
    ΟΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΤΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ,ΟΙ ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΘΕΡΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΤΑΦΟΡΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΥΠΟΔΟΜΗ ΤΩΝ ΛΙΜΕΝΩΝ ΚΑΙ Η ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥΑΛΛΑ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΟΥΣ....ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ..ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ 4 ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΙΧ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ ΘΑ ΔΩΣΕΙ 30 ΕURO ΕΝΩ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑ 52 ΕURO..ΑΜΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ........

Σελίδα 51 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 414950515253 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας