Σελίδα 94 από 94 ΠρώτηΠρώτη ... 4484929394
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 931 έως 933 από 933

Θέμα: Cruise Bonaria (2) [Κνωσός Παλάς (1) - Knossos Palace]

  1. #931
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.125

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από VASILIS CRETA Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Cruise Bonaria. Το πάλαι ποτέ ένδοξο δίδυμο της Αγκώνας πλέον στο Ηράκλειο.
    Άντε (αν χτίσει και κανα Hybrid δίδυμο για Αδριατική ο Μανωλιός) και στα Cruise με το καλό
    Παίρνει ένα βαπόρι αστέρι κ φέρνει ένα ταλαίπωρο αν κρίνουμε από το αδελφό.Γιατί ο Μανώλης δεν προσέχει τα βαπόρια.

  2. #932
    Εγγραφή
    Jan 2013
    Περιοχή
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    224

    Προεπιλογή

    Κάπου στο 2002, ήταν το πρώτο καράβι στο οποίο έπαθα πολιτισμικό σόκ με το γκαράζ του. Μπήκα πρώτο αμάξι στον Πειραιά, κι αφού ανέβαινα, ανέβαινα, ανέβαινα δεν ξέρω κι εγώ πόσα ντέκ, τερμάτισα σε ένα αδιέξοδο κλεισμένο με ντίζα μπροστά μου που κρεμόταν στο κενό, πάνω από το από κάτω ντέκ. Σκέφτηκα, τη γ.μήσαμε τώρα, καλό μεσημέρι θα βγώ στο Ηράκλειο. Δεν μπορείτε να φαντασθείτε την έκπληξη μου το πρωί, όταν διαπίστωσα ότι ήμουν και το πρώτο ΙΧ που πάτησε ντόκο. Το απογευματινό... αδιέξοδο είχε γίνει μια υπέροχη ράμπα το πρωί, η οποία με έβγαλε τσίφ στον καταπέλτη. Ότι και να πούμε, ήταν από όλες τις απόψεις υπέροχο σαν καράβι!!!

    ΜΦΧ

  3. #933
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Περιοχή
    Αθηνα-Πατρα...
    Μηνύματα
    112

    Προεπιλογή

    Πλώρη για Πάτρα έχει βάλει το πλοίο και αυτή την ώρα είναι βόρεια από τα στενά της Μεσσινας... Αυτή θα είναι και η πρώτη φορά για το πλοίο στο λιμάνι της Πάτρας.

Σελίδα 94 από 94 ΠρώτηΠρώτη ... 4484929394

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας