Σελίδα 11 από 94 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 101 έως 110 από 933

Θέμα: Cruise Bonaria (2) [Κνωσός Παλάς (1) - Knossos Palace]

  1. #101
    Εγγραφή
    May 2007
    Περιοχή
    Ηράκλειο-Κρήτη
    Μηνύματα
    1.282

    Προεπιλογή

    Τα γράφαμε εις γνώσιν μας καθώς έγραψε ο πρώτος την ανακοίνωση, απαντήσαμε και μετα που πήραμε το θέμα πιο ζεστά αμα μεταφερόμασταν στο άλλο τοπικ θα χάναμε τη μπάλα.Τελος πάντων.Ευχαριστούμε πάντως φιλε που θα μας τα μεταφέρεις.Να είσαι καλά.
    [URL="http://giannisk88.wordpress.com"]The shiplovers blog[/URL]>>Δρομολόγια 2010 προς/απο Ηράκλειο
    [URL="http://giannis.fotopic.net"]Gianni's gallery[/URL]
    [URL="http://giannisk88.wordpress.com/"] [/URL]

  2. #102
    Εγγραφή
    Jan 2007
    Περιοχή
    Athens-Patras-Mytikas
    Μηνύματα
    1.585

    Προεπιλογή

    Το Κνωσός την προηγούμενη Παρασκευή από το HS4. Σχεδόν κάθε μέρα 17.45 είναι εκεί ένα από τα 2 παλάτια και περιμένει το HS4 να βγεί.
    DSC02218.JPGDSC02219.JPG
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη .voyager : 24-08-2008 στις 00:17

  3. #103

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voyager1984 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Κνωσός την προηγούμενη Παρασκευή από το HS4. Σχεδόν κάθε μέρα 15.45 είναι εκεί ένα από τα 2 παλάτια και περιμένει το HS4 να βγεί.
    DSC02218.JPGDSC02219.JPG

    Να ρωτήσω κάτι?
    Μήπως εννοείς 17.45?
    Κανένα απο τα Παλάς δεν μπαίνει νωρίτερα απο τις 17.30 στον Περαιά..

  4. #104
    Εγγραφή
    Jan 2007
    Περιοχή
    Athens-Patras-Mytikas
    Μηνύματα
    1.585

    Προεπιλογή

    Nαι βρε, sorry! To διόρθωσα. Κάνω posts και από βιασύνη...

  5. #105
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Athens, Chios, Mytilene
    Μηνύματα
    408

    Προεπιλογή

    πήγα και γύρισα κρήτη με το κνωσσός...εντυπωσιασμένος απο την εξωτερική εμφάνιση δε θα έλεγα το ίδιο και για την εσωτερική...ταξιδεύοντας 3 χρόνια μετα νήσος χίος-μύκονος η σύγκριση ήταν αυτόματη...Φυσικά το παλάτι είναι τεράστιο και ο κόσμος ήταν φούλ αλλά η πρύμνη του δεν είναι και ότι καλύτερο καθώς περιορίζει την ορατότητα προς τα πίσω και σου δίνεται η δυνατότητα για παρατήρηση του πελάγους μόνο απο τα πλάγια...τα χειρότερο δυστυχώς ήταν οι τουαλέτες που ήταν απλά χάλια...ίσως είμαι καλομαθημένος απο τα νήσος αλλα στην οικονομική θέση δεν νοείται να υπάρχει μια τηλεόραση 14 ιντσών για 100 θέσεις...είναι τραγικό...εντυπωσιακός ήταν στο εστιατόριο ο πίνακας που έδινε το στίγμα του καραβιού στο χάρτη...αυτά ότι ερωτήσεις εδώ είμαι

  6. #106
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από cmitsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    πήγα και γύρισα κρήτη με το κνωσσός...εντυπωσιασμένος απο την εξωτερική εμφάνιση δε θα έλεγα το ίδιο και για την εσωτερική...ταξιδεύοντας 3 χρόνια μετα νήσος χίος-μύκονος η σύγκριση ήταν αυτόματη...Φυσικά το παλάτι είναι τεράστιο και ο κόσμος ήταν φούλ αλλά η πρύμνη του δεν είναι και ότι καλύτερο καθώς περιορίζει την ορατότητα προς τα πίσω και σου δίνεται η δυνατότητα για παρατήρηση του πελάγους μόνο απο τα πλάγια...τα χειρότερο δυστυχώς ήταν οι τουαλέτες που ήταν απλά χάλια...ίσως είμαι καλομαθημένος απο τα νήσος αλλα στην οικονομική θέση δεν νοείται να υπάρχει μια τηλεόραση 14 ιντσών για 100 θέσεις...είναι τραγικό...εντυπωσιακός ήταν στο εστιατόριο ο πίνακας που έδινε το στίγμα του καραβιού στο χάρτη...αυτά ότι ερωτήσεις εδώ είμαι
    καμια φωτογραφια απο το εσωτερικο?

  7. #107
    Εγγραφή
    Jun 2006
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτης
    Μηνύματα
    189

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από cmitsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    πήγα και γύρισα κρήτη με το κνωσσός...εντυπωσιασμένος απο την εξωτερική εμφάνιση δε θα έλεγα το ίδιο και για την εσωτερική...ταξιδεύοντας 3 χρόνια μετα νήσος χίος-μύκονος η σύγκριση ήταν αυτόματη...Φυσικά το παλάτι είναι τεράστιο και ο κόσμος ήταν φούλ αλλά η πρύμνη του δεν είναι και ότι καλύτερο καθώς περιορίζει την ορατότητα προς τα πίσω και σου δίνεται η δυνατότητα για παρατήρηση του πελάγους μόνο απο τα πλάγια...τα χειρότερο δυστυχώς ήταν οι τουαλέτες που ήταν απλά χάλια...ίσως είμαι καλομαθημένος απο τα νήσος αλλα στην οικονομική θέση δεν νοείται να υπάρχει μια τηλεόραση 14 ιντσών για 100 θέσεις...είναι τραγικό...εντυπωσιακός ήταν στο εστιατόριο ο πίνακας που έδινε το στίγμα του καραβιού στο χάρτη...αυτά ότι ερωτήσεις εδώ είμαι
    H πρύμνη είναι έτσι που το λες λόγο των καταπελτών.
    Οι τουαλέτες γιατί ήταν χάλια. Κάθε μία ώρα τις καθαρίζουν? Τι εννοείς με το χάλια?
    Πού την είδες την τηλεόραση 14 ιντσών?

  8. Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από cmitsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    πήγα και γύρισα κρήτη με το κνωσσός...εντυπωσιασμένος απο την εξωτερική εμφάνιση δε θα έλεγα το ίδιο και για την εσωτερική...ταξιδεύοντας 3 χρόνια μετα νήσος χίος-μύκονος η σύγκριση ήταν αυτόματη...Φυσικά το παλάτι είναι τεράστιο και ο κόσμος ήταν φούλ αλλά η πρύμνη του δεν είναι και ότι καλύτερο καθώς περιορίζει την ορατότητα προς τα πίσω και σου δίνεται η δυνατότητα για παρατήρηση του πελάγους μόνο απο τα πλάγια...τα χειρότερο δυστυχώς ήταν οι τουαλέτες που ήταν απλά χάλια...ίσως είμαι καλομαθημένος απο τα νήσος αλλα στην οικονομική θέση δεν νοείται να υπάρχει μια τηλεόραση 14 ιντσών για 100 θέσεις...είναι τραγικό...εντυπωσιακός ήταν στο εστιατόριο ο πίνακας που έδινε το στίγμα του καραβιού στο χάρτη...αυτά ότι ερωτήσεις εδώ είμαι
    Iσως στο εσωτερικό του να είναι λίγο βαρετό γιατί βρίσκονται όλα σε ενα κατάστρωμα (εστιατόρια, κινηματογράφος, σαλόνια, καταστήματα κτλ), με αποτέλεσμα να είναι πολυ προβλέψιμο μέσα. Θα διαφωνήσω όμως σε άλλα σχόλια. Είναι το μόνο πλοίο που έχω δεί να έχει θέσεις V.I.P. με mini τηλεόραση για κάθε άτομο πράγμα που αποτελεί πρωτοπορία και έρχεται σε αντίθεση με τα άλλα πλοία όπου πρέπει να πάρεις καμπίνα για να έχεις αξιοπρεπές ταξίδι.. Επίσης οι τουαλέτες που έχω επισκευθεί είναι πάντα πεντακάθαρες ενώ στα πλοία της ANEK δεν πλησιάζονται...

  9. #109
    Εγγραφή
    Jul 2008
    Μηνύματα
    639

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από jperikl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Iσως στο εσωτερικό του να είναι λίγο βαρετό γιατί βρίσκονται όλα σε ενα κατάστρωμα (εστιατόρια, κινηματογράφος, σαλόνια, καταστήματα κτλ), με αποτέλεσμα να είναι πολυ προβλέψιμο μέσα. Θα διαφωνήσω όμως σε άλλα σχόλια. Είναι το μόνο πλοίο που έχω δεί να έχει θέσεις V.I.P. με mini τηλεόραση για κάθε άτομο πράγμα που αποτελεί πρωτοπορία και έρχεται σε αντίθεση με τα άλλα πλοία όπου πρέπει να πάρεις καμπίνα για να έχεις αξιοπρεπές ταξίδι.. Επίσης οι τουαλέτες που έχω επισκευθεί είναι πάντα πεντακάθαρες ενώ στα πλοία της ANEK δεν πλησιάζονται...
    Και το FESTOS έχει vip με μίνι τηλεόραση και ράδιο δεν τα έχεις δει.Της Ιταλίας έχουν απλά καθίσματα.

  10. Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kastro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και το FESTOS έχει vip με μίνι τηλεόραση και ράδιο δεν τα έχεις δει.Της Ιταλίας έχουν απλά καθίσματα.
    Σωστά λες, καμιά φορά ΚNOSSOS/FESTOS τα εκλαμβάνω ως ένα ίδιο πλοιο, εν προκειμένω επειδή μιλήσαμε για το KNOSSOS. Πάντως όπως λέει η εταιρεία μπορούν να συγκριθούν μόνο μεταξύ τους !!

Σελίδα 11 από 94 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας