Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 141 έως 147 από 147

Θέμα: Συνάντηση nautilia.gr 23/07/2008

  1. Προεπιλογή

    Μου αρεσει σαν ιδεα μια βολτιτσα στην Πατρα , αλλα μονο οταν οριστει συγκεκριμενη ημερομηνια θα μπορω να ξερω σιγουρα αν μπορω η οχι.

  2. #142
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Orion_v Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου αρεσει σαν ιδεα μια βολτιτσα στην Πατρα , αλλα μονο οταν οριστει συγκεκριμενη ημερομηνια θα μπορω να ξερω σιγουρα αν μπορω η οχι.
    μην ανησυχεις τιποτα δεν θα γινει τελευταια στιγμη.θα εχεις σιγουρα ενα περιθωριο 20 ημερων μπροστα σου.

  3. #143
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Boston
    Μηνύματα
    1.350

    Προεπιλογή

    Μέχρι τότε ξεκουραση - μπάνια - διασκέδαση - και ότι άλλο τραβάει η ψυχή σας.
    [I][COLOR="Blue"][B]Πανί δερμάτινο, αλειμμένο με κερί,
    οσμή από κέδρο, από λιβάνι, από βερνίκι,
    όπως μυρίζει αμπάρι σε παλιό σκαρί
    χτισμένο τότε στον Ευφράτη στη Φοινίκη[/B].[/COLOR][/I]

  4. #144
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    54

    Προεπιλογή Μήνυμα scoufgian

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από scoufgian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σας παρακαλω να επικρατησει ηρεμια και να συνετιστουμε!!!!!Οριστε μας!!!Δεν εχω καμια ορεξη να συνεχιστει αυτη η συζητηση.Ειπαμε παραπανω πως θα κανονισουμε να βρεθουμες στη Πατρα .Τελος.
    Θα παρακαλούσα να κρατάτε ισορροπίες και όχι να κάνουμε τον δάσκαλο στα κακά παιδιά. Να διαβάζεται τα κείμενα και μετά να κατσαδιάζεται. Δεν θα ξανά ανεχτώ προσβολή από κανέναν όσο ψηλά και αν είναι και αν νομίζεται ότι ΕΓΩ δεν ήμουν κόσμιος, τότε να με διαφράψτε
    [COLOR=green][B]:arrow: [/B][/COLOR][COLOR=#000000]¶μα ξέρεις να διαβάζεις, η ζωή είναι ένα ποίημα[/COLOR]
    [COLOR=green][B]papamarios[/B][/COLOR]

  5. #145
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Athens , Tinos
    Μηνύματα
    3.276

    Προεπιλογή

    Το θεμα αυτο αναφερεται στις μελλοντικες συναντησεις του Nautilia.gr
    και επειδη με ενδιαφερει πολυ το θεμα παρακαλω για οτιδοιποτε που δεν εχει σχεση με το θεμα να συνεχιστει με PM
    Ευχαριστω...

  6. #146
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από papammarios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα παρακαλούσα να κρατάτε ισορροπίες και όχι να κάνουμε τον δάσκαλο στα κακά παιδιά. Να διαβάζεται τα κείμενα και μετά να κατσαδιάζεται. Δεν θα ξανά ανεχτώ προσβολή από κανέναν όσο ψηλά και αν είναι και αν νομίζεται ότι ΕΓΩ δεν ήμουν κόσμιος, τότε να με διαφράψτε
    Φιλε μου papammarie.Αρχικα θελω να σου δηλωσω ,οτι δεν υπαρχει λογος διαγραφης σου!!Απο που κι ωσπου να σε διαγραψουμε.Ειπες τιποτα κακο?Εδω μεσα συζηταμε ,εκθετουμε τις αποψεις μας ,σε ηπιο και καλο κλιμα.Αλλα δεν θ αφησουμε η συζητηση, να συνεχιστει σε σημειο ,που θα φερει αντιπαραθεσεις, αναμεσα τα μελη μας.Δεν σιγονταραμε κανεναν και θα σε παρακαλουσα το ζητημα να θεωρειται ληξαν.Αυτο ισχυει και για μενα και για σενα ,αλλα για τα υπολοιπα μελη του forum μας.Συνεχιζουμε τη συζητηση μας .Ευχαριστω

  7. #147
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    54

    Προεπιλογή ????

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mastrovasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μέχρι τότε ξεκουραση - μπάνια - διασκέδαση - και ότι άλλο τραβάει η ψυχή σας.
    Mastrovasili, που χάθηκες εσύ;;; Έτσι είπαμε ;;;
    [COLOR=green][B]:arrow: [/B][/COLOR][COLOR=#000000]¶μα ξέρεις να διαβάζεις, η ζωή είναι ένα ποίημα[/COLOR]
    [COLOR=green][B]papamarios[/B][/COLOR]

Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας