Σελίδα 48 από 58 ΠρώτηΠρώτη ... 384647484950 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 471 έως 480 από 577

Θέμα: Free virtual sailor adds on

  1. #471
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Θα' θελα Σύρο αλλα...Αργυρούπολη
    Μηνύματα
    1.121

    Προεπιλογή MEGA JET

    Ειπα να δοκιμασω την τεχνη μου στους ελαιοχρωμματισμους πλοιων για το αγαπημενο μας παιχνιδι Virtual Sailor.

    Ανεβαζω το MEGA JET με τα παλια χρωμματα της SEA JETS (οχι τα σιλιαλα με τα ψαρια )

    Το MEGA JET ειναι το Condor Express ελαιοχρωμματισμενο,δεν ειναι δικια μου κατασκευη.

    Το εκανα MEGA JET γιατι μοιαζει αρκετα.

    To MEGA JET εχει μεγιστη ταχυτητα 33 κομβων και υπηρεσιακη 30 κομβων.

    Ελπιζω να σας αρεσει και να το χαρειτε με τα χρωματα αυτα.

    Οριστε μια φωτογραφια για να δειτε πως ειναι...

    χωρίς τίτλο.PNG


    Υ.Σ. Μπορει (δεν ξερω ποτε) να ανεβασω το Condor Express σε SPEEDRUNNER I.Εγω το εχω τελειωσει,τωρα αν το θελει καποιος με χρωμματα Aegean Speed Lines ας μου στειλει πμ η να το ανεβασω εδω.

  2. #472
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Μηνύματα
    994

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από leonidas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειπα να δοκιμασω την τεχνη μου στους ελαιοχρωμματισμους πλοιων για το αγαπημενο μας παιχνιδι Virtual Sailor.

    Ανεβαζω το MEGA JET με τα παλια χρωμματα της SEA JETS (οχι τα σιλιαλα με τα ψαρια )

    Το MEGA JET ειναι το Condor Express ελαιοχρωμματισμενο,δεν ειναι δικια μου κατασκευη.

    Το εκανα MEGA JET γιατι μοιαζει αρκετα.

    To MEGA JET εχει μεγιστη ταχυτητα 33 κομβων και υπηρεσιακη 30 κομβων.

    Ελπιζω να σας αρεσει και να το χαρειτε με τα χρωματα αυτα.

    Οριστε μια φωτογραφια για να δειτε πως ειναι...

    χωρίς τίτλο.PNG


    Υ.Σ. Μπορει (δεν ξερω ποτε) να ανεβασω το Condor Express σε SPEEDRUNNER I.Εγω το εχω τελειωσει,τωρα αν το θελει καποιος με χρωμματα Aegean Speed Lines ας μου στειλει πμ η να το ανεβασω εδω.
    Πολυ ωραιο φιλε μπραβο!!!

  3. #473

    Προεπιλογή

    paidia tha thela na kserw:katevasa to paixnidi alla mporw na metakinoume mono se nisia tou aigaiou kai kiriws kiklades...etsi ginetai me olous sas??episis eida sto youtube ena palikari pou manouvrarei to express gewrgios sto limani tou piraia kai iparxoun mesa kai alla ploia!!!emena ta limania pou exw einai ola me xalia grafika kai episis otan pairnw ena karavi den iparxoun pouthena alla stin diadromi..eimai olomonaxos!!kapoia help parakalw??

  4. #474
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    ZAKYNTHOS
    Μηνύματα
    11

    Προεπιλογή

    Koita mporis na metakinise kai sto ionio kai genikos se oli tin ellada ama katebaseis ena scenery tou ioniou, kai afou to katebaseis 8a pas sto fakelo tou virtual sailor 7-
    kai 8a aniksis to fakelo scenery kai 8a to topo8etisis mesa!! kai meta 8a mpis kanonika sto paixnidi kai 8a mporis na metakinise kai sto ionio.Alla esi 8es na exei kai to kanonika limania tou aigaiou kanena problima 8a katebaseis kai ena scenery Tou aigiaoukai 8a exeis kai ta kanonika limania....Twra gia karabia den ksero ego ta bazo mesa apo to paixnidi.... alla prepi na mpainoun kai automata.....

  5. #475
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    ZAKYNTHOS
    Μηνύματα
    11

    Προεπιλογή

    Na sas rotiso auta ta aksiomata nautis an8ipopliarxos ploiarxos pws ta pernete??

  6. #476
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Volos - Greece
    Μηνύματα
    427

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από stamatisonautis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Na sas rotiso auta ta aksiomata nautis an8ipopliarxos ploiarxos pws ta pernete??
    Ανάλογα με τα μηνύματα που έχεις στείλει .Οταν φτασεις 10 μεχρι τα 200 θα εισαι Τζόβενο , μετα τα 200 Ναυτης και στη συνεχεια δεν ξέρω ακριβως .Ασ απαντησει καποιος αλλος
    [URL="http://www.nautilia.gr"][/URL]

  7. #477
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    ZAKYNTHOS
    Μηνύματα
    11

    Προεπιλογή

    euxaristo!!!

  8. #478
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    ZAKYNTHOS
    Μηνύματα
    11

    Προεπιλογή

    Paidia na sas rotiso mipos exete to ploio kefalonia??

  9. #479

    Προεπιλογή

    to scenery tou aigaioy me ta kanonika limania kai tou ioniou pou mporw na ta vrw???exei kaneis kanena site na ta katevasw?????thanks...

  10. #480
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    ZAKYNTHOS
    Μηνύματα
    11

    Προεπιλογή

    EXEIS MSN ??? AMA EINAI NA STA STILO

Σελίδα 48 από 58 ΠρώτηΠρώτη ... 384647484950 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας