Σελίδα 3 από 163 ΠρώτηΠρώτη 123451353103 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 1630

Θέμα: Λευκά Όρη [Μπλου Οράϊζον - Lefka Ori, Blue Horizon, Σούπερφερυ Ελλάς, Varuna]

  1. #21
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από El Greco Εμφάνιση μηνυμάτων
    lipame, ala tha fougara tha ginoun kitrina opos to Superferry II
    Γιατι λυπάσε? Νομίζω ότι οι περισσότεροι τα προτημούν κάτι άλλο εκτός απο μπλέ! Όχι αλλο μπλεεεεεεεεεεεε

  2. #22

    Προεπιλογή

    Στα νησια που πηγε φετος το HORIZON (Κω-Ροδο) , χαρηκαν που σταματησε ......Με καποιους που μιλασα ειπαν οτι ακουσαν να λεγεται οτι τι μας βαλαν το σαραβαλο αυτο , αμαν να μη μας το αφησουν και αλλα τετοια κουλα ................
    [COLOR=#ff4400][FONT=Palatino Linotype][FONT=Verdana][COLOR=darkgreen][FONT=Palatino Linotype][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Palatino Linotype][COLOR=darkgreen][URL="http://kyriakidis.fotopic.net/"][I][B][SIZE=4][COLOR=darkred]Να'χω το νου μου αδειανο[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/URL][/COLOR][/FONT][COLOR=darkgreen][URL="http://kyriakidis.fotopic.net/"]
    [I][B][SIZE=4][FONT=Palatino Linotype][COLOR=#ff4400]Να΄χω και πριμο τον καιρο[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
    [/URL][/COLOR][/COLOR][/FONT]
    [/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][URL="http://kyriakidis.fotopic.net/"]
    [/URL]

  3. #23
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Πολύ καλομαθημένοι γίνανε οι κύριοι εκεί! Ακου σαράβαλο η VARUNA μου!

  4. #24
    Εγγραφή
    Sep 2007
    Περιοχή
    chalkida
    Μηνύματα
    1.267

    Προεπιλογή

    Εικόνα 088.jpg

    Εικόνα 094.jpg


    Δύο φωτογραφίες από το λιμάνι της Πάτρας!

  5. #25

    Προεπιλογή

    to lipame eitane ironiko, koukla tha einai me kitrino sta foygara

  6. #26
    Εγγραφή
    Sep 2007
    Περιοχή
    chalkida
    Μηνύματα
    1.267

    Προεπιλογή

    ναι νομίζω ότι θα ήταν πολύ καλό!

  7. #27
    Εγγραφή
    Oct 2007
    Περιοχή
    Πειραιάς - Χανιά
    Μηνύματα
    1.360

    Προεπιλογή horizon

    Xm..Diavazontas ta teleutaia posts..mou dimiourgithike mia aporia...mipws exoume pathei kati pou legetai ''palatopoisi'' h' ''championpoiisi'' hi ''superfastopoiisi''....e oxi kai to HORIZON saravalo..dld auta ta pragmata einai gia na xtipas to kefali sou ston toixo..Prin mpei i h BLUE STAR an ekseresoume tin DANE pou ta ploia tis itan poli kala mipws theletai na thimithoume me ti ploia taksideuane me tin alli etairia pou eksipiretei ta DWDEKANISA...H' mipws exei kai autos VARUNA kai dn to kseroume...Ante giati eukola ksexanme se autin tin xwra mou fenetai..Sygnwmi gia to ufos mou.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη manolis m. : 24-01-2008 στις 07:33

  8. #28
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Question

    Φαντάζομαι το πικρόχολο σχόλιο θα ήταν σε σύγκριση με το Blue Star 2 που είναι πιο χλυδάτο και γρήγορο σε σχέση με τo Blue Horzon ...αλλιώς δεν εξηγείται.

  9. #29
    Εγγραφή
    Oct 2007
    Περιοχή
    Πειραιάς - Χανιά
    Μηνύματα
    1.360

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φαντάζομαι το πικρόχολο σχόλιο θα ήταν σε σύγκριση με το Blue Star 2 που είναι πιο χλυδάτο και γρήγορο σε σχέση με τo Blue Horzon ...αλλιώς δεν εξηγείται.
    Etsi pisteuw kai egw...alla efoson aposiretai to blue star 2...to epomeno kalitero einai to HORIZON....ara den tous aresei..protimoun tis neanides ..o theos na tis kanei nees...

  10. #30
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή New funnel livery

    Μου είπε χθές ένα πουλάκι ότι το Blue Horizon, που βρίσκεται στο Νεώρειο της Σύρου, έχει φορέσει τα νέα χρώματα στις τσιμινιέρες του .. Δεν έχω ακόμη φωτογραφίες αλλά περίμενα απο τον Εσπρέσσο που είπε ότι θα πάει με τον βάπορα (Superferry II) βόλτα, ότι θα βλέπαμε κάτι. Τον κόψανε μάλλον τα απαγορευτικά των προηγούμενων ημερών....

Σελίδα 3 από 163 ΠρώτηΠρώτη 123451353103 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας