Σελίδα 14 από 66 ΠρώτηΠρώτη ... 412131415162464 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 131 έως 140 από 653

Θέμα: Παλιά Ε/Γ Σαρωνικού (Historic Saronicos' ferries)

  1. #131
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Μηνύματα
    536

    Προεπιλογή

    Xerei kaneis poios itan idioktitis tou MARIA?

  2. #132

    Προεπιλογή

    Εγώ θυμάμαι το ΙΛ (Ιωσήφ Λεφάκης) ως ΕΥΤΥΧΙΑ. Αν δεν κάνω λάθος η αρχική πλοιοκτησία ηταν άλλη.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη TSS QUEEN ANNA MARIA : 04-11-2009 στις 09:43

  3. #133

    Προεπιλογή

    Σιγουρα ηταν αλλη, αλλα ποιος ηταν ο πλοικτητης.Ο κυριος Λεφακης το αγορασε αργοτερα.Παντως το 1988, ως ευτυχια , ειχε στο κατω σαλονι ενα καδρο του ΜΑΡΙΑ

  4. #134

    Προεπιλογή

    Υπήρχαν φήμες τότε που πρωτοεμφανίστηκε σαν Μαρία ότι ήταν της Β. Μοσχολιού οι οποίες φαντάζομαι ήταν απλώς φήμες.

  5. #135

    Προεπιλογή

    Δυσκολο το βλεπω γιατι τοτε η μοσχολιου ηταν στη αρχη της καριερας της.Εκτος αυτου εχω καποια πολυ γνωστη κυρια η οποια ειναι συγγενης,και σιγουρα θα μου το ελεγε.

  6. #136
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    10.510

    Προεπιλογή

    Eγώ νομίζω πως ήταν του Αρώνη, τουλάχιστον αυτό είχα διαβάσει για ένα από τα δύο αδελφάκια (Κατερίνα-Μαρία) και ίσως να ίσχυε και για τα δύο.

  7. #137
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Μηνύματα
    536

    Προεπιλογή

    Sas euxaristw olous,Ari 8ymamai oti to arxiko tou sima itan ena astro...Pantos i periptosi twn KATERINA & MAPIA einai monadiki:Ta monadika ex oloklirou didima ploia pou ftiax8ikan kai sxediastikan stin Ellada

  8. #138

    Προεπιλογή

    Το αστροτο θυμαμαι και εγω.Το μαρια ειχε αστρο και το κατερινα αγκυρα,οποτε δεν ηταν στην ιδια εταιρεια.Αλλα διδυμα made in greece ειναι οι ευκαιριες του ΠΝ που βλεπουμε στον πειραια

  9. #139

    Προεπιλογή

    To Κατερινα ηταν του Αρωνη.

  10. #140
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Μηνύματα
    523

    Προεπιλογή

    Δε λεγόταν Αρώνης αλλά Χαρώνης αυτός που είχε το ΚΑΤΕΡΙΝΑ. Ήξερα τον αδελφό του που είναι γιατρός.

Σελίδα 14 από 66 ΠρώτηΠρώτη ... 412131415162464 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας