Σελίδα 3 από 71 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 703

Θέμα: Σουπερφάστ I [Superfast I]

  1. #21

    Προεπιλογή

    Συμφωνώ και εγώ..ένα χάλι μαύρο είναι...ή μάλον ένα χάλι κόκκινο..

  2. #22
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.263

    Προεπιλογή

    Ό,τι και να είναι, είναι τα πλοία που περνάνε σήμερα ή θα έλεγα ακόμη και πλοία του μέλλοντος, καθότι ROPAX!
    Νομίζω ότι κάποτε θα τα δούμε, σε μικρότερο βέβαια μέγεθος και στο Αιγαίο.

  3. #23
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    Σούδα - Πειραιάς - Πάτρα
    Μηνύματα
    967

    Προεπιλογή

    Kαλύτερα να μην τα δούμε...θα μας χαλάσουν όλο το οπτικό μας εγώ!!!Φαντάζεστε αυτό το πράγμα στην Πάρο,στη Νάξο,στην Σαντορίνη η ακόμα και μέσα στο μεγάλο λιμάνι? άουυυυυυ

  4. #24

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από esperos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ό,τι και να είναι, είναι τα πλοία που περνάνε σήμερα ή θα έλεγα ακόμη και πλοία του μέλλοντος, καθότι ROPAX!
    Νομίζω ότι κάποτε θα τα δούμε, σε μικρότερο βέβαια μέγεθος και στο Αιγαίο.
    Δε διαφωνώ φίλε Esperos,αλλά πιστεύω ότι όλοι μας έχουμε δεί πολύ πιο ωραία Ro-pax απο αυτό εδώ...

  5. #25
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    238

    Προεπιλογή

    Συμφωνω παιδια μαζι σας, το πλοιο δεν ειναι και οτι πιο ομορφο και συγκεκριμενα για Superfast, αλλα εμενα το φουγαρο του μου αρεσει...

  6. #26

    Προεπιλογή

    Φαντάζομαι ότι θα υπήρχε σοβαρός λόγος για τον σχεδιαστεί του να βάλει ένα φουγάρο στο "πουθενά" παρόλα αυτά αυτό το φουγαρο θα μπορούσε να ήταν το κλασικο της εταιρίας με τα "φτερά".
    Απελπιστικά άσχημο πλοίο κατά την γνώμη μου.

  7. #27
    Εγγραφή
    Jul 2008
    Μηνύματα
    592

    Προεπιλογή

    Θα μεταφέρει και επιβάτες?

  8. #28
    Εγγραφή
    Jan 2007
    Περιοχή
    Athens-Patras-Mytikas
    Μηνύματα
    1.585

    Προεπιλογή

    Συγγνώμη τώρα, σας αρέσει το Έλυρος για παράδειγμα και σχολιάζετε αρνητικά το συγκεκριμένο πλοίο και το φουγάρο του; :lol: Τόσο αρνητισμό ούτε εγώ που είμαι οπαδός τoυ brand επί Παναγόπουλου!!
    ΟΚ, δυστυχώς κι εγώ έχω απογοητευτεί που δεν είναι ένα "γνήσιο" Superfast... Θα μπορούσε να είναι ένα της σειράς VII, που σα τύπος είναι παρεμφερής.
    Δεν είναι η χαρακτηριστική τσιμινιέρα που θα ήθελα, και γενικότερα λείπουν τα χαρακτηριστικά "Superfast" στοιχεία, αλλά η συγκεκριμένη -ίσως στο πλοίο αυτό να μην κολλάει- χαρακτηρίζεται τελείως design-άτη!!

  9. #29

    Προεπιλογή

    einai sigouro oti kapote tha gini metaskevi, kai tha xtisti to piso meros tou plio.
    [SIZE=5][/SIZE]

  10. #30

    Προεπιλογή

    πρωτη φορα ειμαι υπερ του να χτιστει ενα πλοιο.δεν κολλαει η γραμμη του καθολου.πραγματι λες κ ειναι μισοτελειωμενο ειναι.κ στο φουγαρο τωρα.σαν φουγαρο δεν με χαλαει αλλα αυτο το μες τη μεση του πουθενα ......ελεος.

Σελίδα 3 από 71 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας